Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu No tak, nawet Slav znany ze No tak, nawet Slav znany ze swoich przypadłości zarzuca innym... nienawiść i napomina o odróżnianiu dobra od zła. Pyta, jak ktoś śmie robić coś, co mu się nie podoba. Zapomniano tylko powołać się na słowa Chrystusa. Jakimi wspaniałymi ludźmi jesteście aż sami tego nie widzicie, najwyraźniej długo trzeba było was zbierać więc jakże to psuć wam samopoczucie?
-6
Kolejne pożegnanie czyli jaki sens obrażać się na pogodę!
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika kontrik
2 tygodnie temu Słaba nazwa. To Wołyń ich Słaba nazwa. To Wołyń ich zabijał jako sprawca lub zdarzenie historyczne? I tylko na Wołyniu? Polski Wołyń implikuje winę Polaków, czas wojny kojarzy się z winą nazistowską, dziś jest wołyńska obłast' więc może kojarzyć się z jakąś tamtejszą katastrofą. Tak trudno sformułować sensowną nazwę? Swoją drogą wyciągać z całej gehenny utraconych Kresów jedno, to trzeba mieć jakąś obsesję i tu jest na to kolejny dowód- nie jest to żadne "upamiętnianie", tylko krok na złość miastu partnerskiemu i to całemu. Do czego prowadzi i w czyim interesie, czy aby tak ma wyglądać polityka narodowa i naśladowanie Chrystusa?
0
Biada Tobie Ukraino biada Wam Ukraińcy gdyż nie szukacie własnych bohaterów tam gdzie właściwie trzeba....
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika gość z drogi
3 tygodnie temu Mały Biały Domek :) Mały biały domek w mej pamięci tkwiMały biały domek wciąż mi się śniOkna tego domku dziwnie w słońcu lśniąJakby czyjeś oczy zachodziły łzącudne wspomnienia z lat dawno minionych :)wierzę,ze każdy z nas ma sercu taki mały biały domek rodzinny DOM pełen ciepła i słonca,czego wszystkim życzę i jeszcze te dzwięki pianina :)
0
MAŁY BIAŁY DOMEK [4]
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika kontrik
4 tygodnie temu Genialny artysta? A komentarz Genialny artysta? A komentarz o genialnym powrocie. Genialny artysta? Ani drugi Pavarotti ani przełom jak Beatles ani najlepszy show. Jedna z wielu gwiazd popu, tyle że długo na scenie i wylansowano wiele przebojów. Szpec w tym biznesie- to tak, tak jak można być artystą w swej branży czy artystą kałasznikowa.Postać wielka ze sporym wpływem ale rad bym się dowiedzieć czegoś o wartościach artystycznych w takiej muzyce rozrywkowej, no poza tym, że zapewne miał głos. Czy to geniusz, którego postawimy obok Chopina czy tylko produkt swej branży.
-1
Krzysztof Krawczyk król i legenda polskiej estrady
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika Verita
4 tygodnie temu Na miłość boską...Niepoprawni poszaleli ! Sławek na strunach gitarowych pnie się na wyżyny niebieskie a NP uważa za kuźnię polskiej myśli politycznej. O tempora, O mores! Ludzie są źli ślepi a STR dobry i wszystkowidzący. Dzięki Ci Panie Boże, że nie jestem taki jak inni.(por. Łuk 18,10-14) Tak rozwijasz swoje "talenta" Sławomirze? Następny "sprawiedliwy Niepoprawny" Krzysztowjaw napisał :" Gdzie tkwi prawda? Chyba jak zwykle: po środku. " Czy to głupota czy naiwność? Czy jednak aksamitne trollowanie? O chamach i innych coviidiotach, nie wspomnę...to wszystkim jest dobrze znane. Zawisza Niebieski tłumaczy się z krytyki...jakby krytyka to było coś złego. Ona należy do naszej kultury i jest wysoko ceniona przez mądrych. Tymczasem mądrych w Polsce jak na lekarstwo !
-4
Blogerzy, Komentatorzy! Używajcie swojej władzy na portalu!
