Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu Najszybsze wyjście z kryzysu - to wyjście z Unii. Polska jako "serce europy" nigdy nie powinna wchodzić w coś co jest skazane  na niepowodzenie z dwóch względów- I-Łapsko nad całością trzyma Rotshild współpracując z Putinem i Merkel - II- w Polsce rządzą sprzedajne zyiwki co nie rozrórniaja mąki od cukru pudru !
0
Najszybsze wyjście z kryzysu - to wyjście z Unii.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu Dla Sea wolfa!  Świetny był, choć nie był zagubiny ,Dotarł do celu. Pewnie bąłdził  i nie liczył zysku ani  strat.Czasu nie liczył by żegłować aby wyruszyć gdzięś stąd...Dla niego...www.youtube.com/watch
3
Zmarł Tomasz Mierzwiński
Obrazek użytkownika gość z drogi
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu Czas wracać...  Może by tak autor poczytał troszeczkę o powstaniu" finansjery europejskiej "oraz, co nastąpiło znacznie pózniej  światowej, co za tym idzie cofnął się  o 300 lat? Wtedy może zrozumiesz kto tak naprawdę kręci tym wszystkim ,jakie są powiązania i od kogo zależą losy ludzkości.Napoleon , Hitler , Stalin  i ci wszyscy co są uznawani obecnie za "rządzących" to marionetki wykorzystane przez "nadludzi" którzy nigdy nie wychodzą z cienia a przynajmniej w mediach.(eezx. to nie są żadne teorie spiskowe wszystko jest dostępne w książkach, publikacjach oraz necie dla Bronków w WIKI).Następną propozycją jest zbadanie który naród najbardziej ucierpiał podczas II wojny światowej w procentach, to będzie szok dla niektórych,Polacy byli są i jeszcze chwilkę będą  tępieni ale ma to swoje podłoże,nie chodzi tutaj o wiarę lecz o położenie geograficzne  Polski oraz o zasoby naturalne. Pisanie że stalinizm że to czy tamto, nie ma sensu, każdy psychol z pożyczoną gotówką(na procent) i nietykalnością może zrobić to samo co Adolf i Józek.Należy wyciąć raka a nie pryszcze.Pozdrawiam wszystkich z Polsce i wiem że wkrótce razem pójdziemy po to co nam się należy od urodzenia -WOLNOŚĆ!
0
Czas wracać do Polski
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu brzeziński... Skoro "wadza" już" kupuje takie grzyby jak Brzezińsk (chyba nie myślicie że zrobił to free) aby komentowały sytuację w Polsce to znaczy że nie jest ciekawie.Ja mogę poradzić Brzezińskiemu aby dyskusje urządzał w swoim towarzystwie z Clintonową ,Morganami,Rothshildami i innymi "wielkimi"tego świata przez których to właśnie jest taka bieda i bałagn na całym globie,nie wspomnę o wszelkich wojnach ,konfliktach i innych dziwnych wydarzeniach.Dla mnie takie "autorytety" jak on to mogą sobie pogadać pózniej grzecznie owsianeczka siusiu i spać, pominąłem pacierz bo przecież tacy jak on to nie z .tych.   Jeszcze Polska nie zginęła! Póki Duch w Narodzie!   Pozdrawiam wszystkich i jeśli będziecie uczestniczyć w Marszu Niepodległości nie dajcie się prowokować ale gdy ktoś Was zaatakuje to brońcie siebie i otaczających Was kompanów.   Pozdrawiam zza wody.
0
Brzeziński, a sprawa polska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu A próbki w Rosji, czyli zaufanie Pierwszy z brzegu znaleziony w sieci , przeczytajcie opis urządzenia: http://www.spy-shop.pl/przenosny-detektor-materialow-wybuchowych-ped8800-pro-p-683.html
0
A próbki w Rosji, czyli zaufanie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu Jest 2012 do 2017 jeszcze troszeczkę Idę o zakład że  właśnie do wspomnianego 2017 ta banda będzie rozmontowana i osądzona a ten co chciał wmówić że ma krew Walezych już będzie czyścił latryny ...Z dobrych ludzi robi sie kryminalistów a ze szmat "bochaterów" (celowo użyte "ch":) i cała rzesza dobrych wujków czy też leśnych dziadków może mnie pultnąć.
0
Amber ze WSI Gold
Obrazek użytkownika Wujek Dobra Rada
Obrazek użytkownika roman12784
8 lat temu MAło takich "Amberów" w Polsce Bardzo dobrze niech się sami wyeliminują,tak na marginesie ciekawe że za takie przekręty grozi 5 lat i 5 banieczek grzywny a zajomał 60 czy 70 melonów nawet gdyby posiedział to wyjdzie za 2,5 roku czyli 20 banieczek za rok odsiadki,no państwo miłości i kurewstwa złodziejstwa.Durnie niech siedzą dalej ,ci oskubani i liczą na wymiar sprawiedliwości!Czekam z niecierpliwością aż "wadza" wpierniczy się w jakąś niespodziankę i wtedy wszyscy przejrzą na oczy.Donkey już sie znudził i czas wybrać nowego "odnowiciela"(twa mać) "polskiej ziemi".
0
Seryjny samobójca pyta o Marcina P.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
9 lat temu Łże media odaja kilka tysięcy,ale wiadomo że jeśli coś się dzieje antyrządowego to jest cicho!  
0
Tłumy na ulicach w obronie Wolnych Mediów TV Trwam 25 tys. ludzi w proteście
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
9 lat temu Niech się spełni i wydarzy to co szanowny Wolf w ostatnim akapicie napisał,ale żeby tego nie było aż tak mało to dodam, PróchnO w tym podmuchu niech się rozleci i czeka na wicher,niech maja więcej te głodne dzieci a ci co w układy swe dusze oddali w stos puzli rozsypali i nigdy więcej nie układali Lex co służy tylko....   PS- ... w tym miejcu życząć jak zwykle pomyślnych wiatrów Wilkowi czekam na dokończenie od każdego.   Poadrawiam.(niepoprawnie) 
0
Volkssturm, czyli rozpacz…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika roman12784
9 lat temu nikt nie pomyśłał nawet przez moment że serwowane nagranie z "czarnych skrzynek" pochodzi z dnia 9 kwitania następnie niezle zmontowane itd.nie bedę się tu rozpisywał.?Ojciec jednej ze stewardes mówił że jego córka leciała 9 do SMoleńska,po co?Cisza,fakt zupełnie pominięty.  
0
Logika, czyli, czy leciał z nami pilot?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony