Treści z tagiem: Maciej Pawlicki

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Tak być nie może: Polska nie jest jakąś brzydką panną bez posagu!

Posażna jest i to jak!
A stoki, a hotele i pensjonaty, a restauracje, a knajpki, a puby, a siłownie, a domy weselne, a aquaparki, a fermy norek i inszych futrzaków?!

OK, fabryki już w poprzednim rozdaniu zostały rozkr… przeszły w godne ręce...

2.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:10)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie ma lepszej ilustracji zidiocenia lub celowej manipulacji niż reakcja idiotów na program Macieja Pawlickiego “StudioPolska” w sobotę wieczorem w TVPInfo, w którym, na samym początku, zademonstrował on informacyjnego fake'a o zatrzymaniu podejrzanego o szpiegostwo Ryszarda P. posła na Sejm, który miał posłużyć jako wprowadzenie do programu o...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Ciekawie i całkiem świeżo pisze o Donaldzie Tusku w nowym „W Sieci” Maciej Pawlicki. W skrócie – Tusk nie jest pierwszym politykiem, który dokonuje demontażu państwa polskiego, ale jako pierwszemu udało mu się przekonać do swojej wizji tak dużą część społeczeństwa. Innych zaś skutecznie usypiając.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Artykuł ten pod tytułem "Trąd" ukazał się w ostatnim numerze "Uważam Rze" /nr 37/2012, /TUTAJ/ - dostęp płatny/. Zaczyna się on następujaco:

  "Polaków wsysa czarna dziura. Znikają. Nie tylko z powodu demograficznej katastrofy. Przede wszystkim z powodu aksjologicznego trądu, jakim jest zgoda na narodowy strach Podzieliliśmy się...

0
Brak głosów