Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Zaczynamy zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o likwidacji TVP Info i abonamentu – mówił w sobotę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Abonament nie dotyczy jednak tylko TVP Info, lecz wszystkich mediów publicznych. Trzaskowski mówił już o tym w czasie kampanii prezydenckiej. – Śpieszcie się zadawać pytania państwo z TVP Info, bo niewiele czasu już zostało – radził, do usunięcia TVP-Wiadomości i TVP-INFO.

 

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Stadium w którym dzisiaj się znajduje PO, nawet najlepsi specjaliści z dziedziny psychiatrii i najnowsze osiągnięcia techniczne i medyczne w tej dziedzinie, nie są wstanie już pomóc PO. Potworny głód jaki dzisiaj dręczy PO, z braku dostępu do koryta, zamienia ich mózgi w papkę i nie są w stanie normalnie funkcjonować. I coraz większe głupstwa powstają w ich głowach. A te swoje chore wizje próbują wdrażać w czyn, mniemając że Polacy to kupią.

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Dzisiaj PO pod przewodnictwem towarzysza Butki, powiadomiło Polskie społeczeństwo że ostro skręcają w lewo, a partia PO staje się partią śmierci, która jest za aborcją na życzenie. I stają się komuchami, lewakami i tam będą szukać elektoratu. Pamiętamy dobrze jak towarzysz Budka na wiecu w obronie UB-eków i SB-eków, gdzie rząd PiS-u obniżył im wysokie emerytury i zrównał do takich jakie mają Polacy. Stał i wychwalał tych katów i morderców Polaków, że dobrze służyli Polskiemu Narodowi, wraz z komuszym pułkownikiem Mazgułą z PRL.

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jest to mój debiut jako blogera tu na portalu Niepoprawni. Więc proszę użytkowników portalu Niepoprawni o wyrozumiałość, względem mego dziewiczego artykułu, zaprezentowanego dla Państwa i szerokiej publiczności odwiedzającej portal Niepoprawni.

W moim artykule chcę wykazać, jak małe rozumki mają co niektórzy politycy z PO i zdrajcy co...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Dnia 09. 04. 2021 odszedł do Pana Boga bloger Roman z USA, wieloletni użytkownik NP który tu na portalu pisał.

Pan Roman Tarnawski bo takie miał imię i nazwisko. O tym przykrym fakcie śmierci Pana Romana, poinformowała mnie żona i syn Pana Romana na fejsie, gdzie byliśmy dobrymi znajomymi i żona pana Romana pozwoliła mi bym tę smutną...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

W piątek w sortowni śmieci w Łężycach dokonano makabrycznego odkrycia. Policja szuka matki noworodka. Na taśmie sortującej śmieci jedna z pracownic składowiska znalazła ciało noworodka. Natychmiast wstrzymała pracę maszyny i powiadomiła policję – informuje Radio Gdańsk. Sortownia jest położna na terenie gminy Wejherowo. Sprawą zajęła się tamtejsza policja.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Żołnierze Niezłomni bezkompromisowo walczyli o wolną Polskę, nie zgadzając się na kolejną okupację. My zaś nigdy nie możemy odpuścić walki o ich godną pamięć, gdyż ideologiczni spadkobiercy komunistycznych oprawców nadal bezczelnie opluwają ich bohaterską walkę. Musimy się im przeciwstawić!

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Prawie połowa Republikanów porzuciłaby swoją partię i dołączyła do nowego ugrupowania, gdyby były prezydent Donald Trump stał się jego liderem. Tak wynika z sondażu Uniwersytetu Sufflok i dziennika „USA Today”. Przełom na scenie politycznej USA?.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jestem zwolennikiem posiadania broni palnej przez dorosłych i niekaralnych obywateli Polskich. Więc dlaczego rząd Polski wszystko robi, by wolny obywatel Polski nie mógł legalnie jej kupić? I dostać na nią pozwolenia, jak na broń automatyczną. Choć można bez pozwolenia posiadać broń palną czarnoprochową, z której też można zabijać i to...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Słynny już bloger Matka Kurka stał się prawdziwą drzazgą w… oku Jerzego Owsiaka oraz jego inicjatywy WOŚP. Opublikował on obiecany długo już materiał w którym dokładnie wylicza ile pieniędzy ze zbiórek trafiło w prywatne ręce nie tylko jego, ale i innych osób mocno powiązanych z Wielką Orkiestrą i całą działalnością Jerzego Owsiaka.

"Od...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Strony