Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
58 minut temu Widzę, że Zawiedzony Hamtusiem zawiedziony Widzę, że jeden zaorany, musi się pozbierać, drugi wyłazi. Daj spokój, zaorać was to żadna intelektualna rozgrywka i przyjemność. Masz coś w temacie do powiedzenia? Czy jak zaorany Hamptuś będziesz inwektywami i pomówieniami operował? Miłego weekendu trolliki.
-1
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 godzina temu No cóż, Hamptuś Typowa reakcja idioty, gdy logicznym wywodem wskazano mu miejsce w szeregu. Trolle wyją, ale czy to wina trolla? A cyrylicą to pisz raporty do swoich przełożonych. Pamiętasz dyskusję, w której tutejsze bagienko nagle po rosyjsku zaczęło dyskutować? Widzisz, że by zaorać "intelektualistę" jak na twoje możliwości, wystarczy podawać logiczne argumenty a zaraz z niego troll o języku rynsztokowym wylezie. Teksty z Wiki kopiuje Tezeusz. Ale myślę, że przy twojej wiedzy Wiki byłaby kopalnią wiedzy i to na długie lata.A po staropolsku? Poślę ci wierszyk. "Nie pieprz Pietrze wieprza pieprzem bo przepieprzysz wieprza Pietrze". Już nie raz mówiłem, ja z trollami radzę sobie dość dobrze, myślę, że się o tym dokładnie przekonałeś.Czy z ta wymiana "poglądów", gdzie ja pokazywałem artgumenty a ciebie tylko na inwektywy było stać nie wykazała słuszności decyzji administracji polskiego portalu, decyzji Jarka Ruszkiewicza? by usunąć ciebie z grona ludzi kulturalnych, byś ich nie obrażał?
-4
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
2 godziny temu Hamptuś dziecino, jestem blogerem od 2007 roku i niech to ci wystarczy. Niby dorosły facet a zachowujesz się jak dziecię intelektualne, rozmawiałem z Satyrem wymieniając dane, (zgodnie z normą Hamptusia "splagiatowałem" opracowanie Lasów Państwowych, bo przecież sam tego nie ja wyliczyłem) a ty wpadłeś z tekścikiem "Niebieski złodzieju, ty się amatorsko zajmujesz plagiatowaniem" i człowiek zastanawia się skąd taki idiota się trafił. Typowe trollowanie dyskusji, jakże przypominasz w tym Huskyego, i resztę "bagienka" oni też gdy intelektualnie nie są w stanie się wypowiedzieć w temacie wrzucają głupawe zdjęcia, czy też idiotyczne teksty, jak ten, który zaprezentowałeś. To przypomina strategię pieska "zaczepno - obronnego" który szczeka zza nogi pana licząc, że jak większego psa zdenerwuje to pan go obroni. To jest właśnie twój i waszego bagienka intelekt. Mówisz o Ruszkiewiczu "chazarski debil" i sam wychodzisz na debila, bo jeśli ktoś zna Jarka to wie, że o co można by go oskarżyć to nie o to że on chazarem. Mówisz, że mam się spotykać z Huskym? Wybacz ja jestem człowiekiem o silnych preferencjach heteroseksualnych, lubię się kochać, ale wyłączne z kobietami. Husky zaś wyraźnie prezentuje skłonności homoseksualne, czy to przez zdjęcia "kochających" się facetów, jakie publikuje, czy też w mailach wysyłanych. Ostatnio w mailu proponował mi miłość francuską. Mam maila na dowód. Znam kilku mądrych ludzi o skłonnościach homoseksualnych, doceniam ich wkład w naukę, tu na myśl przychodzi mi szef zespołu, który odczytał genom neandertalczyka, cenię dorobek tego człowieka, ale spotykać się z homoseksualnym, seryjnym plagiatorem, człowiekiem posługującym się rynsztokowym językiem... wybacz ale żadnej korzyści w tym dla siebie nie znajduję.Czy można poważnie traktować człowieka, którego bawią przezwiska? Hamptuś to zdrobnienie. Mój nauczyciel od Przysposobienia Obronnego w liceum mawiał "jaja ogolić i do piaskownicy". Jestem przekonany, że patrząc na twoje "osiągnięcia" z pewnością tego określenia by użył.
