Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika nitram
23 godziny temu Epidemia Polskę opanowała epidemia nienawiści , klamstw fałszu po wygrani wyborów przez PiS i prezydenta A. Dudę . Tsunami klamstw , fałszu , pomówień nienawiści rozlewała cala opozycja bez wyjątku , do nich dołączył Gowin i jego kolesie , tej epidemii nienawiści będzie trudno się oprzeć przez PiS i obecny rząd , będzie w mniejszości i następne wybory może nie wygrać . A wiec zegnaj dobrobycie w Polsce , wróci bieda i będziemy patrzeli w oczy głodnych dzieci .
1
Czy czeka nas druga pandemia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
1 dzień temu Zdrajca Gowin Zdrajca Gowin zadał cios nie tylko Kaczyńskiemu , pisowcom lecz przede wszystkim uderzył w rząd M.Morawieckiego i wszystkich Polaków którzy liczyli na dalsze polepszenie życia w przyszłości . Gowin podał się do dymisji i jego koleś Kamil Bortniczuk także A wiec PiS I rząd M.Morawieckiego ma już albo będzie miał w najbliższym czasie problemy z większością sejmowa a co za tym idzie nie będzie mógł wprowadzać swych planów . To co zrobił Gowin i jego kolesie to jest podle ludzie powinni zapamiętać Gowina i jego kumpli . Rząd może nie dotrwać do końca kadencji i polepszanie życia przez obecny rząd będzie zagrożone . Następne wybory może wygrać lewica i ludzie mogą się pożegnać z 500+ , trzynastkami , czternastkami dla emerytów , wszystko wróci do czasów złych podłych i biedy . Lewica nigdy się nie martwiła o ludzi pracy , bo to popłuczyny komunistyczne , wiemy jak dbało PO i ludowcy o ludzi , nie wiem czy ten zdrajca Gowin zastanowił się nad swym krokiem , jeśli tak to jest nie godny łażenia po korytarzach sejmowych chyba jako sprzątacz .
3
PiS musi zacząć szukać koalicjanta lub nowych posłów...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
2 dni temu odwiedziny co stoi na przeszkodzie ja odwiedzić ??? będziesz waść wiedział co z nią , może jeszcze jest w tramwaju ??? i liczy dodatkowa emerytura za oplucie Kaczyńskiego.
2
Pierwsza polityczna ofiara koronawirusa - Jarosław Gowin
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika nitram
2 dni temu Zdrajca Gowin To było do przewidzenia ze Gowin zdradzi Kaczyńskiego i tak się stało dzisiaj następny szczur ucieka z statku który nie tonie i nie ma zagrożenia utonięcia. Kamil Bortniczuk zrezygnował ze stanowiska,oto nastopny zdrajcy . Wszystko wskazuje na to ze rząd bezie w mniejszości i chwieja się fundamenty władzy Morawieckiego. Wszystko stoi pod znakiem zapytania , od dziś ludzie sie powinni obawiać ze wszystko stracą co otrzymali od pisowskiego rządu , mogą stracić 500+ i inny dodatki jakie otrzymali , a renciści mogą się pożegnać z trzynastka a o czternastce niech zapomną , do władzy dojdzie młoda komuna i zdradzieccy ludowcy którzy już szadzili z komunistami ,lewakami ,peowcami , oni zaprzedawali się każdemu aby być przy korycie i kasie .
2
Pierwsza polityczna ofiara koronawirusa - Jarosław Gowin
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
2 dni temu Za co Panie zesłałeś na moją Polskę taką plagę To nie Bóg zesłał najpodlejsza opozycyjna plagę na nasza Ojczyznę -Polskę Winny jest rząd który tolerował wszystkie przestępstwa i sabotaż opozycji oraz ci co popierali i popierają przywódców bandyckie opozycji , to tłumy oklaskiwały zdrajcow i donosicieli do eurokołchozu , a kacykowie biczowali, strofowali, karali obecny rząd który śmiał się przeciwstawić głupocie unijnych kacyków . Nie mieszajmy Boga do żadnej zarazy,gdyż to wina ludzi i ich postępowania .
6
Za co Panie zesłałeś na moją Polskę taką plagę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 dni temu Gowin Gowin to zdrajca m od samego początku było wiadome ze nabruździ PiS-owi , teraz w tych ciężkich czasach wszystko robi aby PiS nie miał większości w sejmie , A jego chory pomysł na zmianę długości kadencji nie przejdzie bo lewactwo z zdrajcami Polski się nie zgodzą na zmianę konstytucji . Propozycja pisowska na glosowanie jest najbardziej rozsądną i bezpieczna podczas tej epidemii ,zresztą w innych państwach odbywają się obecnie takie wybory . Po za tym wieść niesie ze Gowin po rozpadzie koalicji pisowskiej ma zapewnione stanowisko premiera u lewactwa , kto wie cz tak sie nie stanie .
6
Czy J. Gowin wbija nóż w plecy obozowi ZP?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
1 tydzień temu Konfederacja Nigdy nie lubiłem tej zgrai awanturników politycznych , tym bardziej obecnie po skumaniu się z wrogami Polski -PO . to gołowąsy bez doświadczenia politycznego , zgraja krzykaczy , osobników ukierunkowanych na system samozagłady państwa . Nie wiem dokąd ida te oszołomy niech idą do Putina , a najlepiej niech zejdą z sceny politycznej i nie sieja propagandy zagłady państwa .
1
Quo Vadis Konfederacjo!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
2 tygodnie temu koniec unii ??? szanowni Państwo dobrze wiecie ze żadna unia czy jakiekolwiek pakty miedzy państwowe nie trwają długo , w tych ciężkich czasach widać wyraźnie ze ten projekt unii nie wypalił wszystko było tak długo OK jak rządy Polski i Węgierski nie postawili się kacykom unijnym niektórzy kacykowie otwarcie wystąpili wrogo wobec Polski i Węgier a szef unijnej zgrai pijaczków , ćpunów nie miał nic do powiedzenia bo sam byl drobnym pijaczkiem ktory pod koniec kadencji szczał w gacie . To unijni kacykowie sa winni śmierci tych wszystkich co się podpoili płynąc do europy , i to wszystko co sie działo i dzieje z tymi ludźmi pozostawionymi samym sobie , czy my wiemy w jakich warunkach żyją ci ludzie ??? nie nie wiemy i nie chcemy wiedzieć bo by to nas upokorzyło jako ludzi , tamci ludzie żyją w tak tragicznych warunkach ze aż się nie chce wierzyć , brud , głód , przestępczość , wykorzystywanie seksualne dzieci i kobiet to wszystko jest na porządku dziennym . A teraz ta zaraza koronawirusa która opanowała świat a wcześniej Europe , unijni kacykowie nic nie zrobili , nie zadecydowali o walce przeciw tej zarazie bo z strach sami nasrali w gacie i zostawili państwa na pastwę losu . Rząd Polski jako jedyny i pierwszy podjął środki zapobiegawcze przeciw tej zarazie i widać efekty , przewodnicząca unii niemra śmiała krytykować rząd Polski ze zamknął granice , zresztą to samo zrobiły inne panstwa tylko później i to przyniosło efekty . nie wiemy kiedy będzie koniec tej epidemii ale można się domyśleć ze świat już nie będzie taki sam a unia ma wszelkie podstawy aby się rozlecieć , bo nie pomaga , wręcz odwrotnie szkodzi w rozwoju państwa które chcą być suwerenne i wolne od nakazów i zakazów unijnych kacyków .
7
Unia Europejska - wielka nieobecna
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
1 miesiąc temu Swiadkowie ? Świadkowie czy oskarżyciele "łapówkarza " Grodzkiego,jak długo będzie trwała ta farsa ??? czy nie wystarczy już światków -oskarżycieli do postawienie przed sadem tego osobnika ??? Ilu jeszcze potrzebujecie dowodów i świadków -oskarżycieli ??? jak zwykle pisowcy nie doprowadza tej sprawy do końca , co to za senat ??? marszałek oskarżany za łapownictwo , a kilku senatorów z zarzutami prokuratury .
0
Trwa śledztwo w głośnej sprawie Tomasza Grodzkiego. Ujawniamy: Jest już ponad 50 świadków!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
1 miesiąc temu Zmora ??? Nie , to nie zmora dopuściła ponownie komunistów na scenę polityczna , z zmorami można walczyć i pokonywać je , lecz z zombi ludzkimi jakimi są przedstawiciele PO i reszty zdradzieckiej opozycji jest ciężką walka i jak do tej pory nie przynosi sukcesu i nie przyniesie , gdyż maja wsparcie zawsze nam wrogim Niemcom i kilku kacyków w unii europejskiej , zwycięstwo nastąpi szybciej o ile pisowcy przestana sie zachowywać jak harcerzyki i zaczną postępować jak faceci z jajami , stanowczo i bez tolerancji . W jednej z stacji komercyjnej Trela z nowej lewicy ale stare popłuczyny komunistyczne , ow Trela nazwał prezydenta ""uciekającym szczurem ""i pisowiec nie zareagował, za to prowadząca i wrogo nastawiona do PiSu dziennikarka zwróciła uwagę ze sa to za mocne słowa . W TVP INFO wroga opozycja sieje fałsz , kłamstwa , zabiera 80 % czasu antenowego , dziennikarzyny tej telewizji pozwalają na to wszystko uśmiechając sie głupkowato. Jeśli tak postępują dziennikarze i pozwalają w TV publicznej na sianie fałszu i zamętu to proszę sie nie dziwić ze popłuczyny pezetpeerowski pod rożną nazwa lewicy podnoszą łby i sieja zamęt , nie dziwcie sie jak ci wrogowie Polski i Polaków wrócą do wladzy
4
Jaka szatańska zmora znowu wpuściła komunistów do polskiej polityki?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony