Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
4 dni temu Tezeuszu, ty dokładnie wiesz, że to co tu wypisałeś to wierutne kłamstwo. Ty dokładnie wiesz, że "szperaczki" to nie byłem ja. Tak samo wiesz, że nigdy nie wyleciałem, w odróżnieniu od ciebie. Również mi przypisujesz swoją cechę obrażania ludzi. Za co masz karę jak nie za obrażanie? Czym jest twój wypływ kłamstw i nienawiści do Polaków, które tu wylałeś, jak nie obrażaniem. Jak sam widzisz, że twój wpis to czysta projekcja, przeniesienie własnych cech na drugą osobę, więc wszystkie określenia tu użyte odnoszą się do ciebie. Jedyne co potraficie to pomówienia, kłamstwa i obrażanie. Dlatego ze wszystkich polskich portali wylatujecie. Ten twój wpis dokładnie ciebie odzwierciedla 
-4
W służbie Kremla. Propaganda antyNATOwska na p0lskim portaliku
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
5 dni temu Z przyjemnością przeczytałbym jakiś tekst nie będący sklejką kilku cudzych tekstów w formie cytatów połączonych kilkoma zdaniami autora, jak widać powyżej. Swego czasu też mieliśmy problemy z przedrukami, ale zrobiliśmy zakładkę "Co piszą inni" i tam można takie teksty przeczytać, jak ma się ochotę. Moje teksty przeczytasz na różnych polskich portalach tylko nie będziesz mógł tam pałować, a widzę, że sprawia ci to dużą radość. Rzeczywiście w Polsce jest wiele agentury pilnującej interesów Rosji, ci rzeczywiście są szczęśliwi, że Macierewicz i Błaszczak rozmontowali naszą armię, a pieniądze na uzbrojenie ślą do USA, czy to na stacjonujące wojsko, czy na sprzęt którego do obrony kraju, czy też w sytuacjach kryzysowych jak powodzie użyć się nie da. Ta radość ze spełnienia marzeń Putina przebija przez powyższy tekst. Ostatnie manewry wykazały, że nasze wojsko jest w stanie bronić Polski przez 5 dni. Westerplatte broniło się 7 dni. Amerykanin "nie będzie umierał za Gdańsk".
-3
W służbie Kremla. Propaganda antyNATOwska na p0lskim portaliku
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
5 dni temu Zwróć uwagę na to, że ani Astra ani ja na tym portalu nie publikujemy, jeśli już coś skomentujemy to wypowiedzi osób wartościowych na tym portalu ale to przypadki jednostkowe. Podajemy tylko fakty w momencie kłamliwych pomówień kilku tu osób, których wspólna cechą jest, że wylecieli z Neon24 za to, że nie potrafili kulturalnie dyskutować i teraz kłamliwymi pomówieniami mszczą się za to. Prawidłowość decyzji Neon pokazuje fakt, że Husky, Tezeusz na niepoprawni.pl też byli wielokrotnie karani (nawet obecnie), Huskyemu za to odebrano prawa blogera. Każdy pomówiony ma prawo przedstawić fakty, obnażyć pomówienia jakimi się oni posługują i z tego prawa korzystamy. Nie dyskutujemy z ich tezami, obnażamy kłamstwa,Efekt ich działalności pokazuje miernik zupełnie niezależny, jak znaczący spadek pozycji portalu z pozycji ok. 7000 kilka miesięcy temu na 9000. Fakty, że polskie portale jak S24 pozbyły się ich nie bacząc, że kasują ich twórczość jest dodatkowym twardym dowodem. Nie zamierzam dyskutować z nimi, ale raz na jakiś czas obnażać kłamstwa, o ile nie zaprzestaną swoich pomówień.Sam popatrz jakimi tekstami podpierają swoje pomówienia? Własnymi oraz TW Matka, znanego prowokatora dziś całkowicie obnażonego, a dowody na filmach w internecie, który również tutaj pomówieniami się parał i za nie wyleciał.
