Chwaląc dzień przed zachodem Słońca

Obrazek użytkownika Gawrion
Blog

Szanowni Niepoprawni - chyba udało mi się skonfigurować serwer w bardzo stabilnej wersji :)

Prawie cały ostatni tydzień spędziłem nad konfiguracją niepoprawnego Debiana w najnowszej wersji wheezy. Przed przystąpieniem do prac nawet nie wiedziałem ile spotka mnie przygód. Jak się okazuje instalacja wydajnego serwera webowego na tej dystrybucji, zaczynając totalnie od zera (bez żadnych paneli konfiguracyjnych) nie jest wcale taka prosta.

W czym problem?

Otóż w tym, że taki serwer składa się z wielu komponentów - niby niezależnych od siebie ale tworzących jedną całość. I tak mamy: naszego Indianina czyli Apache, serwer bazodanowy czyli MySQL, serwer PHP (czyli parser kodu serwisu). Pomijam już takie usługi jak ftp (proftpd -konfiguracja i instalacja bardzo łatwa), serwer dns (bind9 - instalacja i konfiguracja troszkę trudniejsza i bardziej czasochłonna), wszystkie narzędzia - kompilery, edytory, wersje developerskie, biblioteki, skrypty, phpmyadminy itd..
Czyli mamy Apache, PHP i MySQL. Każdy z tych komponentów występuje w różnych konfiguracjach wersji i trybów, różnych modułów i ich ustawień - są to dziesiątki różnych zależności modułów, ustawień, bibliotek, referencji. Przez cały tydzień wypróbowałem chyba wszystkie możliwe kombinacje konfiguracji. Apache w trybie prefork i w trybie worker z najróżniejszymi ustawieniami konfiguracyjnymi, modułami. PHP z modułami fastcgi i fcgid. Jak na złość, o czym na pewno się przekonaliście, serwer i serwis nie chciał chodzić. W całym problemie dezorientował mnie strasznie brak kompatybilności naszego drupala w wersji 5 z wersją PHP5.4. Do tego dochodziło podejrzenia ataków DoS (serwisowi nie brakuje wrogów) - na pewno zauważyliście efekt działania skryptu antydosowego. Uruchomiłem też dla bezpieczeństwa na serwerze skrypt linuxowego firewalla - iptables. Momentami byłem naprawdę zrezygnowany - wyobrażałem sobie kolejne wieczory (w dzień zarabiam na chleb) i noce spędzone w linuxowym Matrixie. Trudności dodawał mi fakt, że działałem i eksperymentowałem na wersji produkcyjnej ;/ Do dziś..

W końcu udało mi się uzyskać stosunkowo stabilną konfigurację z najmniejszą ilością generowanych błędów - jest to zdaje się podobna konfiguracja do tej, której używałem kilka lat temu (pamięć jest ulotna) do konfiguracji starego serwera. Gdyby ktoś potrzebował rad jak najwydajniej wykorzystać stosunkowo słaby serwer - służę pomocą.

Kochani - nie mogę wam obiecać, że teraz obejdzie się bez problemów, ale jestem wewnętrznie przekonany, że jestem na dobrym tropie. Serwer będzie pod stałą obserwacją i będę na pewno dokonywał fine tuningów. Mogę Wam jednak obiecać że nie odpuszczę :)

Po skonfigurowaniu stabilnej wersji serwera i umożliwieniu Wam korzystania z serwisu czym prędzej zabiorę się do opracowywanie nowego serwisu w wersji drupal 7 :) Będzie troszkę zabawy.

Czeka mnie także konfiguracja postfixa i dovecota - zostawiłem sobie to na deser :)

Gdyby ktoś znający się na tych rzeczach chciał mnie wesprzeć - zapraszam :)

Pozdrawiam!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Przed przystąpieniem do prac nawet nie wiedziałem ile spotka mnie przygód. Jak się okazuje instalacja wydajnego serwera webowego na tej dystrybucji, zaczynając totalnie od zera (bez żadnych paneli konfiguracyjnych) nie jest wcale taka prosta"

Cóż począć...
Najłatwiej było zajumać.

