Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika junak
4 miesiące temu udostępniłem znajomym na FB Mam nadzieję, że się nie gniewasz ?
4
Stój! Kto idzie? To ja, biedny student
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
4 miesiące temu @Zawisza Niebieski - ech, by biedaczku intelektualny Gdyś choc przeczytał ze zrozumieniem, co napisałem... Gdybyś choć zadał sobie odrobinę trudu, by moje wpisy ( choćby pobieżnie ) przeczytać... Ale ty na to nie masz czasu - bo jesteś zajęty wojną ideologiczną. Naparzanką do której nie potrzebujesz żadnych argumentów, żadnych myśli... Tak, biedaczku intelektualny, oglądam Fakty TVN. Przecież nie wyrażę się o czymś o czym pojęcia nie mam. Dla ciebie to pewnie dziwne. Ty nie musisz oglądać Redemptorysty i TV reżimowej, by o nich wszystko wiedzieć. Ty przecież wiesz wszystko. Nie oglądasz TV, ale mózg masz sformatowany i jak każdy z rodziny działaczy PZPR wiesz kto wróg najgorszy, a kto siła postępu. Klepiesz całe zdania, słowo w słowo, jak mój znajomy Andrzej - syn Pierwszego Sekretarza PZPR z Wrocławia. Te same oklepane teksty o Rydzyku, o PIS, o KK... Ten sam bzdurny bełkot o Kurskim... o tym złym Kurskim... bo ten dobry Kurski z GW to już co innego... Wydaje ci się, że jesteś oryginalny, a klepiesz te same formułki, co każdy inny ćwok z komuszej rodzinki. Żebyś to lepiej zrozumiał, to ci podam przykład z życia: Pod dyskoteką w Wiszni Małej stoi 30 golfów - wszystkie w wersji III, obok nich ich właściciele - wszyscy w dresie i z ogoloną pałą. I wszyscy uważają, że są wyjątkowi. Tak samo Ty - jesteś wystrugany przez propagandę PRL tak idealnie, jak ci biedni dresiarze przez teledyski dysko polo. I taką samą głębie myli przedstawiasz.
0
Sieroty po „dziewicy PiS”
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika junak
4 miesiące temu Trollu Zwiszo. NUDZISZ ! Walisz to samo, co podają w TVN. Nic oryginalnego, nic od siebie. Co ci dał Brejza do wklepania, to bezmyślnie klepiesz.Aż się niedobrze robi, czytając ten nawóz.Korupcja polityczna...Ci z PIS to tacy sami złodzieja, jak my z PO...A Macierewicz i jego "liczne nadużycia.." o tym w TVN słyszałem juz w 2016... tylko do dziś ich nie wymienili.JAk kilka miesiecy temu nazwałem cię trollem, to trafiłem w sedno. Udowadniasz to w każdym swoim wpisie.I powtórzę to co wtedy napisałem: mam nadzieję że robisz to za duże pieniądze - jak luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.
4
Sieroty po „dziewicy PiS”
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu Tak, Watykan nastawał na niepodległą Polskę I dlatego Krzyżacy przegrywali z polskimi królami sprawy przed Papierzami.Widzę przeciw Polsce są wszyscy: Angielscy, Niemieccy, Francuscy... tylko Rosyjskich nie wymieniłeś. Widać Rosja nie fałszuje historii i nigdy Polsce krzywdy nie zrobiła..Ech ty żałosna kacapska szmato...
-2
Co łączy Palestyńczyków (prawdziwych Żydów) i Polaków? Smutny los
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu @ tawariść Zawisza Niebieski Cieszy mnie, ze ścieki lecą dziś do Wisły jak za czasów Lecha Kaczyńskiego.Tylko po co muter Hajka Gronkiewicz wydała te 5 miliardów zł, skoro efekt taki sam, jak przed wydaniem kasy ?A to kasa z naszych podatków, naszych - Polaków z całej Polski. Bo przecież Warszawa nie ma żadnych fabryk, a jedyne co produkuje to urzędnicze dokumenty.W dodatku powtarzając propagandę Trzaskowskiego o "takich samych ściekach" kłamiesz. Kłamiesz, bo :1 - ścieków było mniej2 - były oczyszczone mechanicznie - czyli nie były to surowe ścieki - jak te, co dziś płyną do Wisły.Domyślam się, ze nie szczekasz tutaj dla obrony idei, tylko za kasę, w celu niedopuszczenia do zadawania pytań zwiazanych z budową najdroższej w Europie oczyszczalni, która po 7 latach się wali.Mam nadzieję, ze przynajmniej szmacisz sie za grubą kasę - jak luksusowa dziwka, a nie za drobne - jak podrzędna Bułgarka przy drodze. 
