Jerzy Trojanowski

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że ciężko chory pacjent na koniowirusa z Gliwic, Jerzy Trojanowski, zbiegł z kwarantanny z laptopem i maczetą, zaszył się w dżungli pod Rybnikiem i właśnie wydrukował jakąś Wirusoapokalipsę.

Strasznie bredzi coś o apokalipsie i apokaliptyce, nie wiedząc, że jedno to gatunek literacki - znany już antycznym Grekom - a drugie to duchowość. Jest na pewno w ciężkim...

1.75
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Główny zniesławiacz na portalu NP - Humpty Dumpty znowu rzucał bluzgami na innych blogerów, a tymczasem nie potrafił nawet odczytać wyników głosowania nad ustawą zmieniającą ustawę o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw.

Wyniki głosowania w dniu 13 lutego - budzącego wielkie emocje społeczne, o czym pisał trybeus - były następujące:

Głosowało - 451  posłów  ...

2.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.2 (18 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

To jest zdjęcie z filipińskiego portalu randkowego Badoo. Wybrałam najmniej drastyczne. Dokumentacja jest obszerna. Pokazuje prawdziwe fakty, które wyjaśniają "sprawę" . Przykro mi - z uwagi na bratanków i bratanice - że muszę zamieścić, ale są dorośli, wytrzymają. Inaczej cyrk Trojanowskiego będzie trwał nadal, z ewidentną ich szkodą. Resztą zajmują się prawnicy.

Ps. Nie będę odpowiadać na żadne...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Na "Niepoprawnych" od kilku miesięcy grasuje stalker i oszust Jerzy Trojanowski, piszący pod nickiem Humpty Dumpty.

Podaje on wiele fałszywych informacji na temat innych blogerów oraz osób publicznych. Robi to na dodatek w niewybrednym języku.

M.in. zaatakował mnie, podając na przykład, że rzekomo nie posiadam wyższego wykształcenia i że rzekomo sama to twierdziłam podczas jakiejś rozprawy....

2.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Nudzą mnie manipulacje faceta, który pojawił się tutaj niedawno i próbuje narzucić czytelnikom dziwne konstrukcje "prawne", w oczywisty sposób antykatolickie.

Ot choćby w sprawie rozwodów i prawa rodzinnego.

W cynicznym i oszczerczym tekście prawnik ten m.in. drwił z katolickich koncepcji: poddania w małżeństwie i nieistnienia prawa do rozwodu. Te - jego zdaniem - wątpliwe konstrukcje w...

2.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Za uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej, co wzbudza uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub w istotnym stopniu narusza prywatność grozi do trzech lat więzienia.

Za zniesławienia i znieważanie jest dodatkowa odpowiedzialność karna.

Do kolejnych zniewag, pomówień i stalkingu ze strony Jerzego Trojanowskiego, piszącego na tym portalu pod...

2.333335
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Paragrafiarze wściekle atakują, gdy im Górzyński wykazuje, że są zwykłymi, ograniczonymi talmudystami, nienawidzącymi prawa naturalnego. Bóg objawiony  jest ostateczną Racją każdego państwa i prawa (ks. prof. Tadeusz Guz). Posłuchajcie Janusza!

[video:https://www.youtube.com/watch?v=VK2PTGpt0T4]

[video:https://www.youtube.com/watch?v=lNaIPoJMSCk]

[video:https://www.youtube.com/watch?v=FfA8v7Lelv0...

2.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Humpty Dumpty alias Jerzy Trojanowski w sposób niezwykle cyniczny, a nawet chamski, atakuje frankowiczów, twierdząc, że ich roszczenia wobec państwa (zgłaszane przez stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu), polegające na oczekiwaniu uchwalenia przez Sejm stosownej ustawy, gdyby zostały zaspokojone, byłyby pomocą dla banksterów. Osoby, które występują w tej sprawie, nazywa kłamczuchami,...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (13 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Polski internet demolują psychopaci i agenci wpływu. Nie powstały duże pozytywne ruchy społeczne na wzór amerykańskiej tea party, za to rozwinęła się brutalna walka polityczna, często o zwykłe, prostackie interesy. Dbają o to różni zadaniowcy, przedstawiający się nawet jako ideolodzy rozwiązań spod znaku „nawalanek i pyskówek”. Te ostatnie mają być bardziej opiniotwórcze i ciekawe niż (cytuję) „...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Nie komentuję tej listy "argumentów" skierowanych do mnie przez "prawnika" Humptego Dumpty (podobno tak wygląda, jak na zdjęciu obok):

Lecz się Masz ała, babuniu,

A ty po prostu jesteś zwyczajnie durnowata. ;)

Stara wariatka Zakłamana starucho

będę cię codziennie tępił, szalona kobieto.,

Masz urojenia, babuniu

Uważaj, bo jak się zdenerwuję, to faktycznie bekniesz/ Chyba, że uznają cię za...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Internet z racji swojej anonimowości może być miejscem rozmaitych nadużyć, np. celowego podawania nieprawdziwych informacji o innych uczestnikach.

 

Takich tupeciarskich, celowych kłamstw dopuszcza się np. bloger Humpty Dumpty - Jerzy Trojanowski z Gliwic lub okolic Gliwic, który niedawno pojawił się na Niepoprawnych.

Atakuje mnie on przy pomocy całej gamy fałszywych info. Np. twierdzi, że nie...

3.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Od 5 lat prześladuje mnie w internecie niejaki Humpty Dumpty. Od pewnego czasu stalking połączony ze zniesławianiem uprawia też na Niepoprawnych.

Dzisiaj także popełnił notkę, pełną błędów merytorycznych, zmyśleń, kłamstw i prostackich zaczepek.

Nie zajmę się wszystkimi przekłamaniami, bo szkoda mi czasu i mam ważniejsze sprawy na głowie. Zdecydowałam zresztą, że zwrócę się do organów wymiaru...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (13 głosów)