Hubner

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Szmalcownicy!
Jakie korupcje wzięliście?
Co wam wyliczono? co wam obiecano? #

Bić tych q..ów i złodziei!
Ogrom plugawości tego tałatajstwa spod znaku PO, wymusza na mnie powyższy zwrot z przeróbki słów Marszałka Naczelnika.

Plugawcy.
Szóstka plugawych szmalcowników.
Donoszących na swoich, wydających swoich.

Za niemieckiej okupacji dostaliby za to, za szmalcownistwo w czapę, czyli wyrok śmierci!
...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Humor i satyra

 

Lider europejskich socjalistów, Martin Schulz oburzył się na panią Danutę Hubner. Zupełnie jakby zapomniał, że komisarz Hubner też jest politykiem.

 

 

 

 

 

"Fakt, że Danuta Hubner startuje z listy Platformy Obywatelskiej, pokazuje, że ta decyzja jest mniej związana z jej przekonaniami politycznymi, a bardziej podyktowana jest własną karierą" - oświadczył kandydat na szefa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog

Podręczniki od WOSu z uporem maniaka przedstawiają obecną partię rządzącą jako partię prawicową. Zresztą nie tylko one. Kolejne tygodnie pokażą, czy PO ma tylko strategię, polegającą na umocnieniu swojego elektoratu wyborcami SLD, czy podziela wręcz światopogląd lewicowy. Ostatnie ruchy i dyskusje w formacji Tuska nie wróżą nic dobrego dla niej i to w obliczu kryzysu gospodarczego.

Coraz częściej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łukasz Schreiber
Kraj

Co różni Platformę AD 2009 od SLD z lat 2001 – 2005? Doprawdy trudno dociec czy cokolwiek. Podobny styl rządzenia, brak jakiejkolwiek ideowości, język buty i agresji w stosunku do opozycji, wiara w cudotwórców z Unii Europejskiej, przed którymi należy chodzić na kolanach.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Platforma dokonała aż trzech skrętów w lewo. Co naprawdę kryje się za partyjną nowomową o...

0
Brak głosów