Treści z tagiem: seksuologia

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie wiedziałem, że pan Dworak z KRRiT posiada kompetencje seksuologiczne. Pan Dworak nie jest pierwszy ze swoim mniemaniem o wybitnych kompetencjach wystarczających do wypowiadania się w kwestiach seksuologicznych. Kilkadziesiąt lat temu pojawił się inny znawca seksu Alfred Kinsey, amerykański twórca osławionego Raportu, specjalista entomolog...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Lemingi lubią występować w różnych rolach.
Oto lemng w roli ekonomisty.

Parę dni temu usłyszałem w sztandarwej dla Trójki audycji poruszającej kwestie handlu wielkopowierzchniowego charakterystyczną dla pewnej grupy ludzi formułkę wyjaśniającą:

" W firmie handlowej nie liczą się pracownicy, liczy się klient i skoro firma...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wiktor Smol
KawiarNIA

To nie małe i bezbronne dzieci należy szkolić, jak mają się bronić przed złym dorosłym, tylko dobrych dorosłych, jak w porę wyłapać niewłaściwe postępowanie tych złych.

Seksuolog twierdzi: „Edukowane powinny być już dzieci w wieku przedszkolnym. Jest pojęcie tzw. „złego dotyku”. Dziecko powinno wyczuć, kiedy osoba dorosła posuwa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Humor i satyra

Jestem raczej, q…, człowiekiem pozbawionym złudzeń, a więc raczej, q…, mało co mnie zaskakuje. Ale, q…, przyznaję, że widok headline Onetu mnie, q…, zaskoczył. Oto, q…, com tam ujrzał  dzisiaj o godzinie 9.30.

 

 

Lew-Starowicz: wielu wyborców może teraz przekreślić Martę Kaczyńską

 

10 minut temu...

0
Brak głosów