Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
6 godzin temu Widzisz zetjot, jakże piękne przykłady lemingów opisanych przez siebie pod tym tekstem znalazłeś, Przykłady Kurskiego (kłamcy zweryfikowanego wyrokami sądowymi)  narodu głupiego (z sortu Kaczyńskiego), co wszystko kupi się zgłosiły. Chwalisz się swoim kombatanctwem, ja też spałem na styropianie, a 13 grudnia wstałem wcześniej niż Kaczyński, choć tak jak on nie byłem internowany. Chciałeś wykazać głupotę ludzi popierających opozycję, wykazałeś głupotę ludzi popierających partię Przekrętów i Szmalu. Różnica między KO i PiS jest taka, że KO kradła w białych rękawiczkach, zaś Przekręty i Szmal kradną bez żadnych skrupułów. Im się należy, i loty samolotami, i nastolatki w przybytkach braci R i premie i dotacje... im się należy. Oszczędzę ci listę afer bo jeśli ich do tej pory nie widziałeś to jesteś ślepy i nawet gdyby ci je literalnie wymienić też ich nie zobaczysz.Teorie naukowe i tę "sporą wiedzę teoretyczną" zostaw w spokoju. Właśnie te teorie naukowe pokazują jak PiS drwi z Polaków i traktuje ich jako masę bezrozumną.Banaś nadal rządzi NIK, Chrzanowskiego nie osądzono zaś jego zleceniodawców nawet nie szukano, choć każdy logicznie myślący ich nazwiska wymieni..Jak sam widzisz lemingi zaorane, tylko pałami machają. Życzę myślenia i rozumnego skorygowania swoich poglądów. Bezmyślne lemingi są po obu stronach pałki zwanej KO-PiS, okładającej podatnika na równo..
-3
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
11 godzin temu Każdy może mieć swoje zdanie o braciach Kaczyńskich Ja tylko zapytam, czego się dorobił ten "wybitny polityk"? Że jest tylko zwykłym posłem, regularnie u siebie w okręgu dostającym baty od wyborców, jeśli porównamy z wynikami kandydatów z konkurencyjnej KO? Zniszczyl całą prawicę, bo przecież PiS to nie jest partia prawicowa, decyzją zniszczenia konkurencyjnej dla niego LPR doprowadził swoją formację na 8 lat na ławy opozycji. Jest człowiekiem, którego trzeba chować na wybory, mówię tu o wyborach gdzie Szydło doprowadziła do zwycięstwa Dudy a potem PiS. No jeśli pana zdaniem jest to wybitny polityk, to nie będę zaprzeczał. Dla mnie sprawdziły się słowa ich ojca, Romualda Kaczyńskiego "Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi"
2
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
17 godzin temu Bardzo dobrze, myślący Myślenie Polsce bardzo potrzebne, więc zanim coś napiszesz pomyśl. Widzisz a jakimi pokładami nieuctwa muszę tu walczyć. Husky o maściach nie może przestać myśleć, Ronin Kaczyńskiemu przypisał wstąpienie Polski do NATO. Za bezdenne nieuctwo plusy stawiają za wiedzę minusy. Polsce potrzeba pozytywizmu, pracy u podstaw, by nieuki za książki się wzięły a nie po forach ośmieszały.