"Mogę Wam jednak obiecać że nie odpuszczę :)"

napisz lepiej chłopie coś czego nie wiemy....

"Po skonfigurowaniu stabilnej wersji serwera i umożliwieniu Wam korzystania z serwisu czym prędzej zabiorę się do opracowywanie nowego serwisu w wersji drupal 7 :)Będzie troszkę zabawy."

Jak to "będzie" ????
To co się dzieje to dopiero jakiś trailer ??? :)

"Gdyby ktoś znający się na tych rzeczach chciał mnie wesprzeć - zapraszam :)"

A po co? :)
Jesteśmy w wyjątkowo fachowych rękach. Rękach które wiedzą czego chcą (czyli na początek zajumanie portalu).

Więcej wiary w siebie, całkiem niekonwencjonalny nabywco Niepoprawnych.pl.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#396647

Tu masz wszystkie odpowiedzi: http://niepoprawni.pl/blog/1/panta-rei-kai-oyden-menei

Potrafisz czytać - czytaj. Potrafisz chyba odróżniać wydarzenia wcześniejsze od późniejszych?

Ostrzegam - jeśli będziesz nadal rzucał oszczerstwa, to będę musiał chronić moje dobra osobiste.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396648

to akurat chronisz w sposób nie do podrobienia.
Słyszysz: "nie do podrobienia".
Brak mi jakichkolwiek danych ku temu by uważać że pośmiewiskiem w sieci stałeś się w wyniku jakichś dramatycznych wydarzeń - ot pistoletu przystawionego do skroni. Nic z tych rzeczy.

Zaciekawiłeś mnie.
Na czym miałaby polegać ochrona "dóbr osobistych" internauty Gawriona?
Ja od wielu lat nie jestem w sieci anonimowy, a tu oto Gawrion (znany z tego że dopiero teraz dał się idealnie poznać) podnosi jakieś dobra osobiste - czyli chyba kamień węgielny nowej (na razie pokracznej) odsłony kiedyś szanowanego portalu.

Zamieniam się w słuch, ale i ja też ostrzegam:)
Łatwiej mnie rozśmieszyć niż przestraszyć.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396649

ja piszę bardzo poważnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396650

Zycze Panu, zeby Pan wyprowadzil ten portal na spokojne wody, pomimo intryg Panskich przeciwnikow.

Gdyby Polska byla krajem normalnym, to za wypisywanie tego, co mozna przeczytac na NIEZALEZNEJ/NB, a takze tutaj, autor tych "dziel", a moze i kilka osob wspierajacych tego geniusza swoimi komentarzami, byliby pociagneci do odpowiedzialnosci sadowej.

Przyklady:

Austria - § 111 StGB (=KK)

Niemcy- §186 StGB (=KK)

Szwajcaria - $ 173 StGB (=KK)

Kara moglaby wynosic nawet kilka mies. paki lub np. 50.000 euro.SPORY ROZSTRZYGA SAD, a jazgot roznych forumowiczow nie jest potrzebny !

Pozdrawiam Pana i zycze cierpliwosci !

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396712

Ręce mi opadają !
Na NP ktoś blogerów straszy sądem ?!

Ludzie, nie widzicie, że to jakieś zdrowo rąbnięte przegięcie ?! Może za chwile pojawi się usłużny adwokat, co weźmie sprawy w swoje ręce i śladem Michnika zgłosi do sadu moje IP, wyciągnie dane osobowe itp itd ??

Jak tak ma wyglądać "nowa odsłona" Niepoprawnych, to za cytatem poety "pocałujcie wy mnie wszyscy w...."

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396718

Na NP ktoś blogerów straszy sądem ?!
===========================================

Oj tam, oj tam.

Potencjalny powód Gawrion zapowiada że pozwie mnie, gdyż nie konsultował tego z żadnym prawnikiem. Tenże wybiłby mu z przemęczonej (noce i dni) głowy że nie wygrałby nie tylko czapki gruszek, ale i wierzby na której rosną.

Wróże inny finał.
To "czytelnicy" zgłoszą się do pana dobrodzieja by mnie wygawrionować tak jak twórców portalu. I dobrodziej, dla dobra czytelników naturalnie, przychyli się do tej prośby.

