Treści z tagiem: Wimbledon

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Niestety nie oglądałem kolejnego świetnego meczu rozstawionej z nr 13 naszej Agnieszki Radwańskiej na kortach Wimbledonu.
Jej ćwierćfinałowa rywalka Amerykanka Madison Keys ( rozstawiona z nr 21) to typowa bum! bum!czyli taka tenisowa strzelnica; dwa, trzy uderzenia i po akcji.
Co prawda panna Agnieszka nie przegrała jeszcze ani...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:13)
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

To powinno być tak: Agnieszka Radwańska dochodzi do finału Wimbledonu, wygrywa w nim z Marion Bartoli, wraca do Polski, tłumy na lotnisku, a ona, pierwsze co robi, to udaje się do jaśnie Pana Premiera Tuska. Tam, śniadanko, potem śniadanko w Dzień Dobry TVN, potem wizyta u Kuźniara i spotkanie pod Wielkim Żyrandolem. Tak długo, jak nasza...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Po meczu w Eljacie, w czasie którego polskie tenisistki zostały zaatakowane przez chamskich kibiców Izraela, dziennikarze sportowi i nie-sportowi, komentatorzy i politycy zgodnie rżnęli głupa. Udawali, że nie mają pojęcia o tym co działo się na trybunach.

"Co ugryzło siostry Radwańskie?", "Zobacz jak Radwańska strzeliła focha", "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie zdziwię się jeśli Tusek jutro zasiądzie na korcie centralnym Wimbledonu, aby choć z dala ogrzać się przy historycznym już sukcesie Agnieszki Radwańskiej!

Zanim dojdzie do 30*C w cieniu trzeba kliknąć zdań kilka.

I jak nie zacząć od świetnego występu Panienki Profesor, Agnieszki Radwańskiej, która mądrze, pracowicie stopniowo...

0
Brak głosów