Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu nieodżałowany mgr inż nieodżałowany mgr inż Niebieski..Dobrze że wrzucisz czasem te neonowe wypociny ruskich dupowłazów.
5
Ruski ambasador stawia się
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu "atomowej broni taktycznej" "atomowej broni taktycznej"Jak narazie tylko Rosja taką posiada. USA strategiczną.
3
Ruski ambasador stawia się
Obrazek użytkownika panMarek
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu Zupełnie niema znaczenia na Zupełnie niema znaczenia na co skazywany jest Kaliningrad. Ważne jest że walizkowa atomówka rosyjska może deeskalować wojnę, że jej użycie automatycznie odcina USA od Polski i inkorporuje przedmieścia Petersburga (czytaj Ryga) do Wszech-rusi.
3
Ruski ambasador stawia się
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu Putin to kukiełka sterowana z Putin to kukiełka sterowana z Berlina. Sam chyba nie jest nawet tego świadom. Najbogatszy człowiek świata a jedzie na pasku Angeli jak nie przymierzając ryży Tusk.Putin do niczego zmuszony nie był. Od początku polskiej transformacji robił wszystko żeby Polskę wpychać w niemieckie ramiona. Wszelkie embarga jakie politycznie wprowadzał na polskie produkty za wyjątkiem tych samych produktów produkowanych w Polsce ale pod niemieckim czy holenderskim brandem były wybitnie ANTYROSYJSKIE!!!!!!!!!!!!. Wywoływały jedynie antagonizm między Słowianami w interesie naszego zachodniego sąsiada. Putin to tresowana małpa.Problem w tym że Niemcy mają amerykańskie dywizje na swoim terenie i nie pierwszy raz interwencja USA pokrzyżowała im szyki. Dziś jedyny plan jaki może Ameryce przetrącić kręgosłup to kraje bałtyckie. Ruski czekista doskonale o tym wie. Zaś jedynym oponentem w tej sprawie jest polska armia. Jej wsparcie dla niepodległości Bałtów to początek 3 Wojny Światowej. Skoro więc nie da się wyeliminować Polski za pomocą kłamliwej polityki historycznej pozostaje kinetyczna wojna.  Już się Izrael poznał na radzieckim projekcie i świadom jest podobnie jak USA że dla niego utrzymanie polskiej pozycji jest być albo nie być. Polecam wykłady Bartosiaka.Tak przy okazji - retoryczne pytanie: dlaczego Niemcy tak intensywnie ostatnio wspierają polską racje stanu hę?Albo inaczej dlatego Makaron ogłasza śmierć mózgową NATO i wieczystą miłość do Rosji?Obie sprawy łączy jeden kluczowy polski problem.Bez Polski Niemcy staną się mało znaczącym kraikiem środkowej Europy. Bez Polski ceny żywności we Francji i Niemczech się zrównają. 30% dzisiejsza różnica w zakupach przeciętnego Francuza i Niemca wynika właśnie z Polski. To Polska wzmacnia Niemcy gospodarczo powodując że stały się one hegemonem Europy. To amerykański aksjomat polityki PIS jest osią niezgody na niemiecką dominację.Dlatego właśnie zarówno USA jak i Niemcy starają się jak mogą przechylić Polskę na swoją stronę. Dlatego właśnie jako proxy war Francja i Rosja atakuje właśnie Polskę a nie Niemcy czy USA.Na politykę koniecznie należy patrzeć z perspektywy. 
5
Ruski ambasador stawia się
Obrazek użytkownika Leszek1
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu depesza emska właśnie na taką reację jaką sugerujesz ruskie władze liczą.warto znać historie bo wygląda na to że putin stosuje prowokacje bismarcka na polsce.https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1473181,Depesza-emska-czyli-mistrzowskie-zagranie-Bismarckafragment:13 lipca 1870 król Prus Wilhelm I przesłał Otto von Bismarckowi tzw. depeszę emską.W II połowie XIX wieku oczy Europy zwrócone były na jednoczące się Niemcy. Motorem konsolidacji kraju były Prusy, zaś mózgiem operacji kanclerz Otto von Bismarck. Szczególnie zainteresowana wydarzeniami za wschodnią granicą była Francja, która postrzegała Prusy w kategoriach zagrożenia własnej silnej pozycji w polityce europejskiej.Bismarck prowokujeGdy Bismarck zaproponował objęcie tronu hiszpańskiego przez Leopolda Hohenzollerna, Francja zażofądała wycania tej kandydatury. Ponadto, pod groźbą wojny, oczekiwała gwarancji, że Prusy w przyszłości nie wysuną kandydatury Leopolda.Król pruski odmówił i wysłał w tej sprawie depeszę do Bismarcka. Ten nakazał ją przeredagować tak, by jej treść była obraźliwa dla Francji i opublikować w wieczornej niemieckiej prasie. Francja połknęła haczyk i wypowiedziała wojnę Prusom 19 lipca 1870 roku.Wojna francusko-pruskaNa to czekał Bismarck: armia pruska była znacznie lepiej przygotowana do walki niż Francuzi. Po upokarzającej porażce pod Sedanem i wzięciu przez Niemców w niewolę 100 tys. żołnierzy francuskich i cesarza Napoleona III, Francja musiała skapitulować.- Francja i zjednoczone już Cesarstwo Niemieckie podpisały pokój jakże dla Paryża fatalny. Przecież to Francja została uznana za agresora, to przecież Napoleon III dał się sprowokować do tego, że to on pierwszy wojnę wypowiedział. Drogo za to Francja zapłaciła: utratą Alzacji i Lotaryngii oraz koniecznością zapłaty olbrzymiej, liczącej 5 miliardów franków w złocie na rzecz zwycięskich Niemiec – mówił prof. Andrzej Notkowski w audycji z cyklu "Kronika dwóch tysiącleci" Andrzeja Sowy i Wojciecha Dmochowskiego.Niemcy wykorzystały pieniądze na budowanie swojej potęgi. Francja została upokorzona jeszcze w jeden sposób: w historycznej siedzibie królów Francji, Wersalu, 18 stycznia 1871 proklamowane zostało Cesarstwo Niemieckie. Jego kanclerzem został Otto von Bismarck.reasumującWłaśnie teraz zachowanie Putina należy zignorować. Kaliningrad uzbrojony po zęby czeka na polską reakcje. Kolejny krok atak na estonie czy łotwę i NATO kaput a ruskie będą rozdawać karty w środkowej europie. 
