Zwycięstwo Polski katolickiej, patriotycznej. Zwycięża Bóg - Honor -Ojczyzna. Zwycięża Andrzej Duda

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Popierany przez PiS prezydent Andrzej Duda uzyskał w drugiej turze wyborów prezydenckich 51 proc. głosów, z kolei kandydat KO Rafał Trzaskowski uzyskał 49 proc. - wynika z sondażu late poll Ipsos z 90 proc. komisji dla TVP, TVN i Polsat.

Nie udało się Żydowi Sorosowi, Putinowi i dewiantów z LGBT, nie udało się komuchów z UB rodem z KODu wygrać z prawicą narodową z Polską patriotyczną oparta na dziedzictwie Żołnierzy Wyklętych. "Narodowcy" od Pana Bosaka w 50 procentach poparli tych których tak, jak mówili i pisali, zwalczali czyli opowiedzieli się za środowiskami LGBT.  Wyborcy Trzaskowskiego na wczorajszym omówieniu głosowania u siebie NIE POSIADALI POLSKICH FLAG - to o czymś świadczy ! Kim oni są czy to są Polacy ?

W Rosji, gdzie w II turze wyborów prezydenta RP oddało głosy ponad 500 polskich obywateli, wyborcy popierali przeważnie Rafała Trzaskowskiego. W Moskwie zdobył on 226 głosów, podczas gdy na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę padło 89 głosów. W USA Polonia głosowała za Andrzejem Dudą.

W sytuacji wygranej A. Dudy wyszło na to, że każdy przyzwoity Polak może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż mimo oporu ze strony Konfederacji, obecny prezydent wygrał; wygrał, mimo że elektorat Konfederacji poszedł do urn wyborczych po to, ażeby "z zaciśniętymi zębami" oddać głosy na "mniejsze zło".

Zastanawia mnie tylko jedno. Kto szerzy hejt, kto rozsiewa mowę nienawiści do przeciwników politycznych? Wokół mnie tylko nieliczne osoby po cichu przyznają , że głosowały na obecnego Prezydenta. Pozostali głosowali po cichu, boją się hejtu, wyalienowania, odrzucenia, hejtu i nienawiści. Taka jest rzeczywistość! Wyborców PIS , kibice pana Trzaskowskiego traktują i nazywają niewybrednymi epitetami, wręcz nazywają ciemnogrodem, Januszami, moherami. To nie sa ludzie reprezentujący teoretyczne idee równości i wolności słowa, demokracji, tolerancji dla wszystkich. Gdzie jest ta ich tolerancja? Nikt głosujący na KO nie bal się o tym mówić głośno, wręcz uważało się to za trendy.

Dziś było wielkie święto demokracji. Dziś byliśmy nie tylko podatnikami ale wyborcami i ją tworzyliśmy. Szanujmy wybory innych i żądajmy i egzekwujemy szacunek dla naszych wyborów. To ważne, w innym przypadku zniszczymy demokrację lub ją osłabimy jak lewacy np. w USA ... Niech Żyje Polska ! Niech żyje Prezydent wybrany w bezpośrednich i demokratycznych wyborach przez wszystkich Polaków.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)

Komentarze

Andrzej Duda dokonał rzeczy niemożliwej on nie tylko pokonał RT on pokonał pieniądze Sorosa , władzę Merkel, nienawiść TVN, kłamstwa wyborczej , głupotę konfy, pustkę celebrytów , chamstwo elektoratu totalnych . Wytrzymał nawałę nienawiść i zła . Dlatego go podziwiam .

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1638571