Z ewentualnego procesu obiecuje relacje nie tylko radiową, ale i filmową.
Skoro może być tylko śmieszniej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#396774

Chcesz się przekonać? Nie muszę się nikogo pytać bo sam znam wystarczająco prawo. Prawo telekomunikacyjne nakazuje przez rok przetrzymywać dane o połączeniach. Od momentu wszczęcia dochodzenia w danej sprawie dane te przetrzymuje się dłużej. Tacy operatorzy jak Vectra, UPC, Telekomunikacja Polska robią to i udzielają informacji organom ścigania. Nie ma znaczenia czyś z Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Gdańska. Bądź tego pewien. Mamy prawo jakie mamy, ale w tym zakresie działa.

Z udowodnieniem Tobie oraz innym pomówień nie będę miał żadnego problemu, dowody już mam. W poniedziałek zadbam o notarialne zabezpieczenie ich.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396912

Ja doskonale znam, może nie tyle prawo co realia.
Nie każdy jest takim omnibusem jak Gawrion.

Juz same przenosiny na serwer nadwiślański, co zdaje się uczyniłeś, skutkują tym że nasze demokratyczne służby specjalne mogą wejść tu kiedy chcą. Tak, tak - trzeba to potem w papiórach zalegalizować. Taki to humorystyczny prpblem..

Ale to zupełnie odmienna sytuacja niż serwery "zagramaniczne", czy wszelka poczta nie zakończona w swej domenie końcówką "pl".
Btw, nieodmiennie dziwię się wszystkim którzy uważają że posiadają jakikolwiek prywatną pocztę zakończoną na "pl".
Z pocztą imperialistyczną jest tak że zanim się na nią wlezie, trzeba przygotować solidny wniosek.
w rzekomo "nasze" wchodzi się jak do siebie.

"Z udowodnieniem Tobie oraz innym pomówień nie będę miał żadnego problemu, dowody już mam. W poniedziałek zadbam o notarialne zabezpieczenie ich."

Jeśliby czegoś brakowało to informuje że mam całkiem obszerne archiwa - taki nawyk:)
Wystarczy poprosić:)

Nie sposób nie uśmiechnąć się na pewną okoliczność.
Ja w poniedziałek myślę kupić choinkę - inni będą notarialnie zabezpieczać swoje dobra osobiste.

Jakby się nie ustawić, to pytanie (wdzięcznie ukryte) "dla kogo kupiłeś tę domenę Gawrion?" będzie powracać.

Na pewno.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396966

Poinformowalam  intrygantow, ze za tz. PODLA  OBMOWE ( ÜBLE NACHREDE) w krajach demokratycznych sa odp. sankcje. Nie wszyscy ludzie na swiecie wyniesli z domu dobre wychowanie - dlatego odp. kara przywoluje do porzadku i odstrasza innych intrygantow.

W Polsce odbywa sie dalej "rownanie w dol" - kogos kto przekroczy linie szarej rzeczywistosci wdeptuje sie w ziemie. Perfekcyjni sa w stosowaniu tych metodpotomkowie chlopstwa panszczyznianego, czasem przegonieni przez uniwersytety , rangi powyzej 400.

Pozdrawiam i zycze zdrowia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396813

"Poinformowalam intrygantow, ze za tz. PODLA OBMOWE ( ÜBLE NACHREDE) w krajach demokratycznych sa odp. sankcje. Nie wszyscy ludzie na swiecie wyniesli z domu dobre wychowanie - dlatego odp. kara przywoluje do porzadku i odstrasza innych intrygantow."

Chłopie:)

Trwa pewne kręcenie nosem (nie tylko tutaj ale i tam gdzie Gawrion nigdy nie dosięgnie) na "nowych" niepoprawnych.pl - ale dla mnie jesteś całkiem dobrym świadectwem że zmiany idą na lepsze!

