Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika triarius
6 lat temu dzięks... ... ale co do ortografii, to nigdy nie ukrywłem, żem dyslektyk. Wykrywam te literówki i błędy orto, a potem staram się je poprawiać, ale to jest akurat w trzech miejscach, więc to jest męka. Dlatego większość moich kawałków jest tylko u mnie. Co do interpunkcji, to się po prostu nie zgadzam. Są różne style, często w różnych językach w różnych okresach obowiązują całkiem inne. Np. dzisiaj w angielskim to czysty minimalizm, niemal żadnych przecinków, a kiedyś były wszystkie wynikające z logiki (i komu to przeszkadzało?) U mnie to też się ewolucyjnie zmienia, ale to tylko kwestia gustu, jeśli się nie gwałci, of course, pewnych podstawowych reguł. Przecinki w ogóle mnie pasjonują i nawet czytałem kilka książek o interpukcji, bo uważam ją za całkiem ważną, a w każdym razie nie lubię na niej ewidentnych gwałtów. Cóż, w sumie trza rzec, że "poważny autor" to ma korektę, a tzw. "prawicowy bloger" jej nie ma, i za to płaci, a z nim jego ew. czytelnicy. Coś za coś. Dysleksja, wbrew pozorom, ma swoje zalety, ale faktycznie korektorkę mieć powinienem, bo to by pomogło. Choć co do interpunkcji się nie zgadzam i nie dałbym jej wiele zmienić. W każdym razie serdeczne dzięki za ten feedback i dobre (w sumie) słowo!
2
Jak Korwin z Misesem Marksa i Lenina ulepszali
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu Joe1964 W ten sam sposób również Donald Tusk niejednokrotnie "wjeżdżał na białym koniu" i słowem i czynem reagował na to co sam zmalował. To jest stary zabieg socjotechniczny, stosowany przez miernoty do oszałamiania bezmózgich mas. Pozdrawiam.
-1
Brr...onkodęta
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
6 lat temu I znowu ztrudnili Pawalaka ta prostytute UKLADU, ktora gotowa jest dac dupy na kazde kiwniecie palca, odpowiedniego palca.   Pawlak to sprzedajna dziwka z Nocnej Zmiany i to w strazackim przebraniu, ktore hanbi.
1
Rudo/bury parlamentaryzm. Gra w kolory czyli jak to rude bure,go w karapytę bęc!
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika triarius
7 lat temu w tych... ... głupich wyborach może byc tak, że kacapom specjalnie na zwycięstwie platfąsów nie zależy. A jeśli tym razem nasi zwyciężą, mimo ruskich serwerów, to możemy nie być dość czujni w wyborach, których znaczenie będzie o wiele większe. Tego się boję. Choć po prawdzie, to wyborami chyba niewiele się już da w tym nieszczęsnym kraju zdziałać.
