KS. DR HAB. PIOTR NATANEK I JEGO PRAWDZIWA HISTORIA CZ. IV

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

KSIĄDZ DR HAB.PIOTR NATANEK I JEGO PRAWDZIWA HISTORIA CZ.IV
Ks. Piotr Natanek w swoich kazaniach piętnuje zachowania bezczeszczące symbole religijne i antypolskie działania.
Prezentuję list otwarty ks. Piotra Natanka w całości:
Ks. dr hab. Piotr Natanek
Grzechynia, Pustelnia Niepokalanów dnia 13.02.2010
LIST OTWARTY DO BISKUPÓW POLSKICH
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ
I PREMIERA RZĄDU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
„Ważą się losy Polski i całego świata. W ręce Narodu Polskiego Bóg w Trójcy jedyny powierzył losy cywilizacji.

Przestańcie służyć dwóm bogom. W imieniu Boga proszę Was, którzy macie coś jeszcze do powiedzenia na polu podejmowanych jakichkolwiek decyzji, zastanówcie się, gdyż może jeszcze czas do naprawienia sytuacji politycznej, gospodarczej, społecznej i w wymiarze duchowym, tej ziemi, polskiej ziemi. W ostatnich latach Kościół znalazł się w niezwykle trudnej wręcz kryzysowej sytuacji. W historii Polskiego Narodu potęga Państwa Polskiego szła w jedności w imię dobra narodu, lub służba w złotych kajdanach niewoli na żołdzie wrogim Polsce siłom, czy też obcych bogów sprawiały, że losy narodu i Państwa Polskiego skazane były na ogromne cierpienia i bolesne doświadczenia. W tej tak dramatycznej sytuacji dziejowej jedynym naszym ratunkiem jest odniesienie się tych co kreują wizerunek polityczny i duchowy współczesnej Polski do samego Boga. Bóg pragnie bardzo pomóc Polsce, która jest otoczona ze wszystkich stron wrogami, którzy chcą zawładnąć polskimi umysłami, sercami, majątkiem i ziemią. Tylko Bóg może uratować Polskę i ten świat, jeżeli pójdzie Ona drogą wyznaczoną przez Boga, drogą ratunku i wybawienia. Pan Bóg zapragnął aby Polska, jako pierwsza poprzez swoje nadrzędne władze polityczne i duchowe uznała uroczyście Chrystusa Pana Jezusa za swego Króla, nawracając się i uznając nadrzędność Prawa Bożego nad prawem publicznym. Kwestię tę precyzyjnie wyjaśnił papież Benedykt XVI 6 stycznia 2010 roku.
Dziś wyjątkowo ujawnia się także natura naszej pychy. Jest nią arogancja która sprawia, że chcemy uwolnić się od Boga i być sami dla siebie, arogancja, że sądzimy, iż nie potrzebujemy Jego wiecznej Miłości, lecz możemy być panami swojego własnego życia. W tym buncie przeciwko prawdzie, w tym usiłowaniu bycia samemu sobie bogiem, stwórcą i sędzią przewracamy się i wpadamy w samozniszczenie. Zwracam się do Was, mający z woli Boga władzę w naszej ukochanej Ojczyźnie z gorącym błaganiem, pozwólcie aby Chrystus nas podniósł. Pozbądźcie się poczucia samowystarczalności złudzenia w Waszej niezależności i skorzystajcie z wyciągniętych dłoni Zbawiciela.
Obecne zamieszanie świata jest ogromne, bo okres panowania szatana zbliża się ku końcowi. Bóg chce skrócić okres tej szatańskiej swawoli, gdyż nie może już patrzeć jak wiele dusz wydziera mu szatan i rzuca w przepaść piekielną, szczególnie młodych. Gdybyście mogli zobaczyć oczyma Boga polską ziemię, domy, rodziny, swoje serca i znali swój los, przeklęczelibyście resztę swojego życia w pokorze.. Chcecie nazwać Chrystusa sługą, a nieużytecznymi sługami jesteście. Jezusowi trzeba na Jego przenajświętszą głowę nałożyć koronę. Jeżeli tego nie zrobicie skażecie nas wszystkich, naród polski, ogromną rzeszę nieświadomych Polaków na konsekwencje wypływające z niezrealizowanej Bożej prośby.