3
Tymczasowy sukces w sprawie warszawskich ścieków
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika junak
7 miesięcy temu @michael-abakus Określenie "myszki agresorki" jest autorstwa Pawła Kukiza. Określił tak te małe i wrzaskliwe panienki z .Nowoczesna podczas jednej z dyskusji/awantur w sejmie i - jak na artystę przystało - trafił w sedno.
1
Kampania ruszyła
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika junak
7 miesięcy temu Że podeprę sie cytatem: "Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością."Czyli elity tworzące PO-KO, ich elektorat, ich media nie mogą być patriotyczne, bo:Oni nienawidzą tubylczego społeczeństwa, nienawidzą tubylczej wspólnoty kulturowej i gardzą tubylczym narodem. Dla nich Polska to jedynie Tenkraj, bo Polski tak nienawidzą, że im to słowo przez gardło przejść nie chce.Tak nienawidzą mieszkańców Tenkraju, że gotowi - jak ostatnio Nergal - tłumaczyć turystom, którzy ośmielili się powiedzieć "jaki piękny kraj, jacy fani ludzie", że się mylą, bo to kraj ludzi pozornie miłych.."Zresztą polecam całość sobie znaleźć. Nergal idealnie wywalił kompleksy i obsesje wobec Polski i Polaków całej tej pseudopostępowej pseudoelity, za jaką także sam siebie uważa.
7
Meandry patriotyzmu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
7 miesięcy temu @panMarek - JKM to wyjatkowy szkodnik W niczym nie odbiegający od Tuska i Millera, a jedynie będący na innym froncie robót.To ile ten sukinsyn zmarnował młodych i utalentowanych ludzi z pokolenia urodzonego w latach 80" i 90",  ile setek tysięcy młodych ludzi zniechęcił do angażowania się w politykę, to jeden Bóg raczy wiedzieć.Ten facet jest po to, by kompromitować prawicę i dbać, by nie przekroczyła 5% w żadnych wyborach.
5
Meandry patriotyzmu
Obrazek użytkownika panMarek
Obrazek użytkownika junak
7 miesięcy temu Chiny mocno przecenione. Cała potęga Chin opiera się na eksporcie. Jak im USA przycięło ten eksport jedynie do siebie, to Chiny w pół roku z tygrysa wzrostu zmieniły sie w gospodarkę na skraju recesji.A przecież cła do USA nie były zaporowe. Z 10% do 25%.To jednak wystarczyło, by Chiny sie zapchały i prysł mit ich taniej siły roboczej.To dodatkowe 15% to jedynie różnica kursów walutowych, czy raczej poziom niedowartościowania kursu Juana, o który tak sie USA piekli.Okazuje sie, że Chiny są silne tym czym była silna Rosja Sowiecka - biedą swoich mieszkańców i ich niewolniczą pracą.Dlatego nie przeceniałbym Chin w rozgrywce światowej. Nawet w regionie są tylko tak silne, jak im na to Japonia, Australia i Indie pozwolą.Rosję pominąłem, bo zakompleksiony Putin dawno odwrócił państwo dupą do Azji, w imię mrzonek o powrocie do europejskiej dominacji z XIX wieku.
1
Nowe rozDania(?) i sojusze .
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
8 miesięcy temu MOgę jedynie polecić historię Odkrycie na nowo dawnych historyków, którzy mieli 100 lat temu o niebo więcej źródeł, niż dzisiejsi powojenni historycy.Ich dzieła są fascynujące i pełne szczegółów niedostępnych w powojennych opracowaniach.Ludwik Kubala i Feliks Koneczny to obowiązkowi autorzy.Konecznego już odważyli sie drukować, Kubale jeszcze nie, więc trzeba go szukać w zasobach internetowych uniwersytetów w Kanadzie i USA.Polecam każdemu i życzę miłej lektury. 
2
Jakie książki czytacie lub czytaliście, jakie reportaże i wykłady byście polecali?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony