WROGOWIE POLSKI

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

WROGOWIE POLSKI

 

Czy Polska demokracja jest zagrożona? Co dzieje się w naszym kraju? Polsko, dokąd zmierzasz? Czy to rzeczywiście początek końca i czy można temu zapobiec, czy może wszystko wymknęło się już  spod kontroli? Takie pytanie może dziś stawiać sobie wielu Polaków w kraju oraz za granicą.

Niestety tutaj mamy problem z odpowiedzą, ponieważ relacje w mediach krajowych oraz zagranicznych są w wielu przypadkach wysoce wypaczone, to też jak można w sposób rzetelny ocenić sytuację w kraju, jeżeli ma się do dyspozycji nierzetelne relacje? Otrzymaliśmy dziś od naszych czytelników z zagranicy kilka emaili z pytaniem, co dzieje się w naszym kraju. Nie możemy tych pytań nie zauważyć, dlatego piszemy ten artykuł, napiszemy w nim jak według nas jest.

Zatem, od czego rozpoczniemy?

Rozpoczniemy od początku, czyli od wydarzeń związanych z imigrantami zalewającymi Stary Kontynent, co gorsza, cały proceder przebiegał pod patronatem elit UE, które bardziej troszczyły się o domniemanych uchodźców niż o samych Europejczyków. Obecnie w wielu krajach Europy są mordowane kobiety, mężczyźni oraz dzieci, są to ludzie niewinni, którzy padają ofiarą ataków terrorystycznych na masową skalę. To jednak nie koniec, szczytem hipokryzji jest postawa polityków, którzy wyrażają ubolewanie przy jednoczesnych popieraniu napływu nielegalnych imigrantów. Czy europosłowie mają problem z głową, czy może jest to jakaś masowa schizofrenia? A może celowe działanie, za którym stoją elity z George'a Sorosem na czele i jego miliardami dolarów? Na to pytanie niech już odpowie sobie każdy osobiście w ciszy własnego sumienia.

Otóż wydarzenia związane z imigrantami otwarły pewną puszkę Pandory, sytuacja destabilizowała się, mało tego, nasz kontynent w wielu punktach terytorialnych stanął dosłownie na granicy wojny domowej. Wszystko szło po myśli pewnych elit, jednak do czasu, opór w mediach, głównie mediach niezależnych w Internecie był na tyle silny, że cały proceder z czasem zaczął upadać a sama idea miłosierdzia względem bliżej nieokreślonych grup imigrantów upadła. To był początek końca pewnej hegemonii, dyktatury i bezmyślności Europejskich elit. To był czas przebudzenia Europejczyków, ale przede wszystkim Polaków i tutaj można napisać, że Europa ma ogromne szczęście, iż Polska jest jej częścią, bardzo ważną częścią.

Co dzieje się dalej?

Dalej zyskują poparcie partie narodowościowe, zyskuje na wartości słowo patriotyzm i wiara we własną ojczyznę oraz kulturę. W Polsce dochodzi do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury.

To oczywiście ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach.

Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa.

Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę.

PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona, ponieważ pozostanie sama.

Te opinie czy proroctwa, bo już nie wiadomo jak je nazwać są delikatnie rzecz ujmując błędne. Idźmy jednak dalej, powstaje KOD, który ma za zadanie, no właśnie, jakie ma zadanie?

Z ich działalności wynika jedno, destabilizacja i lepiej dalszą część uczcić minutą ciszy.

To był początek, a teraz sedno sprawy, czyli co dziś dzieje się w naszym kraju?

Elity europejskie dążą za wszelką cenę do destabilizacji Polski, mają zamiar powołanie majdanu bis w Warszawie.

Tak to można nazwać, szukają pretekstu, pewnej formy iskry zapalanej która utoruje drogę czemuś większemu, czemuś co wymknie się spod kontroli i urzeczywistni wydarzenia na Ukrainie w naszym ojczystym kraju.

To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć. Polska przetrwała dwie wojny światowe, przetrwała liczne rozbiory, przetrwa i to, tego możemy być pewni.

Jedno jednak jest ważne, nie dajmy sobie wmawiać kłamstw, nie popadajmy w wir manipulacji medialnej. Polska była, jest i będzie dumnym narodem, od którego Europa może się bardzo wiele nauczyć.

A dzisiejszą wypowiedź Donalda Tuska o standardach demokracji w Europie potraktujmy jak bajkę na dobranoc. Dlaczego? Czym są owe standardy? Zabieraniem praw obywateli? Ograniczaniem wolności? Przedkładaniem spraw mniejszości nad prawami rodowitych Europejczyków? A może standardem jest pomysł powołania do istnienia armii UE? Tutaj naprawdę można już zahaczyć o apokalipsę.

FUNDACJA BATOREGO - CZY PLANUJE DRUGI MAJDAN W POLSCE?

Fundacja im. Stefana Batorego, założona w 1988 roku przez George'a Sorosa, amerykańskiego finansistę i filantropa o żydowskim rodowodzie jest organizacją pozarządową o statusie organizacji „pożytku” publicznego. Oficjalnym celem Fundacji jest wspieranie rozwoju demokracji i społeczeństwa, co w praktyce oznacza niszczenie tożsamości narodowej państw środkowoeuropejskich.

Podstawową metodą działania Fundacji Batorego jest udzielanie dotacji na przedsięwzięcia podejmowane przez organizacje pozarządowe – wspiera m.in. program Obywatele Dla Demokracji o budżecie 150 mln zł, który jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się liberalne i lewicowe organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo - zbrodnią” opisaną w powieści Georga Orwella „Rok 1984”. Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

CZY POLSCE GROZI DRUGI MAJDAN?

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.

 Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w antyimigracyjnych manifestacjach.

Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa.

Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście milionów dolarów amerykańskich.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”, która jest doskonałym kneblem dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą.

Najbardziej prawdopodobnym celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest uważana za bardzo niewygodnego partnera, którego trzeba spacyfikować. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji w Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

Orwellowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów daje zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych, a to da lewicowym rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Jednakże wszystko zależy od tego, czy damy się sprowokować i wplątać w ich intrygi. Każdy plan ma słabe strony – mimo posiadania mediów i cenzury, Internet jest wciąż wolny, a ludzie coraz bardziej dostrzegają fałsz i obłudę.

Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jest uświadamianie społeczeństwa poprzez propagowanie prawdziwych informacji, gdyż świadomym społeczeństwem trudno sterować.

Źródła:

https://wirtualnapolonia.com/2015/12/19/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/65901-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo

http://wpolityce.pl/polityka/276086-na-marginesie-informacji-o-powstaniu-i-finansowaniu-fundacji-batorego-tajemniczy-meldunek-komunistycznego-msw-z-1987-r-zobacz-dokumenty

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

...to jak ma być dobrze?....im sie Polska oczywiście nie podoba, bo oni chcieliby wprowadzić tutaj swoje dziadowskie rządy, a goowno:))))), przesiadują więc w TVN,  POLSACIE, protestują, KODują, sieją ferment na kazdym kroku, szukają winnych, zeby usprawiedliwić swoje łajdactwa, agitują .,  mielą jęzorami i obrzydzają do reszty prawym i uczciwym ludziom życie,.... tak Polska nie wybacza zdrajcom i pacholkom, daje im kopa w dupę i wyrzuca na smietnik z wielkim hukiem.

"Zagryziakom", termin ukuty przez moją św. pamięci babcię, prpoponuję przeprowadzkę do Niemiec.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528558

Wiadomo, ze wrogowie Polski chcieliby unicestwienia jej suwerennosci i jej gospodarki. To pierwsze udalo sie czesciowo ale to drugie niemal calkowicie. Dzis wiekszosc resztek przemyslu jest w obcych rekach albo w rekach nomenklatury. Obawiam sie, ze tego PiS ne zmieni.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Vik

#1528559

że w tej chwili powinno się  propagować przez wszelkie media prawdziwe informacje, co niestety pozostawia dużo do życzenia. Będę zawsze powtarzać, że PiS w PR jest słabiutki. Prawda sama się nie obroni w tak zmasowanym ataku na naszą demokrację. Trzena jej pomóc. Np. na takie oświadczanie pani Kopacz, że opozycja dąży do przywrócenia normalności w kraju, nie słychać było żadnej odpowiedzi. A tu ciśnie się na usta pytanie: co dla pani Kopacz znaczy normalność? Zadymy na manifestacjach? Armatki wodne? Pałowanie niewinnego, stojącego obserwatora pod budynkiem? Takiej normalności chce się naszej opozycji? PiS jakoś nie zareagował na to i nie przypomniał, na czym polega normalność wg PO. A ludziom trzeba ciągle przypominać to i owo, bo zapominają.

Faktem jest, że nasza rodzima opozycja jest chyba najbardziej niedorozwinięta na całym świecie. Widać to po idiotycznych hasłch w rodzaju: dość dyktatury kobiet i wszelkich wulgaryzmach na transparentach. Ale pamiętać trzeba, że takimi ludźmi bardzo łatwo się manipuluje machając im przed nosem plikiem zielonych żeby chociaż powąchali. Zgodzą się na wszystko, nawet na pogrzebanie naszych cywilizacyjnych korzeni w imię zniszczenia chrześcijaństwa, co przecież jest jednym z programów NWO. Jednak wierzę w to, że nasz naród jest na tyle odpowiedzialny i na to nie pozwoli, a z pewnością pomocną jest tutaj i mądra polityka zagraniczna naszego obecnego rządu  polegająca na umacnianiu więzi w ramach Grupy Wyszehradzkiej. To jest niezbędne aby działać w grupie. A jak się to nie podoba komuś?  Niech się zajmie własnymi problemami, chociażby zabezpieczaniem własnych obywateli przed zamachami terrorystycznymi ISIS. To, że Europa Zachodnia pogrąża sie w cywilizacyjnym bagnie nie znaczy, że i my musimy iść w jej ślady. Szkoda tylko, że nasza opozycja tego nie rozumie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1528560

który zgotowali nam kabaliści i masoni. Połączyli siły, już w czasach Kopernika. Ten "niby"katolicki hierarcha, to pierwowzór satanisty i hochsztaplera!. Od niego, zaczął się systematyczny demontaż katolicyzmu!. Teoria o kulistości ziemi, miała z etosu stworzenia świata przez Boga, sprawcą uczynić demolujący wszystko "wielki wybuch"!. Podchwycili to wyznawcy kabały i tak zaczęło się dzisiejsze NWO!. Moim zdaniem, dopóki ludzie na ziemi są manipulowani i sterowani jak stado kóz, szansa na zwycięstwo wolnej myśli jest zerowe!. Właściciele tego świata, drukują bez ograniczeń pieniądze, produkują modyfikowaną żywność!. A pewność depopulacji, zapewniają sobie masowymi szczepieniami i chemitrails!. Ustanawianiem dla nas rządów i politycznych kryteriów!. Ponad naszymi głowami i ponad naszą świadomością. Zły rząd, zastępuje chwilowo "dobry" i spirala kręci się dalej. Pierwsza wypięła się na nowe porządki Polska. Masowym ruchem sprzeciwu Solidarności. Niestety został on przejęty, przez agenturę władców świata i nasycony rodzimymi i obcymi zdrajcami. Stopniowo głos narodu, stał się głosem Sorosa!. Jego najgorętszym orędownikiem i agentem, był Kiszczak. Lewak żydowski, udający Polaka. Potem już poszło z górki!. Michnik, Kuroń, Geremek i Balcerowicz, w doborowym towarzystwie swoich rodaków, tworzyli nam kolejne rządy i autorytety!. Dziś jesteśmy kolonią państwa Izrael!. Michniki i Bartoszewski, powołali do życia następną zmianę z Kijowskim, Schetyną i Petru. Widzę naszą przyszłość czarno. Źli gudłaje, będą w trybie wyborczym wymieniać dobrych, rugując Polaków z każdej dziedziny!. Wikipedia podaje ilość plemienia jaszczurzego w ilości kilkuset!. Ja analizując temat od lat, widzę ich w Polsce, w milionach!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1528666