gospodarka

Obrazek użytkownika DarekM

Czy rezydenci powinni zarabiać więcej niż 2.500 na rękę? To oczywiste. Czy rezydenci powinno robić ze swoich protestów wiece polityczne? Oczywiście, że nie. Dzisiaj robią sobie fotki z politykami Platformy Obywatelskiej, kiedy przez 6 lat ich rządów (2009-2015) ani drgnęły pensje rezydentów, wówczas nie protestowali, zastanawiające?

Wideo: 
5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika DarekM

Szczeciński przedsiębiorca musiał zwolnić dwóch pracowników po tym jak STRAŻ MIEJSKA uznała, że nie ma on prawa sprzedawać burgerów na Jasnych Błoniach.
Facet płaci miastu za parking, uiszcza opłatę targową, płaci normalnie podatki - sprzedając burgery wystawia paragony, daje ludziom pracę i przede wszystkim jego produkt jest lubiany przez mieszkańców. Ma całą masę klientów a sam food truck wkomponował się już w okolicę. Na to przychodzi urzędas i to wszystko NISZCZY. Czy to jest normalne?
Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji wideo. Moim zdaniem trzeba ZLIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ a...

Wideo: 
5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek

Innowacje szansą dla Polski 

Wideo: 
5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Świetobor

Dziś wiemy jak naprawdę wyglądała "transformacja" gospodarcza przełomu lat 80-tych i 90-tych.

Wielki kapitał obala rządy w krajach postkolonialnych, gdy zajdzie taka potrzeba.

Polska - kraj peryferyjny - ludność miejscowa nie może nic. Może zająć się drobną wytwórczością.

Bardzo pouczająca rozmowa z Bartłomiejem Radziejewskim, redaktorem naczelnym Internetowego Tygodnika Idei "Nowa Konfederacja"

Wideo: 
5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

Wypowiedzi Krzysztofa Bosaka, Victora Claara, Pawła Dobrowolskiego, Bartłomieja Radziejewskiego i Rafała Ziemkiewicza nt. nadregulacji w Polsce. Materiał został zarejestrowany 21 kwietnia 2012 roku podczas VI Kongresu Republikańskiego i V-lecia PAFERE.
Dziękuję uczestnikom wydarzeń tego dnia w Warszawie.

video: Jabolissimus

Wideo: 
0
Brak głosów