Treści z tagiem: islamizacja

Obrazek użytkownika DarekM

I oni chcą nam narzucać co mamy robić we własnym państwie?

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika DarekM

Francja, Kościół Katolicki, walka z kościołem, islamizacja... więcej: http://prawicowyinternet.pl/fr...

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika DarekM

DŁUGA rozmowa z Grzegorzem Braunem m.in. o islamizacji, Ukrainie, Jedwabnem, rozliczeniu PO/PSL! Zapraszam do oglądania i udostępniania!

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika DarekM
Jeden z najlepiej zrobionych filmów na temat islamizacji Europy i Polski. Autorem jest właściciel strony Prawa Strona Medalu, zapraszam do polubienia: http://on.fb.me/1RBfSCH Na filmie wypowiadają się między innymi Janusz Korwin-Mikke​, Przemysław Wipler​ i Zbigniew Girzyński. 
Wideo: 
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DarekM
Znani Polacy w obronie Polski przed napływem nielegalnych imigrantów z krajów arabskich. O zagrożeniach płynących z przyjmowania tych wypowiadają się: Jarosław Kaczyński, Janusz Korwin-Mikke, Armand Ryfiński, Przemysław Wipler, Patryk Jaki, prof. Wolniewicz, Paweł Piekarczyk, Jarosław Gowin, Tomasz Górski, Zbigniew Girzyński, Zbigniew Ziobro, Stanisław Michalkiewicz, Andrzej Duda, Marian Kowalski, Marek Jurek, Grzegorz Braun, Mariusz Max Kolonko, Wiktor Orban, Paweł Kukiz. Skoro wszystkie wymienione osoby zgadzają się w jakieś sprawie to oznacza jedno: jedność narodu w sprawie przyjmowania...
Wideo: 
4.3
Średnio: 4.3 (głosów:3)
Obrazek użytkownika DarekM
Zachodnie państwa rzucają w stronę Polski oskarżenia aby nie niszczyła "europejskiej solidarności" i słuchała się na ślepo rozkazów z Berlina czy z Paryża. Zarzucają nam, że nie przyjmując imigrantów niszczymy wspólnotę europejską - to jest absurd! Zapraszam do posłuchania! i UDOSTĘPNIANIA!  
Wideo: 
5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika DarekM
To już mój czwarty wpis z argumentami dlaczego Polska nie powinna przyjmować islamskich imigrantów. Poprzednio pisałem/mówiłem o grzechach kolonizacji i dekolonizacji, destabilizacji krajów arabskich i o tym jak imigranci docierają do Europy. Tym razem przytoczę najważniejsze moim zdaniem argumenty przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów: różnice kulturowe, religijne, dotyczące podejścia do pracy, kobiet, chrześcijan czy wreszcie fakty dotyczące przestępczości wśród muzułmańskiej mniejszości.   Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/polska-a-imigranci-4-roznice-kulturowe-i-...
Wideo: 
5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika DarekM

To już trzeci film/tekst o tym, dlaczego Polska nie powinna przyjmować islamskich imigrantów. Tym razem o tym, jak docierają do Europy. 

Przyjmując imigrantów do Polski zgadzamy się na finansowanie przemytników-morderców. Każdy kolejny transport, który im się uda stworzy kolejnych chętnych na nielegalne osiedlenie się w Europie a co za tym idzie kolejne ofiary. Tysiące kobiet i dzieci, niewinnych istot ginie w morzu z winy bezdusznych przemytników z Państwa Islamskiego.

Więcej: http://prawicowyinternet.pl/polska-a-imigranci-3-jak-...

Wideo: 
5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika DarekM

Seria filmów o tym dlaczego Polska nie powinna przyjmować islamskich imigrantów. Pierwsza część: "Kolonizacja i dekolonizacja".

Polska nie brała udziału w kolonizacji i późniejszej dekolonizacji Afryki i Azji, nie ma na rękach krwi tubylców... nie mamy zatem moralnego obowiązku aby przyjmować uchodźców z tamtych państw.

Wideo: 
5
Średnio: 5 (1 głos)