O nadchodzącej próbie mówił najpierw Jan Paweł II, a następnie Benedykt XVI.
Kardynałowie, Arcybiskupi i Biskupi, losy Polskiego Państwa i narodu są w Waszych rękach. Polsce potrzebny jest dobry zarządca i król. Wiem, że wraz z upływem lat i w momencie śmierci Wasze wołanie będzie już nie w porę. Zrozumiecie wówczas swój błąd, gdy śmierć zajrzy Wam w oczy, ale już nic dobrego nie będziecie mogli zrobić. Pamiętajcie o błędzie Piłata. Bał się tylko utraty swojej pozycji, a utracił wszystko. Kto nie opowie się za Jezusem Chrystusem i Jego królowaniem, ten utraci wszystko jak tamten, który też był ostrzegany.
Panie Jezu w co mocno wierzę ,Królu Polski, udziel nam łaski kochania Cię. Nas jest tu tak dużo oddanych Tobie, tylko słabych i nieudolnych. Ty masz moc otwierania nam oczu i uszu. Ulituj się nad nami Synu Boży i niech święta Męka Twoja odmieni oblicze tej ziemi, polskiej ziemi. Niech święta niewinna Krew Twoja obmyje nasze polskie serca, żebyśmy przeżyli”.
Licencjusz świętej teologii i doktor nauk humanistycznych
Ks. Piotr Natanek
A tymczasem?
Co się dzieje na polskiej ziemi:
Jan Tomasz Gross:
„[…]I tak na klatce schodowej budynku przy ul. Planty 7 w Kielcach…stała młoda dziewczyna i krzyczała: „smakowała wam krew Chrystusa!”. Podobnie odezwał się do wiceprzewodniczącego Komitetu Żydowskiego w Kielcach Chila Alperta jeden z żołnierzy, którzy weszli do budynku:
„No, jak wam smakowała polska krew? Dobrze wam było?”[…].

OGLĄDANE W TELEWIZJI:
Monika Olejnik:
czy J.E. nie uważa, że Polacy to antysemici?
Abp Józef Życiński:
wszyscy Polacy są antysemici!
JOANNA SENYSZYN:
Jakie wnioski należy wyciągnąć w sporze Lecha Wałęsy z Anną Walentynowicz?
Walentynowicz występuje w roli ostatniego Mohikanina cywilizacji nienawiści.
Po śmierci Jana Pawła II:
Kremówki tak, encykliki nie.
Po katastrofie smoleńskiej:
- za dużo moralistyki przy trumnach,

- ".od poczęcia, od kołyski,
My, Polacy, knujem spiski.
Spiskujących krąg olbrzymi
Splótł się nawet z umarłymi."
- cytat J. Życińskiego w programie TVN( autor: Wiktor Gomulicki).
„ Każde dziecko nad Wisłą wie, że żaden polski duchowny nie zwalcza lustracji tak twardo jak abp Józef Życiński”. (źródło: Gazeta Polska nr 47, 22 listopada 2006 autor: Waldemar Łysiak).
W Kościele jest silne lobby antylustracyjne, tu powiem po nazwisku, reprezentowane przez trzech hierarchów - abpa Życińskiego , abpa Gocłowskiego i bpa Pieronka, którzy w sposób niesłychanie ostry atakują lustrację (źródło: wywiad dla tygodnika” Najwyższy Czas” autor ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski).
Wielu duchownych, szczególnie wysokiej rangi, stara się wpływać na nasze życie publiczne. Niektórzy z nich, jak np. arcybiskup Józef Życiński, wprost podważają sens lustracji (źródło: Gazeta Polska nr 49, 6 grudnia 2006 r. autor: Tomasz Sakiewicz).
