Ucz się Bronek, ucz ...

Obrazek użytkownika cyborg
Zjęcie

Na naukę nigdy ....(choć w tym przypadku ?!)

Grafika: 
Ocena grafiki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Szkoła z internatem rozwiązała by problem !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1486730

A ja proponuję... zakład karny o zaostrzonym rygorze. Tam go nauczą grypsery ci, którzy na niego głosowali. Będzie to dla Brunka nalepszy kurs retoryki.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1486813

Do pierdla, i niech mu chłopcy d..ę szlifują, to przynajmniej będzie widział co to jest gender, które tak usilnie chcą wprowadzać, nie ma jak praktyka, zdobyta na własnej d..ie.

Beata Szydło premierem

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1486818

Uczniowie "historyka" powinni na drodze cywilnej uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1486830

Obecnie stosowane technologie pozycjonowania reklam w internecie pozwalają podpiąć konkretną reklamę do konkretnej treści. Jak widać, Google pozycjonują już Komorowskiego do jego wpadek ortograficzno-stylistycznych. To znaczy, że w sieci przeważają tego typu informacje o odchodzącym prezydencie.

Niestety, ten sam mechanizm działa tak, że w Niezalezna.pl, portalu raczej prawicowym, do tekstów na temat wyborów przyczepiały się reklamówki wyborcze wszystkiego co startuje w wyborach, a więc i Komorowskiego, Palikota czy Ogórek. Bo dla automatu komputerowego, wybory to wybory. A redakcja, która udostępniła swoje łamy dla reklam, miała chyba kłopot z ich wytrzebieniem. Przy tekstach krytycznych wobec danego polityka było można znaleźć więc jego autoreklamę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1486827

Znam problem! 

Artykułom o Sienkiewiczu (chu.. du..) towarzyszyły reklamy na grzybicę członka. 

Ja poszukiwałem specjalnych układów zabezpieczających komputery : "OBSESIVE OVERVOLTAGE", czyli od upierdliwych, częstych  wyskoków napiecia. Efekt ? Jestem atakowany reklamami damskiej bielizny "OBSESIVE" !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1486832