2
A JEDNAK PIS !!! Wieczór i poranek
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu Wyraźny błąd cytat - "należy konsekwentnie i od samego początku prowadzić umiejętną politykę dezinformacyjną, czyli: kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać"   ,W podręczniku Barbary Stanosz „Ćwiczenia z logiki” można znaleźć zadanie: „Jeżeli kłamiesz, to nie mówisz prawdy. Jeżeli nie mówisz prawdy i wierzysz w to, co mówisz, to nie kłamiesz. Zatem jeżeli kłamiesz, i wierzysz w to, co mówisz, to nie kłamiesz”. Należy sprawdzić poprawność tego rozumowania.   Rozumowanie to pod względem formalnym jest poprawne. O ile jego przesłanki są prawdziwe, o tyle wniosek też jest prawdziwy. Jednak czy rzeczywiście przesłanki tego rozumowania są prawdziwe? Jeżeli nie są prawdziwe, wniosek należy uznać za błędny i nieuzasadniony, ponieważ z fałszywych przesłanek rozumowania można wydedukować wszystko. Wyraźny błąd widać nie tylko przy wniosku, który mówi, że jak się wierzy w to, co się mówi, to się nie kłamie, nawet gdy się kłamie. Ten błąd leży w przesłankach. Pierwsza z nich (Jeżeli kłamiesz, to nie mówisz prawdy), wydaje się być w porządku. Druga przesłanka na pierwszy rzut oka też nie wzbudza zastrzeżeń – jeżeli nie mówisz prawdy, ale wierzysz w to, co mówisz, to nie kłamiesz. Przesłanka ta nie wzbudza zastrzeżeń, o ile przykładamy do niej kryteria etyczne – kłamstwo zakłada bowiem intencję działania, a jeśli jej nie ma, trudno mówić o kłamstwie. W takim wypadku raczej powiemy o nieświadomym wprowadzaniu w błąd. Tylko czy kłamstwo zależy od tego, czy się je mówi w złej wierze? Jeśli odłożyć na bok kwestie etyczne, to kłamstwo jest kłamstwem nie dlatego, że jest powtarzane w złej lub dobrej wierze, lecz – ujmując to klasycznie – dlatego, że rozmija się z rzeczywistością. Manipulacja, jaka zachodzi w tej przesłance sprowadza się więc do tego, że kłamstwo (niemówienie prawdy) uzależnione jest od wiary w to, co się mówi, a nie od faktów. Co prowadzi prostą drogą do dziwacznego wniosku z tego zadania. Ale i pierwsza przesłanka nie jest tak oczywista. Czy kłamstwo polega na niemówieniu prawdy? Jest taka piosenka: „Żołnierz dziewczynie nie skłamie, chociaż nie wszystko jej powie”. Czy tytułowy żołnierz już kłamie, jeśli nie mówi całej prawdy? A czy milczenie można uznać za niemówienie prawdy? Trzymając się założenia, że kłamstwo to niemówienie prawdy należy uznać, że w obu wypadkach odpowiedź musi być twierdząca. Jak się wie, i nie mówi się o tym, co się wie, to jest to już kłamstwo. Chyba, że się nie wie.
5
Tragedia lotu PLF101 - hipoteza Panamy
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika foros
8 lat temu Re: Niech idą na całość gdzie to botoksowa obwieściła?
0
Mamy was!
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika kryska
8 lat temu Niech idą na całość idą, idą botoksowa juz obwieściła,że Ania z Zielonego Wzgórza to opowiadanie o lesbijkach, a K.k.Baczynski to pederasta był pozdrawiam
0
Mamy was!
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Re: Min.Boni wydaje zbiór wzorców kazań Taki pomysł był. Nie wiem - może Nycz i Michalik dostali w ucho albo po łapach w formie listu gratulacyjnego - jest do odebrania trochę milionów ale... No i Nycz się nie wychylił w wielkanocnej homilii, powtórzył co mówił papież Franciszek, dołożył trochę wazeliny pod adresem szefa i to by było na tyle. Musi była pisana wg instrukcji... Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Min.Boni wydaje zbiór wzorców kazań
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika pani.x
8 lat temu TYBERIUSZ Nie sądzę, aby wniosek o samorozwiązanie sejmu w sytuacji, kiedy nie ma wysokiego prawdopodobieństwa, iż w następnej kadencji zmieni się układ sił byłby w tej chwili dobrym posunięciem.
0
Nowa Polska sama nie przyjdzie
Obrazek użytkownika Joe1964
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Zapomnieliście o 2 ważnych programach : "Taniec na rurze Nord St.Dream" - w plenerze, prowadzący A.Michnik i "Taniec z gwiazdami" z prowadzącym Armandem Ryfińskim", kostiumy i choreografia - Kasia Tusk. Pozdrawiam. contessa PS. Zamiast "Taniec z gwiazdami" może być tytuł "Aniołki Armanda". Reszta - b/z. _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Dworaka telewizyjny program marzeń
Obrazek użytkownika Joe1964

Strony