Treści z tagiem: Archiwum Nienawiści

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Karlin na swoim blogu pisze o tym, że - w jego odczuciu - akcja "Stop jedynkom" to nowa odsłona znanej sprzed czterech lat "Zmień kraj - idź na wybory".
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Trudno dziwić się nerwowości pana Grzegorza Miecugowa. Pan Grzegorz w swoim subtelnym stylu składa życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu (kto chce, niech sobie znajdzie) i bardzo gniewa się, że prezes PiS ośmielił się powiedzieć coś złego o audycji syna pana Brunona..
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog

Dziś się czuję mocno przybity, choć wczoraj wszystko piękne, a dziś - choć inne, przez charakter bardziej oficjalny i dyplomatyczny - też robiące wrażenie. Jednak coraz więcej do mnie dociera strzępów informacji o tym, że ludzie w swej masie obojętni; głosów, że "cyrk żałoby narodowej", że "demony patriotyzmu"... Mnóstwo strażaków do gaszenia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
W roku 2007, wydawnictwo Ha!art wydało książkę niejakiego Michała Zygmunta "New Romantic". Książka została życzliwie przyjęta przez inne media, zaś całości patronowała "Krytyka Polityczna". Autor fragmenty książki odczytał na pierwszych urodzinach Salonu 24, gdzie przedstawicieli "KP" zaprosił p. Igor Janke. A teraz Wam to wszystko przypomnę.
0
Brak głosów