7
Ruski ambasador stawia się
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
8 miesięcy temu Cała ta dyskusja o kant d.. Cała ta dyskusja o kant d..najlepiej sprawę łajtpałer różańca ujął Otoka tu:https://www.youtube.com/watch?v=qrMSnWETHwU&feature=youtu.beKoniecznie należy dodać co dopowiedziane nie było. Symbol jest prowokacją która ma europie udowodnić że niemieccy narodowi socjaliści nie byli lewicowcami. Bankowo będzie to rozdmuchane na forum europejskim i we wszystkich mediach w europie po to tylko żeby uzasadnić restrykcje wobec rządu PIS. Jest to ewidentne ruskie zagranie skłócające europe i stygmatyzujące V4. Jest wielce prawdopodobne że po tej akcji debilnych kucy V4 się rozpadnie. Wraz z rozpadem V4 w kolejnych wyborach upadnie PISowska większość i będzie ja za tuska. Polska europejskim chłopcem do bicia. Ci co znaleźli robote za granicą będą musieli uważać żeby nie zarobić kosy od autochtonów nienawidzących nazioli. Tak oto kuce robią dobrze Narodowi Polskiemu - w imie .. reszte dopiszcie sami.
-1
"Skoro młodzi mężczyźni biorą do ręki Różaniec Święty"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
8 miesięcy temu wtrącenie "czego bardzo żałuję po jego debilnej reformie sądów w której stanął Rejtanem Kaszyńskiemu."Nie żałować tylko olać najbliższe prezydenckie. Ja na pewno na Dude w maju nie zagłosuję a skoro tak to nie ide wcale. Za walenie w pręta przez prezydenta.. konieczna kara. Ten romans z UJotem na złość Kaczorowi to zwykła podłość porównywalna do Marcinkiewicza.
0
Gdyby nie mężczyźni, kobiety wyginęły by już dawno
Obrazek użytkownika panMarek
Obrazek użytkownika norwid
8 miesięcy temu "naszego NIESZCZĘŚLIWEGO "naszego NIESZCZĘŚLIWEGO bantustanu" - Już to kiedyś Michalkiewiczowi tłumaczyłem z imienia i nazwiska to potem burak mi urągał publicznie. Ale widać zapadło mu w pamięć bo parę lat się męczył z "nieszczęśliwym krajem". Tyle dobrze że wytłumaczyłem mu termin "pijany jak Polak" i przestał rzygać na Naród Polski."Jest oczywiste, że Andrzej Duda wypowiadając te słowa nawiązał do polityki PiS 500+ co napisałem a nie żadnej "polityki socjalnej niebantustanów Niemiec i Francji.""Jest oczywiste że 500+ jest polityką socjalną bliźniaczą do polityki niemieckiej "kindergeld" obecnie 209 E na dziecko. Jest oczywiste że Duda nawiązał zatem do polityki niebantustanów Niemiec czy Francji które programy socjalne typu 500+ mają od 10cioleci bo je na to stać. Zatem wychodzenie z zadupia i równanie do liderów zachodniej europy jest słuszne choćby z jednej zupełnie nie socjalnej przyczyny - zahamowanie emigracji najniżej zarabiających. Można tylko dodać: Brawo PIS! Pan Marek ma ewidentne braki w logice formalnej jak i umiejętności łączenia faktów, lub też koszmarne braki na tematy społeczne.Na koniec:"Economic Recovery Tax Act z 1981 r. wprowadzał stopniowe cięcia w wysokości aż 38 mld. dolarów, co stanowiłoby dziś ok. 99 mld."No nie wiem nawet co napisać żeby pana bardziej nie urazić. Zatem zapytam: ile jest 99-38? Kto tą różnicę inflacyjną petrodolara zapłacił? Oczywiście pytam retorycznie i łopatologicznie, może za tydzień zrozumie pan mój komentarz.Co do tacherowskiej polityki nie zrozumiał pan nic i jak mantre powtórzył co wcześniej choć wytłumaczyłem przyzwoicie jak działa kreacja pieniądza i dlaczego jej wypowiedź to kłamstwo. Polecam "money as debt" może to otworzy oczy.. nie sądzę.. uważam raczej że będzie jak groch o ścianę, bez sensu i powtarzanie michalkiewiczowskiej czy korwinowskiej mantry.Na szczęście człowiek myślący z tego wyrasta.
