Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 tydzień temu 5.03.1953r. pękły kajdany Był koniec marca. Przyglądałem się gdy Tata  "sprężynował" ziemię pod zasiew owsa. Przyszedł cioteczny Taty brat i oznajmił; "Władek, stalin nie żyje". Ta wiosna pozostała mi w pamięci. Nadeszło jakieś inne powietrze. Rodzice  stali się jacyś inni i przestali spoglądać w okno kto jedzie drogą. Dzisiaj po 66 latach nowa prawica zarekomendowała na stołki w samorządach byłych milicjantów. To postęp, podstęp czy zdziczenie?
7
To były inne czasy Cz.1
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 tydzień temu Ile jeszcze Dyzmów w PiS-ie? Na wschodzie na wójta PiS postawił emeryta milicjanta.Miało być lepiej, miał być porządek, a zaczęło się jak za UB. Masz petencie rację czy nie, to małczaj, ja tu rządzę.Czy to koniec PiS-u?
1
Pokaż Platformiarzu co masz w garażu!
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Kolejorz
3 tygodnie temu Uciechy z ludzkiej tragedii? Cyt. "ty stara frustratko" itd. Tak wygląda portal prawicowy, miłość katolika - wyborcy do bliźniego, współczucie, solidaryzm, próba zrozumienia problemu.Niepoprawni. Jeśli nie potraficie, nie możecie zrozumieć czyjąś tragedię, to ją przynajmniej uszanujcie. Po co ta nienawiść, odwet gnojem, bo do kultury tu daleko. To ma być Polska? A może rzeczywiście prawda o tragedii człowieka, Polaka, leży pośrodku. A gdyby to był Twój los, cieszyłbyś się  z takiej dyskusji?
-1
Bo miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Kolejorz
3 tygodnie temu PiS wygrał, a czy MY wygraliśmy, zobaczymy.Czas pokaże. Nie podniecajmy się. Wiemy jakie są do pokonania góry w sądach. W samorządach - sitwa po psl-u, a nowy wójt z poręczenia pis-u woli spokój i dobre stosunki  z podwładnymi i radą gminy niż porządek w administracji.A co w samorządach np. w izbach inżynierów? nadzorach budowlanych? Wyroki np. WSA, grzywny dla PINB-w za nasze a nie sprawców pieniądze same o tym państwach w państwie mówią. Tego PiS dalej nie zamierza widzieć? Taką chcesz mieć dalej Polskę? Ja nie widzę wygranej, a dalej nie załatwione sprawy. Nie myl wygranej z ugraną. Jeśli np. dalej radny nie będzie odpowiadał za swoje decyzje, za wydatki, za sfałszowane komisje, poświadczanie nieprawdy, za fikcyjny nadzór na wójtem, burmistrzem itd. a tylko politycznie - przy urnie, jak za komuny, to dowiedziemy sobie jeszcze raz jacy jesteśmy i kogo wybraliśmy.   
5
Podziękowanie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu Ja jednak głosuję na PiS oczywiście na młodych którzy są odporni, niepodatni jeszcze na korupcję, rokują nadzieje. Za komuny zostaliśmy tak zdeprawowani (i wszyscy tu wiedzą jak było) a żeby z tego pokłosia wybrać ludzi uczciwych i honoru to i Salomon miałby trudności. Do Pis-u wstąpiły popłuczyny czerwonej zarazy jak i o dwóch lewych rękach. Dlatego PiS chwyta się jak tonący brzytwy, dopuszczając na stanowiska w samorządach np. byłych oficerów milicji/policji bez względu na brak przygotowania administracyjnego a nie mówiąc doświadczenia w pracy samorządowej. Jeśli tacy okażą się kolejnymi pływakami jak sitwa z PSL-u, jeśli PiS nie zmieni ustawy o samorządach gm. (notabene ani czerwoni jak i zieloni takiej potrzeby nie widzieli) aby i radny odpowiadał za swoje zadania, to tego bagna nie oczyścimy i rządzić nami będą przekupni,skorumpowani i wygodni pływacy zmieniając ubarwienie jak kameleony. Nie pisz głupot i pomówień że Pan Ziobro to taki - owaki. Nikt tyle porządku nie zaprowadził co P. Minister Ziobro. I zrobiłby więcej gdyby Duduś nie popsuł mu roboty. Widocznie dostałeś w d**psko że masz taki żal do  P.Ziobry. A ja nie ,mam i doceniam jego pracę i odwagę.  "Ruiną" to jesteś TY, a nie Polska.   
11
Dlaczego nie zagłosuję na PiS?
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu A ilu jest tych polskich patriotów? Czy senator który ma biuro w Sokołowie, a w mieście obok - 25-30 km podbiuro i siedzi tam zaszyta d**pa co pije kawkę przez kilka  godzin, bo pewnie z rodziny, to patriota? Właśnie ludzie na to patrzą. Naiwny Jarosław nie potrafi podnieść poprzeczki takim "patriotom" a biura poselskie i senatorskie winny istnieć i działać na koszt owych "patriotów". Pracą i uczciwością powinni zarabiać na autorytet i opinię partii.To była byle jaka zmiana. Żeby Morawiecki wypluwał płuca, to zachłanność, kolesiostwo, układy w partii zgubi PiS. 
0
Jak oszukują w sondażach?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu Verito popraw się bo przestanę Cię czytać. Chłopak ma rację.Myślałem o Konfederacji, ale po takich wypowiedziach (Twoich) chyba w ogóle nie pójdę na wybory.
6
Ograniczenie biurokracji, niższe podatki, dofinansowanie i reforma służby zdrowia - kandyduję do Sejmu RP i to główne punkty mojego programu
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu Przemysł rozwodowy. Kto stał za przemysłem rozwodowym już w 1946 i dalej, za czerwonej zarazy, odsyłam do kalendarzy katolickich z tamtych lat.W niektórych społecznościach, już w tamtych latach, żonie nie wolno był zdradzić męża, ale mężowi tak.Dzisiaj faktycznie mamy już przemysł.Dzieci się nie liczą, a ich tragedie nikogo nie obchodzą.
2
Dlaczego małżeństwa się rozwodzą? Plaga rozwodów i co z tym zrobić?
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu A ktoś cię ze chce? /-/
3
Dlaczego małżeństwa się rozwodzą? Plaga rozwodów i co z tym zrobić?
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Kolejorz
3 miesiące temu Nie złodziej a druga osoba w Państwie Nie bzykaj a lepiej zrób zestawienie kosztów marszałków z ostatnich 5 kadencji.Do pilnych przemieszczeń taka osoba powinna mieć lekki samolot, tani w eksploatacji.A żona to miała lecieć za samolotem.Postąpił logicznie  i z szacunkiem do żony. Nie bzykaj a zrób zestawienie i pokaż kto był lepszy w wypełnianiu obowiązków.
5
Marszałek Marek Kuchciński story...
Obrazek użytkownika Piotr_bzyk

Strony