Antypolskie łajdactwo Bodnara

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

„Słowa polskiej premier w Auschwitz, że Polska musi przede wszystkim bronić bezpieczeństwa swoich obywateli, pasują, jak ulał do nowej polityki historycznej Warszawy. Chodzi o to, by przedstawić Holokaust jako czysto niemiecką zbrodnię, w której Polska nie miała udziału” – napisał Arno Widmann w lewicowo-liberalnym niemieckim dzienniku Frakfurter Rundschau. Jak widzimy jesteśmy już na takim etapie polityki historycznej Niemiec, na którym Holokaust przestał być czysto niemiecką zbrodnią, a udział Polaków w tym ludobójstwie zaczyna funkcjonować jako fakt.

W 1956 roku w RFN, Alfred Benzinger z Federalnej Służby Wywiadowczej (BND), a wcześniej funkcjonariusz nazistowskiej tajnej policji wojskowej stwierdził: „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę”. Tak oto zaczęły powstawać „polskie obozy zagłady”, a świat wzbogacił się o zupełnie nową i niezwiązana z Niemcami nację „nazistów”, na których barki przerzucono wszystkie niemieckie winy i zbrodnie.

Niemiecki publicysta, Arno Widmann nie jest jakimś początkującym niedouczonym pismakiem. To znany w Niemczech pisarz i publicysta po siedemdziesiątce i jeszcze na dodatek z odpowiednimi korzeniami. Jednym słowem Widmann na pewno wie, że 20 stycznia 1942 roku podczas konferencji w Wannsee dopracowano szczegóły planu zagłady Żydów, którego realizacje powierzono SS, a głównym koordynatorem akcji ludobójstwa został Obersturmbannführer Adolf Eichman. W konferencji wzięli udział sami Niemcy. Holokaust to czysto niemiecka zbrodnia ludobójstwa, a Niemcy jawią się nam dzisiaj jako wyjątkowo wyrachowany, zakłamany i perfidny naród próbujący własnymi zbrodniami obarczać swoje ofiary.

I teraz przejdę do Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, który publicznie na antenie TVP Info odnosząc się do haniebnego artykułu Arno Widmanna stwierdził: „Musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski”. I tak oto świat usłyszał potwierdzenie polskiego współudziału w Holokauście z ust osoby stojącej na czele ważnego polskiego konstytucyjnego organu. Zaręczam, że nikt na świecie nie będzie zajmował się późniejszymi pokrętnymi przeprosinami Bodnara. Od tej pory w dyskusjach i publikacjach pojawiać się będzie informacja, że nawet polski Rzecznik Praw Obywatelskich swoim urzędowym autorytetem potwierdził udział narodu polskiego w Holokauście.

Co powinno się teraz wydarzyć? Prokuratura natychmiast z urzędu powinna zwrócić się do sejmu o zgodę na pociągniecie Adama Bodnara do odpowiedzialności karnej, ponieważ art. 133. kodeksu karnego mówi: „Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
Parlament powinien także jak najszybciej zająć się odwołaniem Bodnara z zajmowanego stanowiska. Choć do jego usunięcia potrzebna jest większość 3/5 głosów to jednak takie głosowanie musi zostać przeprowadzone. Jeżeli nawet Bodnara sejm obroni to przynajmniej poznamy nazwiska tych parlamentarzystów, którym nie przeszkadza znieważanie polskiego narodu i tym samym wpisują się w kłamliwą niemiecką historyczną kampanię. Oczywiście już dziś możemy przewidzieć jak zagłosują wszyscy ci, którzy do polskiej polityki weszli za niemieckie pieniądze. Nie wątpię, że „Warszawska Gazeta” grubą czcionką opublikuje listę tych parlamentarzystów, którzy opowiedzą się za pozostaniem na stanowisku człowieka, który dopuścił się wielkiego antypolskiego łajdactwa, za które powinna spotkać go zasłużona kara oraz wieczna infamia.

Artykuł opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Trudno oczekiwać po nim, anty Polaku, innej narracji!. Tylko po jaką cholerę, ktoś obsadził parcha, na polskim urzędzie?....

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1543446

antysemita skoro oni jawnie okazuja antypolonizm i nikt ich z tego nie rozlicza!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1543560

ze on jeszcze sprawuje ten urzad? Po takiej wypowiedzi powinien wyleciec na zbity pysk!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1543559