-3
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
3 godziny temu Hamptuś dziecino, nie wcinaj się jak dorośli rozmawiają dziś błysnąłeś inteligencją i się ciesz, bo z pewnością przez tydzień nic mądrzejszego nie wymyślisz. Albo poczytaj o powstaniu Chmielnickiego, bo w tym tygodniu wiedzą nie wykazałeś się. Poczytaj teksty Huskyego, bo to seryjny złodziej cudzego dorobku intelektualnego. Tyle roboty przed tobą a ty wtrącasz się do dyskusji o czymś o czym pojęcia nie masz.
-4
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
6 godzin temu Panie Satyr, obu nam chodzi o lasy Amatorsko jestem fotografem przyrody i bardzo zależy mi na ochronie lasów, dlatego na poparcie moich tez odsyłam Pana do "Raport o stanie lasów w Polsce, 2017" bo taki najpóźniejszy znalazłem. Tam znajdzie Pan rycinę 30 pokazującą powierzchnie zrębów zupełnych, za PiS mamy nagły wzrost wyrębów powracający do poziomu z lat 1980, w żadnym roku od 2005 do 2017 nie osiągnięto takich wartości jak w latach 2016 i 2017. Co by pan nie chciał powiedzieć o ile PO próbowało sprzedać lasy PiS chce je wyciąć. Czyli wracamy do tematu, kogo nazwać "swołoczą".
-4
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
17 godzin temu Pani Tarnawska, S.Lem powiedział, póki nie miałem internetu  nie wiedziałem, że na świecie tyle idiotów. Lasy żyją od tysiącleci, szkodniki również żyją w lasach przez ten sam okres. Szkodnik jest szkodliwy dla uprawy jeśli jest to monokultura.Największy szkodnik naszych lasów niejaki Szyszko prowadząc wycinkę jednego gatunku drzew sprowadza naturalny las do monokultury, dla której będzie zagrożeniem inny szkodnik.Rezerwaty przyrody tworzymy po to, by zachować naturalne procesy, co oznacza również równowagę szkodnik - drzewostan. Upadłe drzewo stanowi pokarm dla lasu, wycinka przemysłowa dokonywana przez "światowej niesławy Szyszko" powoduje iż w lesie zabraknie tych składników. Puszcza Białowieska to nie las produkcyjny, to rezerwat przyrody, do którego niestety dorwał się idiota z siekierą, niejaki Szyszko. Całe szczęście, że go pogoniono.
-6
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Husky, seryjny plagiatorze o tych "panienkach" z poboczy musisz wiele wiedzieć, choć wydaje się, że musisz mieć słabe branie, skoro mailami rozsyłasz propozycje miłości homoseksualnej. Ja rozumiem, gustów się nie dyskutuje.Rano otwieram pocztę a tam mail od Huskyego z propozycją homoseksualnej miłości francuskiej. Aż nie wierzyłem, że tak się odkrył ze swoimi preferencjami.
-1
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Pozwól Mind Service, że wytłumaczę ci zawiłośći języka polskiego, jak Polak, człowiekowi uczącemu się tego języka. W języku polskim używamy formy liczby mnogiej "Ojców" również w znaczeniu przodkowie. 
-2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Hamptuś dziecino, ty popatrz realnie poza tym, że cechami swoimi i swoich kolegów "PRZYMUŁ", "IDIOTA", które tu wypisujesz, potwierdzasz kim jesteś, kto cię tu popiera? Homoseksualny Husky (w razie protestów dysponuję jego mailem z homoseksualnymi propozycjami), seryjny plagiator, którego długo administracja musiał namawiać, by rżnięte teksty podpisywał chociaż miejscem zerżnięcia. Zabiedzony? Joszko?, Andy aandy "ścierwoneonówka? Czy też kilku innych z "bagienka"? W dyskusji historycznej jesteś cienki bolek, co tutaj ci czarno na białym, wykazałem. Nie czytam twoich tekstów, bo szkoda czasu, ale wystarczyło jeden przeczytać i błędów ci można było nawykazywać. Możesz sobie epitety wypisywać jak to podnosi w twych oczach twoją wartość. Ostatecznie jakoś musisz ją budować.
0
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Hamptuś wieczny kłamco Zgodzę się z tobą, że widząc cudzy tekst na 100% nie potrafisz go zrozumieć, Złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, wychodzi na to, ze chazar wszędzie szuka chazarów. Myślę, że czas kończyć dyskusję, bo przy twoim poziomie inteligencji i wiedzy tracę czas. W zakresie wiedzy odsyłam cię dziecio umysłowa do książek, a z inteligencją... no cóż każdy ma jej tyle ile Bóg mu dał.
-8
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Strony