Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zuberegg
6 dni temu Andy-aandy Nie tylko w Polsce... Taki np. Giertych miesza, a ukrywa się zagranicą.... 4 Wymienić Ochojską i Sikorskiego na więźniów politycznych
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu Witaj Andy-aandy Zabiorą nam wszystko. Nie będziemy mieli Polski ani prywatnej własności. Wszystko będzie tylko na wynajem. Kasa będzie istniała tylko w zapisach komputerowych i jeżeli nie będziemy pokorni to w każdej chwili będą mogli ją zablokować. Żreć będziemy robale albo jakieś tabletki żywieniowe. Będziemy potrafili liczyć do 100, bo po co nam więcej... itd, itd...Wizja G. Orwella to był naprawdę "pikuś". Pzdr 6 Alarm dla naszej państwowości – czy czekają nas powodzie i przesiedlenia?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Cieć mafii PO w Senacie bezprawnie wytępował w imieniu RP – bo jako cieć nie jest upoważniony do występowania w imieniu RP.Zresztą sam się chroni immunitetem przed procesem w sądzie, chroni też paru innych senatorów z mafijnego PO oskarżanych o przestępstwa kryminalne... 1 Radosław Sikorski: od oksfordczyka do ławrowczyka…
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika piko
1 tydzień temu Rozmowa Brauna kagiebistą   https://niepoprawni.pl/blog/piko/wywiad-brauna-dla-sputnika   Piszę tu nie dlatego żeby was do czegoś przekonywać tylko by normalni czytelnicy nie pogubili się w oparach kłamstwa i absurdu które rozsiewacie.     -4 Profesor UW pisze prorosyjskie teksty i rozmawia ze Sputnikiem.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika piko
1 tydzień temu Tu tekst z rozmową Brauna z Tu tekst z rozmową Brauna z kagiebistą https://niepoprawni.pl/blog/piko/wywiad-brauna-dla-sputnika   Piszę tu nie dlatego żeby was do czegoś przekonywać tylko by normalni czytelnicy nie pogubili się w oparach kłamstwa i absurdu które rozsiewacie.     -2 Profesor UW pisze prorosyjskie teksty i rozmawia ze Sputnikiem.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika piko
1 tydzień temu Braun podczas jednej z konferencji prasowych konfy w Sejmie zadzwonił do ABW i złożył "doniesienie" na samego siebie tzn. prosił żeby takie opinie ja ww odnośnie jego agenturalności zostały zweryfikowane. Do tej pory cisza. Może masz jakieś ważne i kluczowe informacje, które ABW czy inne służby powinny poznać w sprawie Brauna, to ich powiadom. Przecież taki osobnik działający według ciebie antypolsko na rzecz obcego wywiadu nie powinien być na wolności a co dopiero panoszyć się w Sejmie. -2 Profesor UW pisze prorosyjskie teksty i rozmawia ze Sputnikiem.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika piko
1 tydzień temu Złożenie tej interpelacji wywołuje oburzenie natomiast brak odpowiedzi nie budzi żadnych negatywnych emocji. Rozumiem, że są słuszne i niesłuszne interpelacja oraz słuszni i niesłuszni posłowie. Może tak jak zablokowano myslpolska.pl powinni usunąć Brauna bo też godzi w sojusze i słuszną linię partii?   -2 Profesor UW pisze prorosyjskie teksty i rozmawia ze Sputnikiem.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu Andy-aandy Jak to co? Wszystko! I szkoda, że większość Polaków nie rozumie dokąd to wszystko zmierza. Pozdrawiam 5 Alarm w sprawie naszej państwowości - weto dotyczące lasów nie wystarczy!
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
1 tydzień temu Po prostu uważał to za okres błędów i wypaczeń... Podobnie było w Sierpniu - Socjalizm TAK! Wypaczenia NIE! Strajkujący wówczas, a teraz Braun, nie uważali najwidoczniej socjalizmu za ZŁO, ale upatrywali je w poszczególnych ludziach. Dlatego Braun kręcił filmy o jednostkach, jego zdaniem odpowiedzialnych za czarny PR Czerwonych. ;) Grigorij reprezentuje po prostu moralność dialektyczną, co zresztą jest typowe dla większości tzw. inteligencji wychowanej w późnym PRL-u. 3 Profesor UW pisze prorosyjskie teksty i rozmawia ze Sputnikiem.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika myślący
1 tydzień temu Program tuska-tylko i Program tuska-tylko i wyłącznie instrukcje ruska.Serdecznie pozdrawiam.  6 TUSK zakłada Nelsona. Mandelę….
Obrazek użytkownika Andy-aandy

Strony