-2
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika myślący
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
17 godzin temu Widzisz Ronin, jak wam wyprano mózgi Uważasz, że przystąpienie Polski do Nato to dobry dla Polski krok? Dobrze, nie będę się sprzeczał. polska przystąpiła do NATO 12 marca 1999, a dokumenty podpisał prof. Geremek. Działo się to za rządów AWE-UW. No cóż, słyszałem, że podobnież Bitwę pod Grunwaldem wygrał Jagiełło dzięki wspaniałym radom Jarosława Kaczyńskiego. :) A reszta twojej wypowiedzi, do złudzenia przypomina przemówienia takich "wielkich patriotów" jak Gomółka, Gierek, co nam opowiadali jak to pięknie nam rośnie socjalistyczna ojczyzna.Tak wielu lat będzie potrzeba, by podzielony na sorty naród z powrotem złączyć.Jedna drobna uwaga, ja ani z samym PO-PiSem ani z żadną z tych dwóch partii nie mam nic wspólnego, to co piszę to piszę jako Polak, patriota widzący jak kłamliwą propagandą, którą choćby w twojej powyższej wypowiedzi ci wykazałem. Naród głupi wszystko kupi, dlatego trzeba ten naród edukować, by takiej propagandy jaką tu napisałeś nie łapał. 
-2
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
17 godzin temu Szanowny panie 35stan, Tak mnie zawsze zastanawiało, dlaczego agresywni, przygłupiaści zwolennicy antypolskiej partii jak już wymyślą nazwę to wymyślają tak obraźliwe określenia jak "kaczelnik", "kryształ", zaś "patrioci" mądrzy, subtelni zwolennicy partii, których ministrów zamiast służby więzienne chroni SOP posługują się tak subtelnymi określeniami jak "chyży ruj"? Ja mam taką teorię, że to kwestia wyniesionej z domu kultury języka i kultury osobistej a może i inteligencji?I czego oni się tak boją, przecież cały naród ich kocha za to, że tak bezinteresownie walczą o dobro narodu, bo czym są te drobne nagrody, które poprzyznawała Szydło, im się przecież należały, czym jest to 70 mln, które przetrwonił Sasin, czym jest lekcja anatomii, którą nastolatce udzielał  "łudząco podobny", czym jest mafia VAT w gabinecie Banasia, oni przecież naukowo badali metody stosowane przez mafię VAT. A politycy?, Może moja opinia jest dla nich krzywdząca, oni przecież wykazują się wielką inteligencją, gdy działkę od księdza trzeba kupić, majątek na żonę przepisać, załatwić dotacje dla firmy brata, gdy trzeba kombinować, których wyroków nie drukować, a które w ciągu nocy wydrukować, albo jak zrobić by w sali kolumnowej ustawę przegłosować, albo poprawki senatu pakietowo odrzucić? Toż to tytani inteligencji.Trzeba ich popierać, bo przecież te pieniądze, które przelewają różnymi metodami na konta rodzin, pociotków (choćby te, które dla adwokata żądał Chrzanowski), Polską Fundację Narodową, jak będzie ojczyzna w potrzebie posłużą do jej ratowania. 
-1
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
20 godzin temu Jeśli popatrzysz na to jak zarządzana była radiowa trójka, gdzie sms nakazywano prowadzącym te tematy poruszyć od tych trzymać się z daleka, to się dziwisz tej wazelinie? Jak działano, by rano na twarzy prezesa nie pojawiła się zmarszczka zdenerwowania.Myślę, że Husky to prowokator ośmieszający PiS, bo przecież czytając tę wazelinę trudno nie parsknąć śmiechem.
2
Minister Szumowski, to wzór do naśladowania.
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
20 godzin temu Husky, cały wasz lemingowy poziom intelektualny Albo z kiblem na forum przychodzisz, albo z maścią. No cóż, jak ktoś d... myśli to ciągle o tej d... myśli. I wy chcecie z Polakami o Polsce rozmawiać? Pośmiewisko.Gdy na karku głowa pustą,Wtedy myślisz d... tłustą.Widzisz autorze, jaki masz piękny przykład leminga, który interesuje się tylko procesami wydalniczymi. Czyż nie takich w swym tekście opisałeś?
