Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Mysliwy
10 lat temu ma.ma mama mija...lo co ci loto...czyz bym Cie czymsik urazil ? Na Chomiku jest tez film "Smierc studenta" PS. ma ...wyrywny czy nie ale zawsze mozesz mnie pocalowac w... za te dobre rady..sic !
0
Rusza seria "Pod prąd. Kino niewygodne". Na początek "Eugenika" Grzegorza Brauna
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika Stary Wróbel
10 lat temu Menu nigdy dość przyzwoitości i honoru Podejrzewam ,że jagodzianką na kościach,przegryzaną cebulą  gajowy z kaszalotem też by nie pogardzili.
0
B.Komorowski z małzonką proponuje 10. kwietnia 2011 rodzinom ofiar smoleńskiej "Katastrofy"... uroczystą kolację!
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika antysalon
10 lat temu Dax!, seta i schabowy! tak to miłe kaszalotowym klimaty pzdr
0
B.Komorowski z małzonką proponuje 10. kwietnia 2011 rodzinom ofiar smoleńskiej "Katastrofy"... uroczystą kolację!
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika PP
10 lat temu Re: Re: Re: Kim Basinger? :) Pamiętam, O wyższości psów nad kotami? A jednak: nie całyś stracony! ;-PPP
0
Wróg dnia: Kazik Staszewski
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika kpharck
10 lat temu Na skromny początek Nie chciałbym budzić fałszywej nadziei, jeszcze nie reprezentuję nikogo oprócz siebie. Miałem bardzo podobny do Ciebie pomysł, jeśli chodzi o masowy ruch i myślę, że należy od czego zacząć. Im skromniej, tym lepiej. Mam do zaoferowania szczere chęci, brak ambicji do przewodzenia, brak doświadczenia w zakładaniu organizacji, trochę wolnego czasu, parę groszy na rozsyłanie listów, gotowość do działania w domu i na zewnątrz, etc. Wyopbrażam sobie w skrócie, że powstałoby luźne stowarzyszenie koordynujące naciski na polityków wokół Twojej listy postulatów. Formy nacisku do uzgodnienia - manifestacje, happeningi (flash mob), listy, spotkania z politykami, ... Takie stowarzyszenie może już gdzieś działa i wystarczy się przyłączyć? Jeśli nie, chcę się publicznie zastanowić, jak zgromadzić ludzi, czy można wykorzystać istniejące struktury (Kluby GP, Solidarni2010, Naszość, grupę osób które deklarowały kupienie krzyżyków smoleńskich, ? ) przynajmniej w celu rozpowszechniania idei organizowania się takiego stowarzyszenia.  Oczywiście, wszelkie akcje wiosenne byłyby bardzo pomocne. Zupełnie obcym mi zagadnieniem jest problem takiego zorganizowania grupy ludzi, aby zachować zdolność skoordynowanego działania pomimo luźnej formy organizacyjnej. Czy myślisz podobnie? A może ogłosić "Palec pod budkę" np. na Twoim blogu (sam nie mam jeszcze blogu na Niepoprawnych) i czekać na wynik ?  Są jacyś chętni w tym wątku?  
0
Hebluj synu, hebluj, przyjdzie ojciec to siekierką wyrówna
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika kpharck
10 lat temu Manifestacje wiosenne Na wiosnę - w marcu, kwietniu i maju oprócz comiesięcznych manifestacji 10go, będzie zbiórka pod ambasadą Rosji i Święto 3 V . Okazja żeby się policzyć, skontaktować. Można przystąpić do Solidarni2010, sporo w sumie się dzieje. Proszę uzupełnić jeśli się mylę, piszę szybko przed wyjściem z pracy.  
0
Hebluj synu, hebluj, przyjdzie ojciec to siekierką wyrówna
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika Harcerz
10 lat temu Re:Hebluj synu, hebluj, - Nie polemizuje. Może treść w istocie polemiczna,ale- To dalszy cąg -"wołania na puszczy" http://niepoprawni.pl/blog/858/pis-bierze-wladze http://niepoprawni.pl/blog/858/idziemy-po-wladze-idziemy-po-stolki Odnośnie cytatu:"Wszyscy już rządzili. Dostarczyli ..." Przez 20 lat skakania po frakcjach- "Było przywyknąć" Linia Prezesa wydaje się twarda i nieugięta. Po smutnych doświadczeniach "koalicyjnych" przychodzi na smutne doświadczenie w powrocie "synów marnotrawnych" Logika nie wymusza "poboru" ociężałych politykierów. "Zaciąg" jest potrzebny wiernemu aparatowi. Będzie możliwość wskazania ofiarnych kozów- Te, jak powszechnie wiadomo, zostaną suto wynagrodzone za granie ról. Gra pozorów - jest niezrozumiała . Mając w ręku "Złoty Róg" - wierchuszka skupia się na sznurze. Z tych doświadczeń powinien iść jeden wniosek- PiS ma moralne prawo do przewodzenia w "Bloku Narodowym" tylko- nie tak Panowie. Stąd. Niepewność: -Ciągle zadaje sobie to pytanie - czy to jest przyjażń? czy to jest kochanie? http://www.youtube.com/watch?v=krksWron54w
0
Hebluj synu, hebluj, przyjdzie ojciec to siekierką wyrówna
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika kokos26
10 lat temu tetsujiro I niepoprawnych,pl :) pozdr
0
PJN = dzieci Lecha Kaczyńskiego, czyli TVN24 w akcji
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika Ursa Minor
10 lat temu Szarko Niech mu ziemia lekką będzie. Niech mu Pan Bóg wybaczy. Niech mu policzy, że to całe zło, które popełnił ze słabości było, z małości i miałkości charakteru.Amen
0
Abp Życiński nie żyje
Obrazek użytkownika megi
Obrazek użytkownika Niueste
10 lat temu Tusk widzi, że władza wymyka mu się z rąk. Pewnie myśli, że bedzie pamiętany jako porządny gość, jak powiedział. Odejście, to za mało za to, co zrobił Polsce, stanowczo za mało. I wcale go mi nie żal, choć do malowania kominów już sie nie nadaje. Wieczna HAŃBA. Mi żal trochę jego żony, ale tylko trochę. 
0
Ostatnie dni Adolfa Hitlera
Obrazek użytkownika megi

Strony