Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lionette
1 tydzień temu Napisałeś Drogi Kontriku, że to tylko polska polityka wschodnia a moim zdaniem cała polska polityka tak wygląda!Ktoś nas z jednej strony ugaduje tanimi, propagandowymi przemówionkami,a z drugiej wdraża rozwiązania przeciwko Polakom, podporządkowując nas nikczemnikom żydo-amerykańskim - tak niestety działa nasza władza!!!
4
Petycja w sprawie odwołania Ambasador Polski w Wilnie
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika zimny
1 miesiąc temu Kontrik Mossakowski rozwalił mi ze Skalikiem 3/4 powiatu w wyborach prezydenckich Skalik obsadził komuchami lub wcale w (czwie małe komisje wydzielone- mialem kandydatów)(byliśmy pełnomocnikami Brauna, ja miałem 1/2 komisji w Czwie i 11 gmin.Mossakowski rozdał in blanco 180 (1/3powiatów) pełnomocnicstw "bolszewikom z "Sierpnia 80 i tak przepadło mi 5 gmin Częstochowskim i 3 w Klobuckim mimo mojej reklamy banerów plakatów....ludzie pracowali w komitetach zbierali podpisy a poszły cwele i wzięły jak swoje przede mną.\
6
PIĘĆ MINUT NORMALNOŚCI, ZA KTÓRE WARTO ODDAĆ ŻYCIE....
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Janusz 40
1 miesiąc temu kontrik Będę się upierał, że WOT jest piątym rodzajem sił zbrojnych pod wzgledem ważności. Są oczywiscie potrzebne, tylko nie w takim jak obecnie wydaniu. Sa potrzebni ratownicy medyczni pola walki, są potrzebne patrole (na całym terytorium kraju) do śledzenia i zwalczania grup dywersyjnych, są potrzebne siły terenowe do związania desantu zanim nie pojawią się wojska regularne. Ale szkolenie WOT na wzór amerykańskiej Gwardiiu Narodowej, to nieporozumienie. Nik nie przewiduje zbrojnych przeciwników na terytorium US, GN raczej jest przeznaczona do walki z klęskami żywiołowymi i oczywiście z ewentualnymi rodzimymi  (może z importu) bandami przestępców i rozbójników - też do czasu przejęcia spraw przez wyspecjalizowane komórki służb wewnętrzych.WOT będzie rzeczywiście formacja przydatną i licząca się w czasie zbrojnego konfliktu, kiedy bedą zorganizowane na wzór szwajcarski. (broń przy sobie - w domach - nawet tę automatyczną i zaawansowaną przeznaczoną do niszczenia obiektów pancernych i lotniczych. Zresztą takie są pobożne zamiary d-cy WOT - gen, Kukuły.:"Przeciwpancerne pociski kierowane Spike w Wojskach Obrony Terytorialnej będą obsługiwane przez żołnierzy zawodowych. Inne "bardziej skomplikowane" rodzaje broni, jak przeciwlotnicze zestawy rakietowe Grom/Piorun, granatniki przeciwpancerne i wielkokalibrowe karabiny wyborowe trafią w ręce żołnierzy terytorialnej służby wojskowej. Przejdą oni szkolenie dłuższe niż w Wojskach Lądowych – zapewnia dowódca WOT gen. bryg. Wiesław Kukuła.Jak powiedział generał w rozmowie z Defence24.pl, żołnierze terytorialnej służby wojskowej obsługi takich rodzajów broni jak przeciwpancerne pociski kierowane lub przeciwlotnicze zestawy rakietowe będą się uczyć od drugiego roku służby, w ramach szkolenia specjalistycznego"Rzecz w tym, że - jak dotąd - szkolenie dotyczy jedynie strzelania przy ładnej pogodzie; elementy survivalu też są przewidziane, ale w teorii. Nawet broni strzeleckiej zołnierze nie mają w domach, z co dopiero broń ppanc i plot. 
1
Wojsko- sprawa narodowa
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
1 miesiąc temu Hej, goła baba z SYFem - taka sama broń biologiczna jak dzika świnia z ASFem.Zwłaszcza jak zrzucona pod sejmem.
2
Wydano nam wojnę – musimy się obronić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika miarka
1 miesiąc temu nie trolluj Popatrz lepiej na to zdjęcie:http://m.neon24.pl/b1bea2eda2ca7e03260139a94452f970,12,0.png
2
Wydano nam wojnę – musimy się obronić
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 miesiąc temu Kontrik I tobie widzę też powrócił wzrok i słuch, a byłeś ślepy i głuchy.
1
Jak to się skończy – pucz pełzający
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu kontrik cyt:Dlaczego przyciągają wariatów i czerń o spiskowo- rusofilnych poglądach? o taaaakprzyciągają  nawet yebniete  pizdy  i cichodajki zza wody 
7
Sharp power
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika xiazeluka
1 miesiąc temu kontrik Okulicki kablował w NKWD w 1941 i 1945 roku. Zachowały się dokumenty. Ohyda."Nie walczyć, nawet jak szkopy zwiewaja."Pod koniec lipca 1944 okolice Warszawy stały się miejscem koncentracji poważnych niemieckich sił pancernych. NIemcy nie tylko nie zwiewali, lecz szykowali się do uporczywej obrony linii Wisły.
-1
GODZINA „W” NIGDY WIĘCEJ WOJNY!.
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 miesiąc temu @kontrik skad my to znamyScierwa nie ludzie na tym portaluscierwa
6
Andrzej Tokarski: Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 miesiąc temu Do świętujących Święto? Świętować można coś radosnego. Można świętować rocznicę Cudu nad Wisłą. Ale tylko debil świętuje rocznicę masakry swojej elity, przy jednoczesnej demolce swojej stolicy.Takich kontrik jak ty, w wolnej Polsce czeka już tylko dożywotnie pozbawienie obywatelstwa, natychmiastowa deportacja do jakiegoś kraju, któremu źle życzymy, po uprzednim wydaniu dokumentu podróżnego w jedną stronę.Renegatów, z przesiąkniętego agenturą wielkiej trójki "londynu", którzy wydali rozkaz do powstania, w wolnej Polsce czeka pośmiertnie polska "Norymberga".
-3
ROCZNICA ZDRADY
Obrazek użytkownika kontrik

Strony