Sytuacja w Polsce

Obrazek użytkownika wilre

MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ I ZACZĄĆ ICH KONTROLOWAĆ. INACZEJ PRZEGRAMY.

Wykład Leszka Żebrowskiego, dotyczący bieżących wydarzeń w Polsce, wygłoszony 25 listopada 2021 r. w Skierniewicach.

_____________________________

UWAGA. DODATEK.

OPISANIE  neoDEMOKRACJI:  #sejm  #3rp - chory  BEZ  Berezy

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

- który jest moim wzorcem patrioty i mam dużo jego wykładów na komputerze. Do tej chwili obejrzałem 1/3 filmu i w zasadzie myślimy i mówimy podobnie o bardzo dobrej organizacji antypolskich bandytów.

Powiem Wam krótko - ja działam fizycznie ale nie o wszystkim mogę pisać na forum z powodów strategii i skuteczności. Wróg nie może wiedzieć jakie są przeciwko niemu wykonywane działania. 

Nie wiem co będzie dalej w materiale ale wiem że Polski Rząd działa za słabo. Wiem jedno  że to żydowska mafia w polskich sądach tak demoluje nam Polskę i polskie społeczeństwo - zresztą nawet ta Lempart to też potwierdzona żydówka.

Cała ta wojna z wymiarem niesprawiedliwości to wojna z żydowską mafią w polskich Sądach która zainstalowała się dzięki Bolkowi, który dał im na to 25 lat i czas  ten wykorzystali w 120% instalując nawet w komisariatach Policji jako Komendanci swoich ludzi aby takie afery jak Amber Gold czy SKOK były ochraniane do czasu zakończenia złodziejskiego procederu i wyprowadzenia pieniędzy z Polski.

 

Zainstalował się bada obcych i wrogich Polsce pasożytów ochraniana przez togową mafię i tak jak dziś to dawno Polska nie była zagrożona ponowną utratą niepodległości i rozbiorami. 

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1636923

WSZYSTKO co piszesz:  masz 1000 %  RACJI.

"Dostaliśmy Polskę z rąk poprzedników i mamy ją przekazać następcom.
Przed Bogiem odpowie każdy z nas osobiście za to, jaką Ją oddał: większą czy mniejszą, lepszą czy gorszą, silniejszą czy słabszą.” - Jan MOSDORF

__________________________

zamiast elit  - tysiące takich szubrawców BEZkary

Vote up!
5
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1636924

- to dla służb 10 minut.

Było takie zdarzenie kiedy dwóch organizatorów zamachu w 1923 roku na Warszawską Cytadelę gdzie był skład broni i amunicji przewożono do Sądu i w więźniarce zastrzelił ich eskortujący Policjant aby nie uniknęli kary.

PS
Ustawiaj zdjęcia na szer. 550 czasem max 600 (całkowite wypełnienie szerokości) - aby nie było zdeformowane. Tak ze 300 to połowa szerokości.

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1636926

"W końcu marca 1925 roku policjant Józef Muraszko śmiertelnie ranił dwóch sowieckich agentów, którzy mieli zostać wymienieni na polskich więźniów."

Cytuję początek opracowania tej historii przez blogera Godziembę, na B'n'R (]]>http://www.blog-n-roll.pl/pl/zabojca-zdrajcow-1#.YbP15s_ML1k]]>).

Warto poznać wszystkie fakty, a także - dalsze losy owego policjanta.

Pozdrawiam,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1638292

- którym się one należą.

Tak jak Bolek sam "obalił" komunę - tak Kaczyński sam "uratował" Polskę.

Te wciąż powielane stereotypy przez głupców wręcz zabijają ducha Polaków i utrzymują w jakimś niepojętym marazmie. Ja to tłumacze tym tym że najwięksi patrioci zostali wymordowani w Katyniu i po wojnie przez sowieckiego okupanta a dzisiejsza władza to bardziej administratorzy i karierowicze.

Chcę tu Wam uświadomić że choć Kaczyński będzie chodził na czworaka po Sejmie to z litości że zabili mu brata będzie wygrywał prezesurę partii do samej śmierci.

Kaczyński nic i nikogo nie uratował nawet własnego brata - tylko Polacy nie mieli nawet na kogo zagłosować.  Spodziewam się negatywnych ocen za ten komentarz ale ktoś musi Polakom te "zaropiałe oczy" otwierać aby dotarła do nich rzeczywistość - czasem brutalna ale ona taka jest.

Tak członkowie PiS-u z litości dla Prezesa zamordują Polskę bo trzeba wiedzieć że ułomność ruchowa to niemalże zawsze ułomność umysłowa. Boję się że Kaczyńskiego nawet w trumnie będą przynosić do Sejmu.  

O skrajnej  i niespotykanej na kuli ziemskiej głupocie nie będę pisał bo do dziś mi wstyd za naiwniaków którzy mimo niedawnej tragicznej historii z sowietami znowu im zaufali i weszli do Tupolewa jak Żydzi do komory gazowej.  To jest coś wręcz wstrząsającego jak tacy ludzie mogli rządzić Polską że nikt nawet się nie zastanowił czy aby mądrze postępuje.

Nawiązując do wydarzeń z lat międzywojennych dziś jest podobna sytuacja a oto jak się ma dzisiejszy współorganizator zamachu który tu akurat jeździ na hulajnodze we Francji ale i po Polsce śmiga swoim autem  w zabudowaniach  po 107 km/h a teraz po Sopocie jeździ sobie na hulajnodze.

Porównacie sobie te dwa zdjęcia i te dwa zdarzenia z zastrzeleniem zdrajców przez Policjanta patriotę a będziecie mieli odpowiedź o najbliższym czasie dla Polski.

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1638295

Tak,dokładnie TAK 

sama się zastanawiam,co się z nami stało jeszcze nie tak dawno maszerowaliśmy i wpólnymi siłami bronilismy np Radia Maryja i Telewizji TRWAM a teraz ?

 wiem, wiem, ktoś powie, ze epidemia ,no TAK i to jest Prawda, ale są inne formy nacisku i kontroli, obudzmy się z letargu, bo nawet nie zauważymy jak nam ukradną Polskę, Naszą Polskę

pozdrowienia sobotnie

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1638309