Spiegel

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

W zalewie informacji zupełnie dla przeciętnego konsumenta nieistotnych, tych o jakichś wizytach, rozmowach czy innych za przeproszeniem bzdetach, nie zaistniała prawie informacja z gatunku nawet nie kluczowych, a wręcz fundamentalnych.

Informacja, która powinna w głowie każdego prawdziwego Polaka (na tych nieprawdziwych szkoda tracić czasu) wzbudzić najwyższy niepokój.

Otóż okazało się, że z...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Mam wrażenie, że Niemcy pisząc o Smoleńsku opierają się na informacjach uzyskanych w Moskwie. Może też uzyskanych w Warszawie, ale tylko z jednych określonych źródeł. Niemieccy dziennikarze przekazują niby prawdę, czasem przystosowaną do potrzeb ich czytelników, więc pozbawioną delikatniejszych odcieni. Jednakże tytuły artykułów są nad wyraz jednoznaczne i to one narzucają w dużej mierze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bielszym
Kraj

Nie ma pokoju bez sprawiedliwości, a sprawiedliwości bez zadośćuczynienia. Pokój w Europie jest uzależniony od naprawienia, pod międzynarodowym nadzorem, wyrządzonych Niemcom krzywd oraz wymierzenia Polakom sprawiedliwości w "Norymberdze-bis"

- takie wnioski można wyciągnąć z lektury styczniowego dodatku historycznego do wychodzącego w milionowym nakładzie niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" [1...

0
Brak głosów