-2
W służbie Kremla. Propaganda antyNATOwska na p0lskim portaliku
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
5 dni temu Wspaniałą literaturę i autorów dobrałeś Tezeuszu. Andy-aandy, to Andrzej Hadacz, TW Matka, donosiciel i agentura, raz popiera Komorowskiego, raz Dudę, raz parady równości, raz broni krzyża. W sam raz wyraża ideały wam bliskie.[video:https://www.youtube.com/watch?v=htGMZMyxks0 width:450 height:320]Humpty-Dumpoty, też donosiciel co posługując się 15 nickami portal trollował, autor wielu opracowań tekstów publikowanych na polskich portalach opiniotwórczych.No i Tezeusz, powyrzucany ze wszystkich polskich portalów, m.in. z Salon24, gdzie wylatując stracił setki tekstów i tysiące czytelników; Dziś kolejny raz karany.Tak wygląda ta "ścierwoneonówka" tworzona przez polskojęzycznych, którzy kulturze dyskusji między Polakami sprostać nie potrafili i z polskich portali wylecieli.Ale moje gratulacje dla osiągnięć. Jeszcze kilka miesięcy temu portalik miał pozycję ok. 7000, Dzięki waszemu intelektowi dziś ma pozycję 9000. Czas wstawiać szampana, ze miesiąc, góra dwa będzie pozycja 1000. A to warto uczcić.  Ostatnio w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w małopolskich Kątach określono takich jednoznacznie "KAPUŚ to jak człowiek trędowaty…"Czyżbym coś przekręcił? Piękny gol Tezeuszu, pełne klasyczne samozaoranie. 
-3
W służbie Kremla. Propaganda antyNATOwska na p0lskim portaliku
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu Raz na jakiś czas wpadam tu, pooglądać jak co niektórzy okładają się brzydko pachnącą substancją, wtedy zabawa przednia, szczególnie wieczorem sącząc drobnymi łykami piwko albo winko. Do tego popatrzyć jak co niektórzy bardziej zapalczywi w banderowskich kolorkach latają. Ubaw po pachy. Polewka z leminga to potrawa miła i pożywna. Ja wypowiadam się tylko, gdy ktoś ciekawy temat poruszy. Kopać się z głupszymi od konia nie zamierzam.A do tego popatrzeć jakie moja osoba paranoje u nich wzbudza, to już smakowity deser no i piękne pole badawcze dla psychologów. Oni jakiej szafy by  nie otworzyli to mnie widzą, kogo nowego nie zobaczą od razu w nim mnie widzą. A tłumaczę, że zawsze z jednego konta pisuję, nie wierzą. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych i mądrych na tym portalu.p.s. Tezeuszu/Wando, nie wystarczy ci, że latasz w banderowskich barwach, z polskich portali cię powyrzucali, nadal w pyskówki się wdajesz? Jeszcze ten ukraiński portal Sakiewicza promujesz. Raz tam poszedłem, ciebie tam nie widać i znaleźć nie sposób a portalik na poziomie prywatnego bloga. Pomyśl trochę, to naprawdę nie boli. Już lepiej sklej ze trzy teksty z internetu z patriotycznych stron,  będzie kolejny "patriotyczny".
-4
Łatwo się zaszczepić... ha, ha!
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu @wiesiołek65 Co do wizerunku Jezusa z Całunu zdanie naukowców jest podzielone, jednak badania wykazują iż jest to dzieło średniowieczne, ci co się temu sprzeciwiają próbują tyko wykazać co mogło zakłócić wynik badań. Kościół w tej sprawie wiarę pozostawia wiernym. Jednak nie ma większego znaczenia dla nauki Jezusa jak On wyglądał. Wiemy jedno, był izraelitą z pokolenia Dawidowego. Jednak co do błędów w Biblii nie wiedzą o nich tylko ci, co nigdy nie przyłożyli się do tego zagadnienia, mają o tym zerową wiedzę. O błędach ST trudniej się wypowiadać, bo niewiele mamy materiałów porównawczych. Jeśli chodzi o NT, to mamy 4 ewangelie i całą masę ewangelii pozakanonicznych. Faktem niezbitym jest, że Pisma NT powstawały minimum 30 lat po wydarzeniach i spisywane były w znakomitej większości przez ludzi, którzy nigdy nauk Jezusa nie słuchali, na podstawie przekazów z drugiej ręki. Wystarczy przeczytać sam opis kaźni Jezusa, by znaleźć kilka znaczących różnic w opisie.Proszę, ma Pani tu przykłady, proszę wziąć Biblię w rękę i sama sprawdzić, czy się mylę?https://zawisza.neon24.pl/post/151335,nowy-testament-jako-dokument-historycznyJednak dla człowieka wierzącego nie ma to większego znaczenia. Zaś sama świadomość o tym jak powstawały Pisma, jak wkradały się do nich błędy, czy wręcz teksty, których autor Pisma źrodłowego nigdy nie napisał to głęboka wiedza dostępna tylko tym, którzy podjęli wysiłek, by o tym się dowiedzieć. 
