prowokacja dziennikarska

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Dzisiaj Pani Marszałek Sejmu była bardzo wzburzona, zapowiedziała audyt wewnętrzny Straży Marszałkowskiej. Jak to jest możliwe, że dziennikarz wniósł do Sejmu w torbie substancje, z których można petardę a i może bombę zrobić.

   Gdyby na przykład domniemany potencjalny terrorysta Brunon K. był na tyle perfidny, co dziennikarz, to zapewne by cały worek saletry amonowej wniósł do sejmu,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Sprawa wiernopoddańczej postawy prezesa gdańskiej okręgówki jest bardziej kłopotliwa dla włodarzy III RP niż mogłoby się na pozór wydawać.

Teraz wszystkie salonowe ręce na pokład by przekonać miejscowy plebs, że to tylko jednostkowy przypadek, wyjątek. Ot trafiła się jedna czarna owca w nieskazitelnym stadzie niezawisłych sędziów, niezależnych prokuratorów i najuczciwszych adwokatów.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Zastraszanie jest przestępstwem, jest to w zasadzie wymuszenie rozbójnicze. Niekoniecznie zastraszający musi używać noża, może posłużyć się inną formą nacisku.
Mam uzasadnione prawo sądzić, że takie zastraszanie stosuje się w "Imię prawa" w stosunku do Pawła Mitera. To właśnie ten dziennikarz posługując się prowokacją pokazał uwikłanie polskich sądów.
Teraz chce się mu zrobić sprawę karną lub...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 W lutym 2006 roku dziennik „Fakt" opisał historię pewnej prowokacji.

Dziennikarz podając się telefonicznie za asystenta dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka poprosił ministra rolnictwa, Krzysztofa Jurgiela o użyczenie duchownemu samochodu, gdyż jego pojazd się "zepsuł się".

Minister wyraził zgodę i wyekspediował służbowe auto na wskazane miejsce w stolicy.

Sensacją tą media żyły bardzo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wobec aktu tzw. "prowokacji częstochowskiej" Ewy Żarskiej w dniu 10.lipca,2011r.

nie pozostaje nic innego jak ostrzec innych Polaków przed wątpliwą przyjemnością jej agresywnego dziennikarstwa i uczyć się obrony.

w dzisiejszym świecie Katolik, a zwłaszcza Narodowiec nie ma lekko - wielu tzw. "dziennikarzy" za parę złotych premii lub awans chętnie zwyzywa, skopie i następnie cynicznie utrwali...

0
Brak głosów