Jesteś pisarzem po prostu zjawiskowym.
Jakby Ciebie Pimpuś kiedyś zabrakło na stronie głównej tego "nowego portalu" - pamiętaj: mamy obaj takie samo poczucie krzywdy!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396816

Możesz informować kogo chcesz i o czym chcesz, ale na NP nie było do tej pory takich wstawek. Od kiedy tu piszę, a będzie kilka latek, nie spotkałem się NIGDY ze straszeniem kogokolwiek z blogerów sądem.
Trzeba mieć odrobinę wyczucia zanim się zaczyna używać argumentów sądowych, jeżeli mam się zacząć zastanawiać nad każdym słowem, bo jakiś nawiedzony absztyfikant będzie mi groził pozwem, to sorry - ale to nie są Niepoprawni, jakich znałem - pomyśl człowieku, sama nazwa Niepoprawni sugeruje, że straszenie pozwami mija się z celem - czy aby nie pomyliłeś miejsca ?!

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396820

Nie przypominam sobie, zebym z Panem i tym drugim osobnikiem (Nurmi) pila kiedykolwiek wodke - a wiec na TY nie jestesmy ! Prosze przestrzegac odp. formy, bo ten portal znow przeksztalcicie w szambo i ludzie beda uciekac - zostanie plebsik !Demokracji nalezy sie uczyc - widze, ze dwoch intrygantow ciezko wystraszylam !!!

PS: Na miejscu Pana Gawriona natychmiast bym sie skontaktowala z moim adwokatem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396824

choć przytomniej było by napisać osobo kreująca się żeńsko.

"Nie przypominam sobie, zebym z Panem i tym drugim osobnikiem (Nurmi) pila kiedykolwiek wodke"

Jakbym pił wódkę (której po prostu nienawidzę) a do tego chodził od urodzenia w spodniach - to chyba tak samo bym napisał Miła Damo:)

Nie udało mi się poznać (przez 13 lat bolkowania się po sieci) drugiej takiej kobiety - co oczywiście czyni mi tym wiekszy zaszczyt - poznania damy która pija wódkę, ale nie z każdym jednym.

Jeśli miałbym napisać o powodzie Gawrionie choć ćwierć dobrego słowa, to akurat pojawiła się przednia ku temu okazja.
To pewien sukces by wydobyć z sieci to co rzeczywiście intrygujące....

Gawrion co prawda pozbył się wszystkich - za to jak Midas przyciąga prawdziwe złoto:)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396830

Popatrz, zostaliśmy "osobnikami , z którymi nie pija się wódki" ;))

A przy okazji - o co tej kobiecie chodzi, bo się pogubiłem - za co Cie tak dookoła postponują ?

Pozdr.
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396832

Fakt, na TY nie jesteśmy - moja pomyłka, nieświadomie założyłem wzajemną równość. Na usprawiedliwienie mam tylko to, że z nikim na NP nie byłem na per Pan/Pani - ale widać idą zmiany większe, niż się spodziewałem.
Aha, a z niektórymi z NP faktycznie zdarzyło mi się pic wódkę na zlocie we Fromborku, kiedy jeszcze nie było tu osób używających argumentów sądowych w rozmowach pomiędzy blogerami i komentatorami.Dzisiaj zapewne bym się na to nie odważył znając podejście Pani ,a zapewne i innych osób zapełniających fora NP, bo jeszcze by mnie ktoś nagrał jak obrażam premiera, prezydenta, redaktorów, polityków czy zwykłych ludzi władzy i dopiero by było...

Natomiast co do uciekania ludzi z tego portalu , co to go podobno "znów" przekształcam w szambo, to z przykrością muszę stwierdzić, że zapewne więcej ich przyciągnąłem niż Szanowna Pani komentarzy tu napisała i chyba to od nich zależy, kogo i gdzie będą czytać, prawda ? Tym bardziej, że nie przypominam sobie, by ktoś wcześniej określał NP jako "szambo"...

I jeszcze tylko jedna uwaga - szanowna Pani, wypraszam sobie sugestie o "intrygantach", aluzje do "plebsiku" i ponowne straszenie adwokatem, bo to zakrawa na obrazę, pomówienia i naruszanie godności osobistej i z przyjemnością skontaktuje się z moim adwokatem przy ponownych próbach.