„Jeśli Matka Boża jest od wygrywania wyborów, to równie dobrze można jej powierzyć zawody sportowe i wszystkie konflikty światowe”( fragment homilii Józefa Życińskiego).
„Szanowny Arcybiskupie, precz z fałszywą skromnością. Nasi duchowni nie gorsi. Też potrafią molestować i gwałcić. Dorosłych i dzieci. I robią to wcale nie rzadziej i nie mniej brutalnie niż ich zagraniczni kumple. Różnica w tym, że wciąż czują się bezkarnie i nie chcą przepraszać, bo mają wsparcie dostojników Kościoła. Takich, jak pan. Wstyd mi za pana, panie Życiński, i za panu podobnych. Przestańcie wreszcie odwracać pedofila ornatem. Ksiądz pedofil to taki sam przestępca, jak świecki pedofil. Albo i gorszy
(autor: Joanna Senyszyn, posłanka SLD).
W związku z wypowiedzią abpa Józefa Życińskiego o tym, że problem pedofilii kleru dotyczy "odległych rejonów Irlandii czy Ameryki"(źródło, blog Joanny Senyszyn).
i dalej JOANNA SENYSZYN:
„Czy pani nosi krzyżyk na szyi"?
"No wie pani, jak pani może o to pytać?! Ja się krzyżykiem brzydzę! Ja w ogóle jestem anty krzyżowa”.
Co będzie modne tej jesieni według Joanny Senyszyn? -
„W Polsce na pewno zapanuje moda krzyżowa - ocenia euro posłanka. Senyszyn twierdzi również, że krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego ma wpływ na odkrycia naukowe.
- Pomoże w poszukiwaniu punktu G, bo krzyż na Krakowskim Przedmieściu to pisowski punkt G i dlatego piso krzyżowcy odstawieni od krzyża nie mogą dostać orgazmu i są sfrustrowani - mówi Wirtualnej Polsce Joanna Senyszyn, euro posłanka SLD”.
Na swoim blogu Senyszyn konkluduje:
".poseł Palikot ma się więc z czego uczyć",
".nie każdy ma brata na Wawelu!",
".Jarosław Kaczyński wskakuje na trumnę brata, jak Piłsudski na kasztankę!"
BP TADEUSZ PIERONEK:
Radio Maryja to niestety mentalność sekty. Kto nie jest z nami, ten jest przeciw nam.
Radio Maryja wie, co Ojciec Święty miał na myśli. Nawet lepiej niż on sam.
Ja nie jestem psychiatrą.
PiS nie jest normalną opozycją, a sektą polityczną, posiadającą guru, misję i własnych świętych. To raczej ruch wywrotowy, który próbuje nie tyle polepszyć III RP, co ją zburzyć( autor: Norman Davis źródło: newsweek.pl, 4 sierpnia 2010).
W odpowiedzi J. Życińskiemu kard. Dziwisz:
".siostry i bracia, z wielkim wzruszeniem stajemy przy ciałach prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pana profesora Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. Zginęli w katastrofie lotniczej wraz z innymi ważnymi osobami z życia publicznego naszego państwa w czasie pełnienia swej służby. Dziękujemy dobremu Bogu za wszelkie dobro, jakiego udzielił naszemu Narodowi przez ich wierną służbę, przez postawę pełną miłości, uczciwości i dobroci.".
Abp Michalik:
Krzyż to mebel, którego nie można przestawiać w czyimś domu / TVN 24 /.
Lech Wałęsa:
prawo jest prawem i trzeba je egzekwować nawet siłą - zaznaczył były prezydent i dodał: - Tu potrzebne są bardziej zdecydowane działania rządu i prezydenta w tej sprawie. /usuniecie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego /.
BP TADEUSZ PIERONEK / "RZECZPOSPOLITA" 2 WRZEŚNIA 2010 /:
Kto ten krzyż postawił - harcerze? Kto harcuje? O ile mi wiadomo to polityczne harce ludzi, którym nie zależy tak naprawdę na krzyżu, ale na władzy. Krzyż / przed Pałacem Prezydenckim - autor/- postawili jacyś trzej harcerze, pewnie nie najmłodsi, bo są harcmistrzami - bliscy władz PIS, czyli krzyż postawiony został politycznie, skażone działanie od samego początku.
