Nieusunięte twory rakowe demonstrują…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie będę cytować haseł towarzyszących marszowi czarnych macic i zniewolonych cipek, gdyż to nie jest ani smaczne, ani nawet zabawne. To jest po prostu lewacki rynsztok.

Te hasła są jednak odzwierciedleniem tego, przed czym przestrzegają feminazistki III RP: przed urodzeniem dziecka bez mózgu! Można więc śmiało powiedzieć, że osoby demonstrujące obronę „prawa do aborcji” są widomym przykładem zakazu aborcji...

Jednak moim zdaniem, nawet przyszły kretyn ma prawo do życia. Bo prawo do życia to podstawowe prawo człowieka. Dopiero za tym prawem idą inne prawa. „Prawo do aborcji” nie jest więc żadnym „prawem”, gdyż gdyby było – wielu z nas – cudownie narodzonych – nie byłoby na tym świecie. Takie „prawo” stało by się wygodnym narzędziem w rękach dyktatorów, eliminujących w imię takiego "prawa" nienarodzone dzieci przeciwników dyktatury.

„Prawo do aborcji” jest wymysłem dyktatury feministycznej, a w polskich warunkach – wymysłem antypolskiego ruchu oporu, walczącym z rządem PIS-u. Nie może więc dziwić, że to „prawo” popiera Platforma Obywatelska, Nowoczesna, SLD i wszystkie ścieki po komunie…

Warto w tym miejscu zacytować prominentnego funkcjonariusza antypolskiej stacji telewizyjnej, niejakiego Andrzeja Morozowskiego, który na wizji TVN24 porównał dziecko w łonie matki do „tworu rakowego, który też się usuwa”…

Gdyby Andrzej Morozowski miał jeszcze zdolność do myślenia, musiałby dojść do wniosku, że tylko cudem znalazł się na tej ziemi - jako ewidentny twór rakowy do usunięcia. Na szczęście nie istniało nawet za Hitlera „prawo do aborcji”, choć Hitler chciał się pozbyć Polaków i Żydów.

Andrzej Morozowski, jako syn Żyda Mozesa Mordki – cudownie przetrwał totalitaryzm niemiecki i sowiecki. Można powiedzieć, że jako twór rakowy nie tylko się urodził, ale nadal żyje i w dodatku głosi swoje diabelskie brednie na antenie antypolskiej TVN24. Ale ma do tego prawo.. 

Bo cud życia nie oznacza, że kretyni przestają być ludźmi. Oni są pośród nas także po to, byśmy nie zapomnieli, że w każdym – indywidualnym przypadku, ten cud się zdarza tylko jeden raz. To nasz wybór, czy przegramy cudownie nam dane życie, staczając się w kierunku rynsztoka a finalnie - w kierunku tworu rakowego. Czyli tworu do usunięcia.

Nie oglądam i nie słucham TVN24 i red. Morozowskiego i jemu podobnych, którzy wspierają walkę feminazistek o „prawo do aborcji” oraz wspierają manifestacje tworów rakowych na ulicach naszych miast. Staram się iść drogą za Jezusem, który mówił do takich „tworów rakowych”:

„Idźcie precz ode Mnie, przeklęci w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!” (MATEUSZ 25:41, 46, BT).

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

O! Mózg mu spuchł?!

Biedactwo!!

Tak wygląda stara komórka rakowa wydalona na świat w 1957 roku (Andrzej Morozowski syn Mordechaja Mozesa, górnika, później pracownika Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, pochodzenia żydowskiego)

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1560745

w tatach 70-80 wszystkie słuzby by go scigały jako niebezpiecznego bandziora.Jest bardzo dziwne ze przezył a przeciez w tamtych latach przedstawiał soba goowno.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1560754

to będzie żebrał o szpik jak "Nergal" Darski.

To są jednostki żałosne uformowane i egzystujące na poziomie jakiś robaków. Życie go nauczy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1560798

Myślę

Czuję Decyduję

Daję dupy

Wyskrobuję

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1560747

Niech się cieszy ten żydo-komuch, że jego ojciec nie spuścił go do kibla w kondonie, a mama nie zrobiła skrobanki, uznając ten płód za rakotwórczy.

Zlikwidować tę żydo-ubecką stacje, gdzie takie ścierwa nadają.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1560750

A mówią, że diabła nie ma. To skąd tyle opętanych? Przecież wszystkie te "protestujące" są opętane co widać na pierwszy rzut oka i słuchu. Jak mówią to aż je coś dławi. Nie potrafią wypowiedzieć prostego zdania. To są typowe oznaki opętania. W tym odrażającym przestępstwie mordu na nieletnim (zwanej przez zwolenników z angielska, niezrozumiale, aborcją), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium. Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają "z nim" jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1560752

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kupidynek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1560758

( z widoczną po objawach zawartością) musi mieć odpowiednią do jego wymagań pokarmowych i wydalniczych macicę. Taką rolę spełnia od kilku lat bezkarnie jedna taka telewizja, założona i pielęgnowana przez inne twory rakowe, za zezwoleniem popleczników. I nic im nie zrobisz, okazuje się, mimo, że zatruwają Suwerena swoimi wydalinami. Nic im nie zrobisz ( a dałeś licencję na nadawanie i subwencje różne), Suwerenie. Gdzie jesteś, Suwerenie? Masz jeszcze zdrowe odruchy, czy już zatruty całkowicie rozum i wolę walki? Suwerenie, ocknij się.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1560776