2
Gdyby nie mężczyźni, kobiety wyginęły by już dawno
Obrazek użytkownika panMarek
Obrazek użytkownika norwid
8 miesięcy temu "Jak żyć "panieMarek" , jak "Jak żyć "panieMarek" , jak żyć .."błąd!Słowa skierowane do premiera Tuska zostały sparafrazowane w Tygodniku podhalańskim regionalizmem "rzyć"rzyć po góralsu oznacza tyłek, pupę, dupę, odbyt.Tak więc pytanie "jak rzyć panie Tusk?" jest obraźliwe bo sugeruje sodomickie ciągoty rzeczonego. Mało tego takie pytanie sugeruje problemy ze zwieraczami, popuszczanie w majtki jak i cwelowanie przez niemieckich polityków ryżego donka.
9
Gdyby nie mężczyźni, kobiety wyginęły by już dawno
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
8 miesięcy temu ad1. "Prezydent bantustanu RP ad1. "Prezydent bantustanu RP" (podmiot domyślny wg. autora takiego terminu jest gównem) Andrzej Duda wypowiadając te słowa nawiązał do polityki socjalnej niebantustanów Niemiec i Francji. Kiedy więc ów prezydent ponoć bantustanu równa do niebantustanów to niebantustanowy antypolski troll zaraz rzyga na próby wyjścia z bantustańskiej polityki ryżego donka z przyległościami. FUJ!ad2. W serialu "utopia" ale tej wersji niemodyfikowanej niedostępnej obecnie w sieci w odcinkach 1,2 sezonu pierwszego było jasno i wyraźnie pokazane z użyciem materiałów archiwalnych brytyjskiej telewizji - dlaczego wybrano Margaret Thatcher na premiera. Otóż w tamtych czasach lewicowe rządy wykańczały brytyjską gospodarkę. Jakoś tak zgodnie zresztą z linią niebantustanowych polityk gospodarczych Francji i Niemiec. Co rząd daje zabierając ponoć Tobie? Bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne - możesz kupować i sprzedawać nie obawiając się zagrożeń. Równość, przynajmniej teoretyczna, wobec prawa. Jest to o tyle ważne że buduje to zaufanie do państwa co buduje jego potęgę. W konsekwencji samochód w GB jest tani jak barszcz a to samo auto w typowym afrykańskim bantustanie jest obiektem marzeń króla wioski. Tak więc żelazna dama wypowiadając zacytowane słowa kłamała zgodnie z linią partii rządzącej GB 197x.Jeszcze jedno - czy rząd niema własnych pieniędzy? Oczywiście że ma bo - może je wydrukować! Tak robi na potęgę USA terroryzując dolarem cały świat. Tak robiła republika Weimarska doprowadzając do bankructwa państwa. Mało tego, rząd daje prawo bankom do lewarowania kapitału kredytowego. Bierzesz kredyt 100 000 funtów a bank sobie wpisuje 2 miliony na konto. Czy londyńskie City mogłoby za ryżego donka drenować złotego rocznie na dziesiątki miliardów funtów gdyby brytyjski rząd przepisami prawa tego nie umożliwiał? Oczywiście NIE! Dlatego właśnie rząd GB jak najbardziej ma Twoje pieniądze wypracowane w Polsce jak i wielu innych krajach i nie są to pieniądze brytyjskiego podatnika ale polskiego! Tak się właśnie robi bantustany.3 Reagan wyciągnął USA z zapaści gospodarczej akcją kredytową na niespotykaną skale. Mógł to zrobić bo petrodolar rządził światem. Zatem za kredyty Reagana zapłacili min. Niemcy i Anglicy choć wcale tego zrobić nie mieli zamiaru. Kolejka dziobania ewidentna. Oczywiście rząd może kontrolować gospodarkę nie kontrolując ludzi - wystarczy że zajmie się strategicznymi przepływami. Rząd USA jakby go nie nazywać (władza prezydencka) to robił za Reagana. Dowodzi tego choćby nasz rodak w książce "wielka szachownica" Dowodzi tego również dziś Jacek Bartosiak tu: https://www.youtube.com/watch?v=nydDf_-HS68Z przykrością stwierdzam że panMarek do pośledniego pisiora niema startu i ginie w przedbiegach.  
7
Gdyby nie mężczyźni, kobiety wyginęły by już dawno
Obrazek użytkownika panMarek

Strony