Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Ossala Obecny. Bez komentarza. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
2
Niepoprawni – wartość nadrzędna
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Dixi http://nowi.niepoprawni.pl/ Szczególni są "Contributors". jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
RN, NE, NEon, Służby...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Yuhma To pomysł, który rodzi, jak każda sytuacja komplikacje praw wyborczych. Bardziej mi chodzi o nasze prawa do głosu, a nie tylko gardłowania. Lista do usunięcia, a może raczej do czujnej troski sama się zrobiła. To widać, słychać i czuć od dwóch lat, a szczególnie od "Czasu Jazza". Gawrion nie zrobi tego, chyba, że mile mnie zaskoczy. Ma już wokół siebie zbyt silną frakcję. Wykluczam się z zasady, iż pomysłodawca może reprezentować jakiś interes. Tyle się teraz pisze o nas, jako... Nie upieram się przy ocaleniu NP, więcej dzieje się ważnego w całości prawdziwego życia, to tylko cząstka. Jednak nie zgodzę się, by moja prac i trud oraz pole było zawłaszczone w tak żałosny sposób. Serdecznie Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Wicenigga To raczej "dobrowolszcziki" niż funkcjoanriusze. Widać taki deficyt, że po gminnych posterunkach idzie łapanka na portale. Ja nie używam edytora do poprawiana, coś tam jeszcze ze szkół pozostało, a ponadto edytor głupi jest i wielu słów polskich nie zna. Skończą im się delegacje i żarty się skończą, zostanie tylko rozliczyć się z diety, a tu księgowa może pojechać po kieszeni. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Yuhma Nikt jeszcze nie pomyślał, co jest po części zbieżne z Twoją myślą, by ważny głos miała czołówka blogerów na NP. Nieważne jakie mają poglądy, nie tylko polityczne. A przecież, to ważna siła NP, jak i komentatorzy czynni, nie ujmując czytelnikom. Dając taki pomysł niejako się wykluczam, ale wierzę w czołówkę NP. Nie odmawiam też prawa tym co rzadko pisali lecz ważne teksty. Zatem sytuacja jest patowa. Warto jednak się zastanowić zanim nie zostanie prawie nic. Wszystko punkty Użytkownik Kategoria Punkty kryska Uncategorized 33084 tł Uncategorized 28395 antysalon Uncategorized 24967 Ursa Minor Uncategorized 24581 Jan Bogatko Uncategorized 23404 gość z drogi Uncategorized 23132 ossala Uncategorized 22956 AdamDee Uncategorized 21647 contessa Uncategorized 21636 Dixi Uncategorized 20264 jwp  (details) Uncategorized 19887 Danz Uncategorized 19536 Harcerz Uncategorized 18200 Kuki Uncategorized 15644 triarius Uncategorized 14908 Hun Uncategorized 13781 Ł-H Uncategorized 13465 Gadający Grzyb Uncategorized 13015 DoktorNo Uncategorized 12461 obiboknawlasnyk... Uncategorized 11989 PP Uncategorized 11134 proxenia Uncategorized 11096 zetjot Uncategorized 11073 Smok Gorynycz Uncategorized 10941 andruch2001 Uncategorized 10332 pomniksmolensk Uncategorized 10045 ciociababcia Uncategorized 9988 tańczący z widłami Uncategorized 9961 Max Uncategorized 9042 kokos26 Uncategorized 8961 ma Uncategorized 8833 Budyń78 Uncategorized 8679 Nathanel Uncategorized 8548 Kapitan Nemo Uncategorized 8492 Iwona Jarecka Uncategorized 7989 Marcin B. Brixen Uncategorized 7882 oszołom z Ciemn... Uncategorized 7879 krzysztofjaw Uncategorized 7726 seawolf Uncategorized 7601 markowa Uncategorized 7566 Chłodny Żółw Uncategorized 7516 balsam Uncategorized 7433 Kirker Uncategorized 7260 Polon210 Uncategorized 7249 DOBOSZ Uncategorized 7237 JaN. Uncategorized 7072 Szary kot Uncategorized 6973 Niueste Uncategorized 6856 Gawrion Uncategorized 6751 sigma Uncategorized 6721 Free Your Mind Uncategorized 6692 Lotna Uncategorized 6521 Bacz Uncategorized 6493 elig Uncategorized 6478 Anna. Uncategorized 6467 Traube Uncategorized 6392 Jadwiga Chmielowska Uncategorized 6368 ellenai Uncategorized 6294 Andrzej.A Uncategorized 6285 R.Zaleski Uncategorized 6169 Pozdrawiam Serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu WzW Widzę, że za chwilę udowodnisz, iż wierzę, że w Katyniu Niemcy strzelali. Idź tą drogą, bo większość już widzi waszą Ruską Robotę. Co do Smoleńska, to widać, że nie czytałeś moich notek. I po premii, a nawet po wierszówce przełożeni polecą. Zmykaj już na nocny patrol trotuarku, bo tu nikogo nie nabierzesz. A język znajomy i już czuję, jak się znowu do mnie przytulasz frustracie. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu WzW, a raczej biegunka Czekałem i się doczekałem... Już wam zwieracze puszczają. Posłuchaj bido chodząca, ja nie mam nic do ukrycia i takim krecikom nie muszę się spowiadać. Dorzuć jeszcze coś o Żydach, to zbliżysz się do Homo Polacusa. To mi bliżej do PiS-u niż taki drobnym prowoczkom. Umiejętność walki, czy też bicia w mordę zakazaną nie przynależy do frakcji, czy też partii politycznych. To kwestia charakteru, być mieć odwagę, by bić, jak trzeba i kto zasłużył. A także wyszkolenia, boks, inne sztuki walki lub też szkoła podwórkowa. A i ojciec winie syna nauczyć i zasad i metod walki. Nie podpieraj się PiS-em. Albo w błąd wprowadzony jesteś lub też jednak pełną gębą, choć wąska, troll, czy też... Dziękuję za rozwolnienie wasze i czekam na dalsze bryzgi. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu wicenigga Z tą Jemiołą, to trafiłeś w sedno. Jest tu taka ważna Jemioła pod którą desant się całuje namiętnie. I nie o nowych lub obudzonych chodzi, a o Główną Jemiołę, a ta za chwilę uschnie, spadnie i dopiero się "orgia" zacznie. A jego dumania o JWP potwierdzają tylko, iż nie radzi sobie. Bo tam jasno powiedziane, że to ich Biedny Pies... A jego wzajemność z wdzięcznością przyjmuję. Nie ma to, jak odwzajemnione uczucie. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Miarka Masz wiele racji, prawie całą. Ważny komentarz Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
Moja propozycja dla nas samych - blogerów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu spiritus_movens Oj biedaku !, nie kopiuję cudzych tekstów, tylko przytaczam fragmenty z ulubionych i ważnych lektur. A wy zawsze odwracacie cokolwiek ogonem. Można tylko współczuć, że poziom rekrutacji, tak nisko upadł. Dobrej Nocy Życzę, gdyż huk roboty przed wami, a raty trzeba płacić. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
1
"...budujcie arkę przed potopem..."
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony