Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu ani kroku w tył Obawiam się to będzie tylko marzenie Polaków , jak wiemy za każdym razem rząd uginał się pod naporem kacyków unijnych i awanturniczej , zdradzieckiej opozycji , nie doprowadził do końca reformy sędziowskiej i nie wyrzucił lotów sędziów z palestry , zbyt łaskawie i miękko podchodzi do strajku "kobiet", pozwala na obdzieranie z godności i honoru nie tylko urzędu premiera lecz także TK i sędziów, sędziów prawdziwych i służącym sprawiedliwości. nie pokoi mnie wypowiedz holenderskiego premiera który powiedział ze można obejść veto Węgrów i Polaków (rząd polski nie powiedział stanowczego veta ) Abym sie mylił, chciałbym aby tym razem veto było stanowcze i dobitnie powiedziane .
2
Ani kroku w tył Panie Premierze...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu Palowanie patriotow? Czy Tusk byl czy go nie ma to Policja się jednakowo zachowuje , sa odpowiednio szkoleni , to nie tylko nowy "narybek" POlicyjantow ,miedzy nimi są ci co nawet kilka lat temu robili zadymę za czasów PO-PSL, a wiec zostały nawyki i przyzwyczajenia , zresztą jeśli dostana rozkaz to i tak czynią jak im każą , było nawet mówione ze za akcje dostana dodatkowo 500 złociszy .
3
Marsz Niepodległości przeszedł, ale było tak jak za Tuska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu dlaczego ? Dlaczego Policja strzelała do starszego fotoreportera tego nikt nie zrozumie , Dlaczego POlicja nie reagowała na bandytyzm wyrostków i wściekle feministki tego nikt nie zrozumie , chyba ze dostali taki rozkaz od szefostwa . choćby nawet to do cholery jak można strzelać do człowieka patrząc mu w oczy ???
1
Marsz Niepodległości przeszedł, ale było tak jak za Tuska
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu zmiany w szkolnictwie Minister Czarnek powinien zmienić system szkolnictwa gdyż jak można zauważyć ze nie tylko sędziowie uważają się za szczególną kastę ale także grupa rektorów uniwersytetów polskich myśli ze jest nie do ruszenia, uważają ze oni maja prawo decydować o losie innych profesorów , czy mogą nauczać , czy mogą mieć swe zdani .jak się patrzy na te grupę to mazną stwierdzić ze ci osobnicy to tacy sami zaprzańcy jak bandycka , arogancka opozycja , która chce mieć władze i decydować o losie nie tylko systemie nauki lecz o losie profesorów mających inne zdanie .
5
Czy nowy minister da radę plagom akademickim?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu aborcja nie jestem lekarzem ani znawca w tej dziedzinie , lecz uważam z cala stanowczością ze zabicie każdej istoty żywej jest zabójstwem , po prostu morderstwem . Uważam jeśli się ma czas na zaspokojenie swej chuci to i powinien być czas na zabezpieczenie się przed niechciana ciąża . Przecież jesteśmy ludźmi rozumnymi , żyjemy w XXI wieku i powinniśmy wiedzieć wszystko albo prawie wszystko na te tematy .
