Treści z tagiem: budowa autostrad

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Nie mam ochoty za bardzo, ale muszę napisać o panach Bęgowskim i Palikocie.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Wszystko przez Kaczyńskiego, bo gdyby w dwa lata wybudował to, czego nie udało się przez pięć lat wybudować Platformie, to dziś nie byłoby problemu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Budowanie dróg w kanadyjskiej prowincji Quebec jest o 37% droższe niż np. w Ontario. Ulice są o prawie połowę droższe niż w reszcie Kanady.

Są to koszty „pizzo” czyli prowizji 5% od kontraktu od największych wykonawców i systemu który stworzyła i nadzoruje tam włoska mafia. Koszty zysków powstałych dzięki realnemu eliminowaniu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Dziś w dziennikach telewizyjnych podano informacje o przyczynach spękań autostrad. Okazuje się, że wszystko w porządku, wg rządu, jak to z drogowymi tematami bywa. Ostatnio z solą drogową. Nie zabezpieczano odpowiednio brzegu zakończonego kawałka drogi, po skończonej pracy i w związku z tym drogi pękają na tych łączeniach, Technologia jest w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Witam
 

Z rozbawianiem obejrzałem wczorajsze Wiadomości TVP a jako, że przez ostatnie kilka miesięcy miałem celową przerwę w oglądaniu polskiej telewizji wszelakiej, popatrzyłem na nią bez zbytniego rozemocjonowania jej codziennym przekazem.
 

 I cóż takiego zobaczyłem? Ano niestety jeno tylko jedno: całkowite...

0
Brak głosów