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika Gawrion
4 tygodnie temu Dziękuję Sławomierze Kolejne miłe słowa :) I to wiosenne słońce za oknem - jak to zauważył Gość z drogi :)Ja daję głównie zaplecze techniczne i dozór. To Wy Tworzycie to miejsce. To dzięki Wam tętni tu od ponad dekady codzienne życie. Dziękuję!
11
Blogerzy, Komentatorzy! Używajcie swojej władzy na portalu!
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 miesiąc temu "Ludu mój ludu cóżem ci uczynił....." Drogie Niepoprawne,Drodzy Niepoprawni i wreszcie TY ,szlachetny Gospodarzu tego miejsca w Sieci raz jeszcze dzięki za Wszystko,tyle pięknychwspomnien uruchomiłeś ,tyle szlachetnych Modlitw  uruchomiłeś,niech Dobry Bóg a nasz Pan ma Ciebie,Twoich Bliskich i To Miejsce w internecie  w Swojej Opiece Kochani <za Chwilę Pan Nasz dokona Cudu Zmartwychwstania ,niech Serca nasze napełnia się Miłością,Nadzieją i Wiarą trzymajcie się drogie Przyjaciółki i Przyjaciele naszych Drogowskazów,tych wyniesionych z Naszych Polskich Domów, gdziekolwiek One są  Szanowny Rochu,jeśli kiedyś zajrzysz do rodzinnych Stron,pozdrów również Mosciska i zmów Zdrowaś Maryjo za spokój Duszy Pani Zofii   Jej męża i syna Tomka zamordowanych przez Niemców /,pani Zofia dawna dziedziczka  Moscisk, wielka przyjaciólka Warszawskich Dzieci, które co roku zapraszała na letnie pobyty w swoim majatku :),kiedyś pisałam o tym na PIS .org jako sonia ,lub gość z drogi/pozdrowienia serdeczne z polskich dróg i scieżekZofia
2
ROZMOWA Z BOGIEM [3]
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 miesiąc temu @szanowny @Rochu ,wraz z Zoną Marią serdeczne podziękowania za cudny zestaw modlitw pieśni,zrobiłes nam piękny podarunek,ja szczególnie dziękuje za Drogę Krzyżową z ukochanym ś.p Kapłanem Piotrem  Pawlukiewiczem ,kocham Jego kazania    jeszcze raz ,dzięki i najserdeczniejsze Zyczenia Błogosławionych Swiąt  Wielkiej Nocy dla Ciebie ,dla Zony i dla bliskich  :)trzymajcie się 
2
ROZMOWA Z BOGIEM [3]
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 miesiąc temu Wielki Piątek A mnie się wydawało, że jestem sama z moimi myślami na świecie, jakiś dziwoląg, splot sprzeczności, że nikt tak nie ma, że wszyscy prostą ścieżką, bez trudnych pytań, w wydeptanym kierunku, albo wręcz przeciwnie - zupełnie obok ścieżki... A tu takie zaskoczenie. Co za dzień :-)Zupełnie bez związku z tym, przed chwilą dowiedziałam się, że ktoś bliski komuś mnie bliskiemu po ponad roku spędzonym w areszcie, został właśnie wypuszczony do domu, a sędzina po przeanalizowaniu akt sprawy zbeształa prokuratora za złamanie wszelkich procedur i bezpodstawne aresztowanie. W międzyczasie były liczne próby straszenia i szantażowania oraz zmuszenia niepełnosprawnego intelektualnie  człowieka, by się przyznał do czegoś, czego nie zrobił.  WIELKI PIĄTEK 
4
ROZMOWA Z BOGIEM [3]
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 miesiąc temu niesamowite Ta pieśń, każde jej słowo, początek, środek i koniec to jest moje życie, to były moje pytania, to były moje wątpliwości i moje odpowiedzi i moja nadzieja. Czasem  wydawało się, że nikt na świecie, nikt  absolutnie nie  zrozumie, hmm... okazuje się, że  nieprawda, a ktoś nawet napisał pieśń o tym....Sławku, nawet nie wiesz jak wiele zrobiłeś zamieszczając ten utwór. Wielkie dzięki. W taki dzień.
4
ROZMOWA Z BOGIEM [3]
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch

Strony