Pan prezydent Bronisław Komorowski wcale nie chciał likwidacji krzyża, tylko jego przeniesienia w porozumieniu z władzami kościelnymi, a zrobiono z tego usunięcie krzyża. I wtedy się zaczęło! Oskarżono Bronisława Komorowskiego, że zaczyna prezydenturę od usuwania krzyża. A to jest kłamstwo.
A sterujący tym PIS działa "z za szafy" i steruje rzekomą obroną krzyża. Ludzie którzy tego krzyża rzekomo bronią, mówią, będzie pomnik, nie będzie krzyża. Ale nie o krzyż tu chodzi. Będzie pomnik - nie będzie krzyża. Na czym im zależy? Na pomniku, czy na krzyżu? Przeniesienie krzyża było zupełnie logiczne. Należało to zrobić i podjąć odpowiednie kroki /?/ . Nie widzę powodu, aby w tym miejscu stał krzyż. Ani tym bardziej, aby stał tam pomnik, przecież prezydent tam nie zginął, tablica już jest. Pomnik centralny już jest, prezydent Lech Kaczyński jest pochowany na Wawelu. Czy nie można tego zrobić / pomnika?/ na Cmentarzu Powązkowskim. W tym konflikcie nie chodzi o pamięć. Chodzi o budowanie siły na grobowcu.
Apel biskupów z Jasnej Góry jest totalną pomyłką. Co biskupów obchodzi stawianie pomników? Przecież to jest apel o postawienie pomnika.
Grzech pierworodny polega na upolitycznieniu episkopatu przez PIS. A kto za to ponosi odpowiedzialność? Radio Maryja! Kościół nie powinien się angażować w walce o krzyż, jest bowiem pomyłką utożsamianie krzyża jako symbolu religijnego, z krzyżem, który przestał być takim symbolem, krzyż stał się symbolem zwycięstwa, każdy uzurpator się na niego powoływał: krzyżowcy, Hitler / Gott mit uns /, itd.
JANUSZ PALIKOT, POSEŁ PO:
- Lech Kaczyński jest chamem
- apeluję do Lecha Kaczyńskiego, aby wytrzeźwiał,
- Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż,
- I ty tchórzu chcesz coś wyjaśnić? -O Antonim Macierewiczu.
- Krótko mówiąc to ja załatwiłem prezydenturę Bronisławowi Komorowskiemu.
- Jarosław Kaczyński brat świętego pomazańca z Wawelu,- sugestia na temat homoseksualizmu Jarosława Kaczyńskiego,
- przykro mi, że prostytucja sięga nawet pani minister Gęsickiej,
- pan Palikot ma swój język, swoją osobowość. To jest człowiek, który nie może odmówić sobie mówienia prawdy i wykończy PIS takie jest jego zadanie - Kazimierz Kuc / obecnie Kutz / PO,
- Pani Kutzowa - żona Kutza - bezpartyjna - na policji:
- to PIS oblał nasz dom farbą i grozi nam śmiercią.
DONALD TUSK:
- jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło - ponuro - śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać. Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem".
- W dniach 12 - 14 czerwca 1992 roku jako wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Kaszubsko - Pomorskiego, tuż po upadku rządu Bieleckiego, Donald Tusk uczestniczył w II Kongresie Kaszubskim, który odbywał się w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. 13 czerwca wygłosił programowe przemówienie zatytułowane: "Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne". Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza / Kaszub/, które winno posiadać nie tylko własny rząd, ale i własne wojsko i własny pieniądz. Na takie dictum siedzący goście / ks. prof. Pasierb, posłowie Wyborczej Akcji Katolickiej Alojzy Szablewski i Feliks Pieczka, jeden senator, szefowie Wielkopolan i Górnoślązaków, oraz inni/ wyrażali swoje oburzenie, gdyż oni nie widzieli Kaszub poza Polską. Siedzący w pierwszym rzędzie poseł Feliks Pieczka nie wytrzymał i wskoczył na estradę, podszedł do mikrofonu i wygłosił poza programowe, piękne, patriotyczne kontr- przemówienie podkreślając, iż oddzielenie Kaszub od Polski byłoby nie tylko przestępstwem wobec polskiej racji stanu, ale i wobec interesu Kaszubów. Przypomniał też zebranym fragment hymnu kaszubskiego, który w języku polskim brzmi - „nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub ".