-1
Niewierny Tomasz w buszu języków
Obrazek użytkownika wiesiolek65
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu Zapytano Artura Sobonia, wiceszefa w Ministerstwie A.P. Ile afer rządu Przekręty i Szmal wykryła TVPiS info w ciągu ostatnich 5 lat. Okazuje się, że ta przykrywka dla aferzystów i złodziei z PiS nie wykryła żadnego, a przecież mamy przekręty na 70 mln na makulaturę wyborczą Mateusza M. i Jacka S., działki odkupywane od księdza przez Mateusza M. Oddawanie za bezcen (10% po wartości) ziemi panom w sutannach, aferę pedofilską "łudząco podobnego do marszałka Kuchcińskiego", aferę KNF, w której wiemy, że Marek Ch. był tylko kurierem, dotacji do rodziny Łukasza Sz. kopertę dla księdza znanego kopertownika Jarosława K, a także jego "srebrne wieże i wiele innych, które kryło TVPiS pod wodzą skazywanego prawomocnymi wyrokami kłamcę politycznego Jacka K.Czy dziwne, że dziś świadomi swych przestępstw za 82 radiowozami przed gniewem kobiet się ukrywają?Na te kłamliwe media, kryjące przestępstwa dzisiejszej władzy przeznaczono z naszych podatków, po 2 miliardy zł rocznie, czyli więcej niż WOŚP udało się zebrać w ciągu całej swojej działalności, tak potrzebnych do walki ze skutkami zamykania państwa doprowadzającego drobną przedsiębiorczość, będącą w polskich rękach, do bankructwa. Bezwzględnie mediom opłacanym przez podatnika należy przywrócić rolę narodowej misji, usuwając z niej obcą agenturę chroniącą przestępców przed odpowiedzialnością, zaś miejscem przestępców jest program cela + na którą przywódcy magdalenkowej organizacji Przekręty i Szmal po wielokroć zasłużyli.Kurskiemu i jego agenturalnej ekipie należy zrobić to samo co Tadeuszowi Doičowi z Torunia zrobiono w Kanadzie. 
-2
PO chce likwidacji TVP bo zadaje niewygodne pytania
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
2 tygodnie temu Morawiecki, czemu nawet ze śniegiem poradzić sobie nie potrafisz  2 miliardy złotych naszych podatków na szczekaczkę Kurskiego dali a ten nawet takich o ineligencji powyżej ameby znaleźć nie potrafił. Propaganda idiotów dla idiotów, czyli TVPiS.Ale zawsze ceniłem mądrość narodu, bo jakże nie cenić mądrości tego Polaka, górala:[video:https://www.youtube.com/watch?v=VhM991Jc5Hk width:450 height:230] 
-4
Pękające rury w stolycy, pancernik włochaty i "wałbrzyskie tasmy"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 miesiąc temu Szanowny panie Macieju, jest pewien poziom, poniżej którego zejść się nie powinno, bo wtedy można tylko mieć obrzydzenie do samego siebie. W obecnej sytuacji nie widzę tu swego miejsca a w przyszłości? Podobnież tylko krowa nie zmienia zdania i to też nie jest pewne.Pozdrawiam
-2
Pożegnanie
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 miesiąc temu Kolejarzu, jest pewien poziom wiedzy, którą Polak winien mieć Skąd pochodzi cytat? "Szanujmy mądrych , przykładnych , chwalebnych , śmiejmy się z głupich choć i przewielebnych". To słowa zapisane w jednej z perełek naszej literatury Monachomachii przez Ignacego Krasickiego. Czy to świadczy o stosunku do człowieka, to tylko bardzo mądra myśl przeznaczona ku nauki ludzi. Zaś nie ma lepszej metody na trolle jak ich ośmieszanie. Z czasem dojdzie do głowy nawet trolla takt, że jest trollem. "I śmiech niekiedy może być nauką, jeśli się z przywar nie z ludzi natrząsa" To też słowa Krasickiego. Poczytaj jego bajki, może wnukom, to naprawdę mądra literatura którą każdy Polak znać powinien. Zawsze mówiłem, że Polakom niezbędny jest pozytywizm, nauka u podstaw. Bo właśnie na brace tej nauki bazują ci, co mówią "naród głupi wszystko kupi".
-3
Pożegnanie
Obrazek użytkownika Kolejorz

Strony