Treści z tagiem: regulamin

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Tworząc obecną wersję portalu oparłem się o założenie, że chcę z Blogerami, Komentatorami podzielić się władzą na portalu. I tak powstały punkty i rangi blogerskie i komentatorskie (więcej o tym w przewodniku: TU i TU). Aby uzyskać na portalu wysoką rangę trzeba uzyskać zaufanie społeczności i określoną ilość punktów od tej społeczności, przy czym ktoś, kto ma najniższą rangę, ten ma praktycznie znikomy wpływ na karanie czy nagradzanie innych, a ktoś z wysokimi rangami ma wpływ bardzo duży. Logika jest prosta i wdzięczna. Taka swoista demokracja ważona.

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Adaś
Blog

W życiu napotykamy różne problemy i przeszkody, które uniemożliwiają nam regularne korzystanie z takich dobrodziejstw jak Internet. Nie zawsze mamy możliwość lub czas na to, aby czynnie i regularnie udzielać się na różnych forach. I tak też jest w przypadku niepoprawni.pl. Znam i akceptuję regulamin obowiązujący na tym forum, jednak czuję się...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Za samo nazwanie Generała Okulickiego... ( co zresztą ukryto, a winno wisieć do końca komunistów, agentury i manipulatorów ) winien zostać wysadzony na swojej propagandowej i bolszewickiej ( czytać ze zrozumieniem ) barykadzie w powietrze i nie wrócić. Jest w końcu Czerwona Planeta.

Jak widać jest tu potrzebny ( wolno mi tak uważać )....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Drodzy użytkownicy naszego portalu. Blogerzy, komentatorzy. Po ponad dwóch latach istnienia portalu chcielibyśmy poinformować o pierwszej aktualizacji naszego regulaminu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ta notka jest o tym, że wyrządzono krzywdę Maryli, innym blogerom Salonu24, a także jego czytelnikom i o tym, że warto zmienić Regulamin Platformy Hostingowej Salon24.pl. Obecny jest wysoce niezadowalający.

Lubię i cenię Marylę. Uważam ją za ważną blogerkę Salonu24. Nie sądzę, aby miały miejsce z jej strony jakieś nadużycia wobec Pani...

1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)