SZPITAL.Relacja

Obrazek użytkownika wilre

Jak schodzą niezas*c*epieni pacjenci? Szokujące fakty o zamordyzmie w polskim szpitalu. Tłumacz, youtuber, człowiek o niezwykłej wiedzy i charyzmie. Świadek wydarzeń, które pokazują, że ludzkość stoi nad przepaścią. Zapraszamy na wywiad: Bogdan Morkisz - Marcin Pracki.

]]>LINK]]>

_____________________________

Słucham i krew mnie zalewa jestem emerytowaną pielęgniarką przecież to nadaje się do prokuratury na to są paragrafy pan mówi o socjopatach

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (10 głosów)

Komentarze

Bardzo wyrazisty materiał. [enter] Czy youtuber Marcin Pracki przesadza? [enter] Większość ludzi, którzy nie wierzą w prymitywną interpretacje podrzucanych statystyk śmiertelności, zetknęli się z czymś podobnym (zwykle w mniejszej skali). Pewnie i poprawni również, tylko nie uwzględniają tego w swoich analizach.
Vote up!
6
Vote down!
-2

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1640132

Poseł Hoc pokazał prawdziwe Hocki-Klocki. Wymyślił ustawę segregacyjna, ale w głosowaniu na ostatnim posiedzeniu Komisji Zdrowia zagłosował przeciw przymusowemu szczepieniu posłów i senatorów. Podobnie poseł Piecha, który w programach publicystycznych opowiadał się za przymusem szczepień, nie wykluczając scenariusza z Austrii czy Australii! Łoł! Na szczęście nie wszyscy z PIS poszli na całość - jeden się wstrzymał, a siedmiu nie głosowało.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1640139

Mam solidne podstawy wierzyć w słowa Pana Prackiego. Sam doświadczyłem obcesowego traktowania w placówce POZ. W skrócie pisałem o tym tu: https://niepoprawni.pl/comment/1640117#comment-1640117 ------------ Refleksja na dziś jest taka, że za wzrost zachorowań na kowida odpowiadają kowidioci i duża część personelu medycznego. Kowidiotom wydaje się, że są zabezpieczeni i bezpieczni dla innych. Nic bardziel mylnego. ----------------- Uśmiercanie pacjentów, jak wykazał Pan Pracki odbywa się nie tylko poprzez z góry narzuconą złą terapię (lub jej brak) ale także wymiernie poprzez psychiczne znęcanie się nad niezaszczepionymi i bezpośrednim odbieraniem resztek zdrowia pacjenta. Wywoływanie strachu i terror psychiczny jest jednym z czynników obniżających naturalną odporność. -------------- Kowidioci siejąc terror prowokują osoby niezaszczepione do reakcji. Te będą przybierać na sile i nie zdziwię się, jeśli będzie ta obrona przybierała formy agresji. To jest jak najbardziej oczywiste. -------------- @Gawrion napisał kiedyś: ---> "Nie chce mi się wierzyć w "misję" tych przedsiębiorstw. Nie wierzę ani trochę w ich służbę dla ludzkości. Najnowsze szczepionki tych firm testowałbym na sobie równie niechętnie jak zawleczki do granatów czy katapulty z myśliwców. Biorąc pod uwagę tradycje branży, ogromne pieniądze, powiązania polityczne,to naprawdę różne najczarniejsze teorie spiskowe mogą przychodzić do głowy." -- W tym poście: https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci -------------- Będę się tego trzymał @Gawrion. To jedyne Twe, sensowne słowa w temacie kowidowego szaleństwa.
Vote up!
6
Vote down!
-1

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1640144

Jeszcze dodam, że terror powoduje tak duże zniechęcenie do lekarzy, że większość niezaszczepionych zgłasza się naprawdę w ostateczności (często za późno).
Vote up!
5
Vote down!
-1

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1640147

A ja dodam, że być może wcale nie za późno, lecz w stanie wymagającym podania skutecznych, sprawdzonych leków. Tych się pacjentom odmawia ładując pod respiratory. Wymuszone ciśnieniowo i źle zaaplikowane oddychanie wykańcza resztki samodzielnego natlenienia organizmu i doprowadza do destrukcji płuc. --- Nie spodziewałem się, że będę kiedyś wskazywał "koparkę" za wzór logicznego działania. A jednak, był taki incydent, gdy ta miernota polityczna wykazała się przymiotem do niej nie pasującym: https://www.youtube.com/watch?v=-BE5kbgHoIg --- Zatem, zgodnie za @Gawrionem, do znudzenia cytuję --- : "Nie chce mi się wierzyć w "misję" tych przedsiębiorstw. Nie wierzę ani trochę w ich służbę dla ludzkości. Najnowsze szczepionki tych firm testowałbym na sobie równie niechętnie jak zawleczki do granatów czy katapulty z myśliwców. Biorąc pod uwagę tradycje branży, ogromne pieniądze, powiązania polityczne,to naprawdę różne najczarniejsze teorie spiskowe mogą przychodzić do głowy." --- Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci ---
Vote up!
3
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1640515

Glowne powody tego iz ludzie umieraja na covid to nie leczenie i niewlasciwe podlacznie do respiratora.  

Vote up!
1
Vote down!
0
#1640380

komentarz, ale nie znajduje odpowiednich słów. Nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Dziękuję za udostępnienie tego materiału. Tak na marginesie, ta aparatura, o której wspomniano pewnie od Owsiaka.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1640155

W 2020 roku w dwuosobowym zespole policzyliśmy ile respiratorów zakupił Jurek "S(c)iema" Owsiak. Była to reakcja na przechwałki i rzucane coraz większe liczby respiratorów zakupionych przez tego króla filantropii i księgowości kreatywnej

Na podstawie danych dostępnych na stronie internetowej WOŚP stworzyliśmy dokładny spis. Nie zawiera on ani wielu tysięcy, ani nawet jednego tysiąca pozycji, a jedynie 318 (słownie: trzysta osiemnaście sztuk), w tym respiratory noworodkowe (125 szt.) oraz transportowe (39 szt.).

318 respiratorów w ciągu 27 lat to średnio około 12 rocznie. Na ile szpitali w Polsce? 950? Ktoś, kto napisał, że bez Jurka nie byłoby czym leczyć (a zbiórki WOŚP to jakiś ułamek promila budżetu Ministerstwa Zdrowia) chyba naprawdę z koniem na łby się pozamieniał. Konia z góry należy przeprosić.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1640164

"były tam także osoby uprzejme i takie, które nas (niezaszczepionych) traktowały jak ludzi" .

No to skończy się całkowicie, jeśli od 1 marca cały personel będzie obowiązkowo zaszczepiony.

Jak ludzie to tylko zaszczepieni będą traktowani.  Ci będą jeszcze przydatni jako klienci na leki  przeciwzakrzepowe. O tym, że nagle CDC i Pfizer   informują o zakrzepicy grożącej "każdemu"  można przeczytać  w tym artykule : CDC i Pfizer krótkim odstępie czasu ostrzegają przed zakrzepicą, milczą o przyczynie. Przez tysiące lat ludzie młodzi nie cierpieli masowo na zakrzepicę ,a teraz "każdemu może  grozić " i najlepiej  w związku z ty zaopatrzyć się w leki produkcji Pfizera...

Nadzieja w tym,że prawdziwe problemy na tyle otrzeźwia decydentów (ściślej: tych, którzy nie zostali wystarczająco otumanieni, przekupieni, zastraszeni lub zaszantażowani), że  zajmą się nimi, a pilnowanie interesów koncernów farmaceutycznych zejdzie na plan drugi.

Odnotowuję, że od dwóch dni  cały czas w  w telewizji niekomercyjnej  lecą informacje o sytuacji na Ukrainie, a o covidzie  jakoś przycichło. Czyżby prawdziwe problemy najbardziej skutecznym środkiem na zwalczanie plandemii...?

Na marginesie: ciekawe  komu w wojsku przydadzą się poborowi,(a szpitalach polowych pielęgniarki)  padający na zakrzepicę...

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1641286

Wielkie dzięki. Jeśli człowiek nie wie jak się ratować przy skłonnościach do zakrzepicy, szans na przeżycie NIE MA. W starczym wieku ryzyko gęstnienia krwi jest bardzo duże, wiem to po złamaniach. A tu każą mi się szczepić. PUSTAKI, biznes czy nowa ubecja? Gdzie ta informacja medyczna panie MINI strze? Za nadgorliwość DZIĘKUJE. Szczepionkami zdrowia nie zastąpisz. Trzeba rozważać za i przeciw, a przede wszystkim odżywiać się czystym, zdrowym jedzeniem a nie plastikami. Inaczej grobowa deska w zasięgu ręki.
Vote up!
2
Vote down!
0

Kolejorz

#1641288