2
Czy aborcja to morderstwo?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu ustawa medialna szanowny panie Ronin , jest Pan pewien ze ta ustawa bezie i wejdzie w życie ? chciałby z serca aby tak się stało , lecz obawiam się ze obecny rząd znów nas oszuka tak jak to robi dotychczas , ustawa na temat ochrony zwierząt leży i nie będzie procedowana , boj o nie przerywanie ciąży praktycznie przegrany , itd. itd. , dlaczego rząd nie kończy swych projektów i boi się tej bandyckiej , szatańskiej opozycji , byłem za PiS-em od początku jego powstania nawet w trudnych chwilach , jak wygrali wybory poprzednie i obecne myślałem i wierzyłem ze będą zmiany i szkodnicy , zdrajcy Polski zostaną osadzeni i poniosą zasłużona kare , nie stało się tak wiec moja wiara na zmiany jest coraz to mniejsza i mam duże obawy ze znów będzie fiasko
7
Niemcy apelują o aborcję w Polsce - krzyżacka, hitlerowska buta. Do ataków na Polskę namawia wiceszefowa bundestagu
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu ""przyjaciele"" jak wiemy nigdy Niemiec nie będzie przyjacielem Polaka , niemiecka mania wyższości , buty , arogancja zarozumialstwa siedzi w Niemcach tak głęboko ze oni tego nigdy nie wykorzenią , jak znamy historie to zawsze Niemcy próbowali zawładnąć Słowianami -Polakami i nigdy dzięki Bogu im to się nie udało , nawet ostatnia zbrodnicza wojna i praktycznie w 90 % zniszczeni kraju , gospodarki , grabież dóbr kultury i wszystkiego co cenne nie dobiło ducha Polakom , mimo wszystko Polska stanęła na "nogi" i ma się dobrze , ostatnie rządy chciały oddać panowanie nad Polska Niemieckim włodarzom , nie udało się wiec teraz jątrzą , judzą robią wszystko aby obecny rząd się rozpadł i lewactwo wzięło w lapy polski naród , a czego lewactwo chce ? mordowania dzieci w lonie matek , aborcji na życzenie i w każdym czasie ciąży , czy to nie zamysł wyniszczeni narodu , nie będzie dzieci nie będzie Polski i Polaków .
10
Niemcy apelują o aborcję w Polsce - krzyżacka, hitlerowska buta. Do ataków na Polskę namawia wiceszefowa bundestagu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
5 miesięcy temu Porównanie Szanowny Tezeuszu , bardzo interesujący artykuł i wiele mówiący o kobiecie dla której ratowanie życia nie odgrywała nawet rola czy to okupant czy tez mordowany walczący z okupantem powstaniec , obrońca ojczyzny , ta kobieta , pani Wanda udowodniła ze każde życie jest ważne . Ja bym tych najeźdźców nie ratował mowie to z cala szczerością , nie mam szacunku do niemcow , Ukraińców i innych narodów które mordowali w bestialski sposób Polaków i niszczyli nasza ojczyznę. Nie będę więcej na ten temat pisał bo nigdy nie wybaczę morderca bestialskim za mord na narodzi Polskim.
8
Dzisiejsze rozwydrzone wulgarne feministki - kontra bohaterki. Porównanie wypada przerażająco
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
8 miesięcy temu popluczyny ta zaraza pod nazwa lgbt to popłuczyn pezetpeerowskie , lewicy i resztek lewactwa na czele z była PO, to tsunami nienawiści , awanturnictwa , fałszu , kłamstwa ta zaraza jest żadna krwi , śmierci Polaków jak ziemia wody .
4
Tęczowa rewolucja czyli nowy bolszewizm
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nitram
8 miesięcy temu opozycja Mnie nie dziwi podle, małostkowe , nikczemne , pełne pogardy zachowanie opozycji , gdyż ci osobnicy sa pozbawieni wszelkich cech człowieka normalnego , ich mozg , serce zżarła nienawiść i zgnilizna moralna , a pogarda dla innych osiadła na szczycie tego zgniłego osobnika jakim jest zgraja opozycyjna . Powinni być ukarani za swe podle zachowanie surowo , za zakłócanie tych ważnych uroczystości państwowych. To co uczynili i czyni opozycja jest jawnym sabotażem a nawet zdrada wobec szacunku godności urzędu prezydenckiego . Precz z sejmu z taka opozycja , to wrogowie porządku i ladu państwa Polskiego .
8
I bardzo dobrze! Zaprzysiężenie Prezydenta A.Dudy bez Targowicy, kanalii i buraków! Pan Marszałek Kochany Grodzki też może się nie fatygować!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony