Treści z tagiem: fachowcy

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

„PiS przejmie kraj zniszczony przez tę POtuskową zgniliznę nieudaczników i szkodników w wielu, jeśli nie we wszystkich dziedzinach!

To stwierdzenie z artykułu blogera @antysalon: „Uwaga! już znów nadchodzą!... eksperci? doradcy? fachowcy? a to je ... rakovina!”.

Bloger się...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

Co mają wspólnego murarze, skonfliktowani ze zleceniodawcą, psychoterapeuta Krzysztof Gondek i mecenas Rafał Rogalski? Wszystko to są fachowcy mszczący się na swoich klientach, gdyż ci nie doceniali ich usług. Obrażona duma zawodowa i niezaspokojona chęć władzy mogą mieć daleko idące skutki.

Weźmy murarzy. Gdy pokłócą się oni z...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika rosemann
Kraj

Półtora dnia nie byłem na bieżąco z naszą polityczną rzeczywistością i starczyło bym się omal nie obudził już w innej Polsce. Polsce bez Tuska, bez Rostowskiego, bez Arłukowicza, bez, jak sądzę, Ewy Kopacz.   Oczywiście żartuję. Nie bardzo wierzę, że Palikot gdzieś tam za kulisami jest prawie, prawie dogadany z jakimś tam choćby i drugim (...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Do raju – czyli do Niemiec. Do pracy. Niemcy otworzyły rynek pracy 1 maja 2011 dla Polaków. Lecz ci omijają Niemcy. Niemcy nie pojmują, dlaczego.

  A strach był wielki. Jeszcze w styczniu 2011 roku niemieccy eksperci przepowiadali po 1 maja najazd miliona poszukujących pracy Polaków. Tymczasem – jak informuje Frankfurter Rundschau – do raju...
0
Brak głosów