TOK.FM

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Żydowskie mordy to było wczoraj. Katolickie mordy jest dzisiaj. Kiedy gender otworzy dla nas Auschwitz?

Bezkarnie zapewne ujdzie niejakiemu Apple Bartoszowi publiczne lżenie katolików. To przecież ani żydzi, ani mahometanie. Katolik nie uruchomi międzynarodowej prasy, nie rzuci bomby. Nadstawi drugi policzek, a nawet tyłek. Katolik jest bezbronny. Dlatego jest łatwą ofiarą „języka miłości”.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego jest kolejną okazją do "zażenowania" dla kolejnych odłamów ruchu postępu. Tym razem zażenowane zostało lewe jądro postępu-tok.fm (prawym jądrem jest oczywiście organ "człowieka Adama")

Obserwowałem centrum Warszawy w godzinę "W". Część ludzi w samochodach nie zatrzymała się dlatego, że chciała. W wielu miejscach ruch zatrzymali motocykliści,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika deszczowy
Kraj

„Pogarda” - to słowo robi ostatnio zawrotną karierę. Oczywiście w „wiodących mediach” dowiemy się, że pogarda to domena Jarosława Kaczyńskiego, protestujących pod pałacem i ogólnie „pisowców”. Tak więc ciemne siły pogardy stoją naprzeciw przepełnionych miłością i szacunkiem propaństwowców, z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim na czele rzecz jasna.
W piątek w ramach porannego podnoszenia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika deszczowy
Blog

Szczególnie w te dni nie powinienem był tego zrobić, ale niestety zrobiłem. Włączyłem TOK.FM. Właśnie trwała dyskusja na temat " w jaki sposób pamiętny lot do Gruzji wpłynął na psychikę pilota". Panowie dyskutowali m. in. czy aby ze strachu przed nazwaniem tchórzem, zamiast zgodnie z procedurami (!) lecieć na inne lotnisko nie zaryzykował lądowania w Smoleńsku. A sam lot doczekał się już...

0
Brak głosów