Donald Tusk wydał oświadczenie - groźbę : "opadną emocje, powoła się siły porządkowe" . Czy Tusk wezwie do pomocy towarzyszy radzieckich? Jest przecież według kremlowskiego portalu gazieta.ru ich człowiekiem w Warszawie.
A tymczasem?
Tymczasem ścięto podstępnie w nocy z 17/18 maja 2010 przez urzędowych gangsterów Krzyż Papieski na krakowskich Błoniach, dwa krzyże w Przemyślu. To przecież słynne Wzgórze Trzech Krzyży w Przemyślu. Powstał wczoraj 4 września 2010 w Przemyślu "Ruch Obrony Trzeciego Krzyża". Pozostał jeden krzyż!!! Miejsce "Wzgórze Trzech Krzyży" w Przemyślu prześladowane było nakazowo z Moskwy przez bolszewików PRL, o czym należy pamiętać. Kto kieruje akcją ścinania krzyży? Czy nowo wybrany prezydent RP Bronisław Komorowski, który ją zapoczątkował t. zw. przeniesieniem ? Zagrożony jest Krzyż Chrystusowy w Stalowej Woli, a ten przed Pałacem Prezydenckim nie na długo ocalał mocą Wiernych Obrońców, wyśmiewanych, wygwizdywanych obrzucanych wulgaryzmami. Krzyż przed Pałacem Prezydenckim wzniesiony społecznym żalem i żałobą oblewany jest moczem i bezczeszczony. Obrońcy Krzyża zwani satanistami, sekciarzami m.in. przez biskupów, poniewierani, oblewani armatkami wodnymi, zatruwani gazem pieprzowym, patrzą ze zgrozą jak dzicz tusko - komoruska krzyż bezcześci chamskimi wrzaskami nocnymi, golizną, wulgaryzmami, przemocą fizyczną i łupieniem ich mienia przez służby BOR i Straży Miejskiej podległej Hannie Gronkiewicz Waltz. Zwołuje się nocne trwające do 1: 00 w nocy "happeningi" młodzieżowych zbirów pod egidą prezydent Warszawy i młodocianego 23 letniego łajdaka- kucharza z ASP gangstera internetowego - Dominika Tarasa i młodocianej 17-letniej pijanej dziewki wrzeszczącej całą noc, zaczepiającą modlących się,
cytuję fragment reportażu:
"Wczoraj młoda dziewczyna, lat może 17, podchodziła do modlących się, po kolei wrzaskliwym głosem krzycząc: masz penisa?", nie?, to powiedz: penis, penis, kur... penis, takie trudne"?`
Okrzyki są niewybredne: "precz z krzyżem", "zimny Lech na krzyż", "krzyż do kościoła", wszystko obficie pokraszone przekleństwami: k..., h..., pierd..., kut... i inne. Wrzaski nasilają się i łączą tak, że nie słychać ani jednego słowa kapłana. Od 23:00 do 9:00 Gessler / knajpa - sprzedająca po 4,00 zł alkohol / jest tak pełen ludzi, że nie mieszczą się w lokalu. Niestety nie przychodzą do niego, ale... po odpowiedniej dawce piw, wódki i prawdopodobnie jakichś narkotyków, wszyscy udają się pod... krzyż".
Masoneria polska opanowała wewnętrzną agenturę.-
Czy Polska ma jeszcze godło Orła w Koronie?
- " Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek " - / Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski /.

cdn.

Ocena wpisu: 
Brak głosów