Treści z tagiem: prowokacja dziennikarska

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Dzisiaj Pani Marszałek Sejmu była bardzo wzburzona, zapowiedziała audyt wewnętrzny Straży Marszałkowskiej. Jak to jest możliwe, że dziennikarz wniósł do Sejmu w torbie substancje, z których można petardę a i może bombę zrobić.

   Gdyby na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Sprawa wiernopoddańczej postawy prezesa gdańskiej okręgówki jest bardziej kłopotliwa dla włodarzy III RP niż mogłoby się na pozór wydawać.

Teraz wszystkie salonowe ręce na pokład by przekonać miejscowy plebs, że to tylko jednostkowy przypadek, wyjątek. Ot trafiła się jedna czarna owca w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Zastraszanie jest przestępstwem, jest to w zasadzie wymuszenie rozbójnicze. Niekoniecznie zastraszający musi używać noża, może posłużyć się inną formą nacisku.
Mam uzasadnione prawo sądzić, że takie zastraszanie stosuje się w "Imię prawa" w stosunku do Pawła Mitera. To właśnie ten dziennikarz posługując się prowokacją pokazał uwikłanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 W lutym 2006 roku dziennik „Fakt" opisał historię pewnej prowokacji.

Dziennikarz podając się telefonicznie za asystenta dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka poprosił ministra rolnictwa, Krzysztofa Jurgiela o użyczenie duchownemu samochodu, gdyż jego pojazd się "zepsuł się".

Minister wyraził zgodę i wyekspediował służbowe...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wobec aktu tzw. "prowokacji częstochowskiej" Ewy Żarskiej w dniu 10.lipca,2011r.

0
Brak głosów