Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika lupo
1 dzień temu I co, ulżyło panu? Tak bardzo żal byłego donosiciela a wcześniej w swojej wsi znanego bandyty ,który wraz ze swą rodziną sztachetami szantażował całe wsie. Który nie mądrością lecz oszustwami doszedł tam gdzie nie powinien. Ten człowiek to chora istota którym powinien zająć się lekarz a co powiedzieć o panu? Też chory?
-1
Political fiction z Wałęsą w tle
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika norwid
4 dni temu e tam Niech pan nie dorabia do mojego tekstu jakiejś górnolotnej ironii. Po prostu potrzebowałem sensowne zastępstwo dla słowa "Robotnicza"
1
PZPR2.0 czyli Polski Zjednoczony Plankton Republikański
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika wiesiolek65
5 dni temu powiedz ,że durmi tym ,którzy żyją a mieli lata temu orzeczona śmierć mózgu.  Ojciec takiej dziewczyny wraz z nią kiedyś wystąpił w programie Ewy Drzyzgi. W USA też  był takie wypadki. A o ilu nie wiemy? Powiedz to  więźniom politycznym w Chinach stanowiącym magazyny części zamiennych  dla bogaczy zachodu.O autorytetach, które mają korzyści z  danej działalności , zwłaszcza w medycynie mam  zdanie odrębne. I to w zakresie szczepionek konserwowanych metalami ciężkimi, i w zakresie redefiniowania śmierci  na potrzeby  biznesu transplantacyjnego i w zakresie  sterylizacji wszystkie dookoła.Autor wpisu podał parę linków, zakres wiedzy jest dość szeroki. Ja dodaje jeszcze tali :https://journals.viamedica.pl/forum_medycyny_rodzinnej/article/viewFile/19705/15419
2
Polacy przeznaczeni na części...
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
5 dni temu Re: Durnota z niedouczemia Głupota a priori  :-))))Niedobrze jest, gdy niedobre atakuje prawdę i to w jej imię i w imię samego dobra...Głupota nie jest w stanie rozpoznać własną głupotę.Z tej przyczyny po omacku wyzywa innych od durnot.:-)))))))  
2
Polacy przeznaczeni na części...
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu Koński Trik Znaczący jest ten schemat, w jakim się pokazujesz z kolejnym idiotycznym komentarzem.Erekcji i wzmożenia emocjonalnego doznajesz z dużą regularnością (sporo innych internautów też) w weekendy. Z reguły oznacza to pisaninę pod wpływem. Ciągniesz gorzałę z gwinta, czy raczej z dobrego kryształu, na dwa palce, z lodem? A może pudrujesz nosek? Nie, raczej nie. Nie stać cię na samarę za pińćset. Już raczej te wynalazki gimbazy, albo sam sobie pichcisz z kropelek na kaszel.Tak, czy inaczej, zdrowiu ci to nie służy. A jak jeszcze nie jesteś, to pewnie stracisz włosy, zęby, no i ta przykra impotencja. A może być jeszcze tyle orgii przed tobą. 
5
Political fiction z Wałęsą w tle
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu Znaczący jest ten schemat, w Znaczący jest ten schemat, w jakim się pokazujesz z kolejnym idiotycznym komentarzem.Erekcji i wzmożenia emocjonalnego doznajesz z dużą regularnością (sporo innych internautów też) w weekendy. Z reguły oznacza to pisaninę pod wpływem. Ciągniesz gorzałę z gwinta, czy raczej z dobrego kryształu, na dwa palce, z lodem? A może pudrujesz nosek? Nie, raczej nie. Nie stać cię na samarę za pińćset. Już raczej te wynalazki gimbazy, albo sam sobie pichcisz z kropelek na kaszel.Tak, czy inaczej, zdrowiu ci to nie służy. A jak jeszcze nie jesteś, to pewnie stracisz włosy, zęby, no i ta przykra impotencja. A może być jeszcze tyle orgii przed tobą.
-1
Tajemnica Jadwigi Staniszkis
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika trybeus
1 tydzień temu mind servis... Miałem się już pochylić nad tym twoim komentarzem, ale stwierdziłem, że o pierwszej nocy to ty musisz być nawalony jak meserschmit...logiki w nim nie ma, za to dużo stukania w klawiaturę...Otóż poczytaj, w kraju w którym mieszkasz wykombinowali se...zwiększono o 15 procent normę...nazywają to etyczne :)))https://everethnews.pl/newsy/dawcy-organow-z-bijacym-sercem-rewolucyjna-metoda-pobierania-narzadow/
6
Polacy przeznaczeni na części...
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
1 tydzień temu @Kontrik Masz rację, śmierć żyda i w dodatku spalonego, wywołałaby najpewniej III wojnę światową. Świat już nigdy nie byłby taki sam, bo przecież: „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”...
2
Kukły
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jan patmo
1 tydzień temu z każdej dziury z każdej dziury gdy polscy rycerzekremlowską twierdzę zdobyliMoskalom Żydziz każdej dziury powyłazili PS I dotąd im i ich poputczikom wyłażą. Acz historia tego "wyłażenia zewsząd" sięga znacznie dawniejszych czasów, aniżeli zdobycie przez Polaków Kremla w 1610 roku.
1
Kukły
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika jan patmo
1 tydzień temu z każdej dziury z każdej dziury gdy polscy rycerzekremlowską twierdzę zdobyliMoskalom Żydziz każdej dziury powyłazili PS I dotąd im i ich poputczikom wyłażą. Acz historia tego wyłażenia sięga znacznie dawniejszych czasów.
2
Kukły
Obrazek użytkownika kontrik

Strony