0
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
21 godzin temu Wiesz co Husky? Tym swoim ujadaniem (wszystkowiedzący błaźnie, ścierwo w czerwonych spodniach ) na żywo przypominasz mi kundle sąsiadów co przy płocie ujadają, gdy ze swoim wracam ze spacerów.Auror opisując w swym tekście lemingi z pewnością miał twój, Ronina obraz przed oczami. Nie wiedząc co powiedzieć na precyzyjne argumenty bredzisz o serduszkach na maseczkach, Ronin o łóżku Niesiołowskiego, wspaniała, mocna argumentacja jak na wasze "możliwości".Napisz, gdzie się mylę w opisie nieudolnej prezydentury Dudy, przecież żaden z wcześniejszych prezydentów tylu ośmieszeń Polski nie zaliczył..Ale dopiero ubaw będzie, gdyby Duda został prezydentem na drugą kadencję. On nie będzie się już z nikim liczył tylko realizował polecenia tych którzy go na ten urząd wstawili, czyli "wyjazdowe obrady knesetu na krakowskim Kazimierzu", dopiero będzie wtedy pośmiewisko z PiS, jak będą płakali. Dziś się nabijają z Dudy, ośmieszają go, in w drugiej kadencji się im zrewanżuje. 
-4
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Szanowny Myślący, czy któryś z tych przykładów nie jest faktem? Tylko, że lemingi tego nie widzą. Ale z Dudy nabija się cały PiS, Przypomina sobie pan jak poleciał do Australii podpisać umowę na korwety i w locie dostał informację, że korwet nie kupimy? Przecież to kpina z prezydenta, mylę się? Z Kurskim to też z niego zakpili,zdjęli Kurskiego, by podpisał miliony na propagandę, podpisał to Kurski wrocił. Duda jest traktowany przez PiS jako długoPiS, tylko lemingi tego nie widzą. No ale cóż, takie prawo leminga. I żadne zomowskie zapędy pałowania tego nie zmienią, tylko pokazują jak ograniczone umysłowo są lemingii.A tak nawiasem mówiąc, jak już ktoś nazywa siebie "myślący", to wypadałoby jednak rozumu używać. Bo co to za argument Pan użył? Prawda o Dudzie jest nudna? Możliwe, bo ten człowiek naprawdę przez 5 lat nie zdobył się na to, by być prezydentem. Zamiast siać propagandę może lepiej przeanalizować wady i zalety wszystkich kandydatów i przydatność ich dla Polski? Myślenie naprawdę nie boli, może mi Pan wierzyć. 
-6
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika myślący
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Ronin, stara zasada pluć, może coś się przylepi Osoba Trzaskowskiego jest mi obojętna, ale prawda i robienie z Polaków narodu głupiego co wszystko kupi już nie. Czy ty myślisz, że wszyscy są lemingami? Zapytam ciebie, co ma Trzaskowski do Czajki? Awaria wynikała z błędnego projektu z błędów w budowie i czy Trzaskowski miał coś z tym wspólnego. Może i ty włączysz choć na chwilę myślenie?Wy tak sobie tu plujecie i plujecie rozumu nie włączając i głupiego szukacie. Zobacz, wszystko co wymieniłeś nie ma związku z Trzaskowskim. Ani żółwika nie przybijał, ani nie stał w "Bólu", ani oczyszczalni nie budował, nie projektował A ja wymieniłem tylko część idiotyzmów jakimi popisał się Duda, bo nie sądzę, byś nawet ty to uważał za jego wybitne osiągnięcia. Tak sobie siedzicie, opowiadacie co ślina na język przyniesie. Kilka logicznych pytań, zdań i zaorani.A co do kopert, nie wiesz co się dzieje z kopertą Kaczyńskiego dla księdza?  To dość dobry przykład: porównajmy koperty, bo to dobrze oddaje jak obie opcje PO-PiS okradały Polskę. KO jak koperta Grodzkiego, PiS jak koperta Kaczyńskiego. Czyż nie?Więc stawiajcie lemingi pałeczki, stawiajcie, jak was na logiczne myślenie nie stać.
-4
Chcecie się poparzyć ? Kolejny już raz ?
Obrazek użytkownika ronin

Strony