Tak przy okazji - czy te wspominki o plebsie, chłopstwie pańszczyźnianym etc to jakiś kompleks pochodzenia, czy co ?

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396831

Prostakow i cwaniakow, takich jak w/w powinno sie wyrzucac z Niepoprawnych. Nie maja NIC do powiedzenia, pieniacza sie i moga doprowadzic do tego, ze ludzie madrzy i dobrze wychowani beda z tego portalu uciekac .Bo kto chce sie z plebsem (takze tym, przegonionym przez uniwersytety o randze powyzej 400) zadawac ?

A.EINSTEIN: DWIE RZECZY SA NIESKONCZONE - WSZECHSWIAT I LUDZKA GLUPOTA.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396882

Z tego co prezentowałaś kiedyś tu na NP.PL i w innych miejscach sieci to raczej niewiele...
Zyczę Ci byś miała choć w połowie tyle do powiedzenia co SZUAN.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#396896

Pani prezentuje tutaj wylacznie wlasna opinie - gdybym nie miala nic do powiedzenia, to bym nie tracila czasu na pisanie komentarzy.

Troche kultury osobistej Szanowna Contesso ! Pani publikacje to groch z kapusta i czyste bl, bla, bla ! Zawsze takich "filozofow" pytam: JAKIE SA PANI OSIAGNIECIA ZYCIOWE ? ZADNE ?

Prosze mnie nie tykac - za balagan i niegrzecznoci, prymitywne komentarze  na tym portalu jest Pani tez odpowiedzialna WIELCE SZANOWNA CONTESSO ! Takze d

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396913

"Zyczę Ci byś miała choć w połowie tyle do powiedzenia co SZUAN."

Poprawiam - życzę Pani by miała choć w połowie tyle do powiedzenia co SZUAN. To moja opinia, bardzo wyważona nawet w porównaniu z poznanymi np. na NB i niezależnej...
Co do grochu z kapustą i bla bla bla - niech i tak będzie, ilość odsłon moich notek wskazuje, że aż tak źle nie jest z moim "bla bla bla"
:D:D:D.
Osiągnięciami też nie mam zamiaru się chwalić, a z resztą co one mają wspólnego z blogowaniem na przykład? Tu nie agencja autoreklamowa.
Bałaganu na portalu nie robię bo nie mam wpływu na Drupala, a co do stawianych mi tu do niedawna poważnych bezczelnych zarzutów, bezpodstawnych bo bez dowodów to... zdaje się Pani pisała o "tz. PODLA OBMOWE ( ÜBLE NACHREDE)", prawda ?
I jeszcze:

"Gdyby Polska byla krajem normalnym, to za wypisywanie tego, co mozna przeczytac na NIEZALEZNEJ/NB, a takze tutaj, autor tych "dziel", a moze i kilka osob wspierajacych tego geniusza swoimi komentarzami, byliby pociagneci do odpowiedzialnosci sadowej.(...)"
Itd., itd.

Wesołych Swiąt życzę i bez odbioru !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#396923

A kto to jest ta DAF?, jakiś wredny babsztyl i szuja podstawiona w określonym celu, bo coś takiego jak teraz się dzieje na NP to nigdy nie było.
To ya.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#397023

"Prostakow i cwaniakow, takich jak w/w powinno sie wyrzucac z Niepoprawnych"

A wywal mnie ! No wprost nie mogę się doczekać, aż mnie dosięgnie "surowa ręka sprawiedliwości dafowskiej"..

Tym bardziej, że podobno "nie mam nic do powiedzenia", a "z plebsem przegonionym przez uniwersytety" nikt nie chce się zadawać.

Niestety ,  zaszła chyba jakaś pomyłka - nie skończyłem żadnego uniwersytetu powyżej 400 (nawet nie wiem co to znaczy..) a tylko Politechnikę Gdańską z tytułem mgr inż budownictwa o specjalności konstrukcje budowlane,  i to w czasie, kiedy ten tytuł znaczył dużo więcej niż obecnie. Z pańszczyźnianego chłopstwa ani plebsu niestety też się raczej nie wywodzę, choć faktem jest, że  zamożnością i  tytułami to do arystokracji też mi daleko.

 

Natomiast co do pytania skierowanego do Contessy - co w życiu osiagnąłem , odpowiem niejako na wyrost - a gówno to Szanowną Panią obchodzi !!

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396922

To bardzo elegancko, ze sie Pan przedstawil i ze ma Pan wyksztalcenie akademickie. Zechce Pan laskawie przyjac do wiadomosci, ze od rozstrzygania sporow jest sad, jezeli spierajacy nie potrafia dojsc do porozumienia.

Ten jazgot niczemu dobremu nie sluzy. Taki portal powinien sluzyc do wymiany mysli i pogladow, a nie do publicznego prania brudow i obrzucaniu sie blotem.

Polska jest bardzo biednym krajem, takze dlatego, ze Polacy nie potrafia ze soba wspolzyc w sposob godny. Kraj bez zadnych osiagniec, w zadnej dziedzinie. Glupota i zadufanie w sobie, chamstwo przeogromne.

Bardzo wazne jest , co sie soba reprezentuje i jak reprezentuje sie kraj swoich przodkow za granica.

Zryjcie sie dalej, tam nad Wisla, obrzucajcie sie blotem,  klamcie, pograzajcie sie w biedzie i nedzy - sami jestescie sobie winni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396929

"Polska jest bardzo biednym krajem, takze dlatego, ze Polacy nie potrafia ze soba wspolzyc w sposob godny. Kraj bez zadnych osiagniec, w zadnej dziedzinie. Glupota i zadufanie w sobie, chamstwo przeogromne."
Teraz widzę, że Pani zawitała tu jako prawdziwy Kulturtaeger! Wreszcie dzięki Pani będziemy mieli jakieś osiagnięcia, mądrość i skromność w każdej dziedzinie, tudziesz wychowanie i kulturę!
P.S. Intryguje mnie to niegodne współżycie Polaków... Czy to ma związek z obrazą moralności?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#396960

Siostro,
zdobądź się na nieco wyrozumiałości. Pani interlokutorka mieszka za granicą i najprawdopodobniej rzadko nasz kraj odwiedza.
Nie rozumie wielu rzeczy i dodam, że ja się spotykam z takimi samymi pytaniami od moich zagranicznych kolegów.

Trzeba tłumaczyć. Trzeba być cierpliwym.
A wszystko będzie dobrze.

Nie chcemy przecież zrażać ludzi. Dobrze?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#396963

zachowuje jak interlokutorka, anie jak folksdojcz jakiś, to ja bedę cierpliwa i wyrozumiała. Wkurzają mnie panowie i pańcie co jak za granicą pomieszkają, to języka zapomnają i Polska im brzytko pachnieć zaczyna!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396974

gościć ludzi, którzy mieszkają za granicą. Jeśli tam do czegoś doszli to muszą być mądrzy i zdolni. Dodają portalowi ważności.
Tylko trzeba tłumaczyć, a wszystko będzie dobrze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396981

Do tego są kulturalni i potrafią celnie opisać nasze wady, braki i powody dlaczego tu nie jest tak dobrze jak tam, u nich...

Tylko dlaczego jak czytam ich teksty TU, to mi się robi niedobrze i mdło od tego pouczania ?

Chyba nie dlatego, że kur.. nie trawię sukinsyństwa nawet opakowanego w pazłotek ?! Bo to by znaczyło, że nie dorosłem do tej "europy"...

 

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396985

 Teraz tłumaczyć będę: "Szanowna Pani Daf, proszę z łaski swojej nie pluć tak mocno na Polaków bo sie Pani odwodni". Tak lepiej?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396996

złośliwa.
Nie potrafisz inaczej?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#397006

Przedmiotem dyskusji jest, ze spory rozstrzyga sad, jezeli strony spierajace nie moga dojsc do porozumienia. Udzial w tej sprawie osob postronnych jest niepozadany. I to wszystko. Prosze przyjac do wiadomosci, ze polskie portale odwiedzaja tez osoby z zagranicy, ktore znaja jez. polski. I nie moga sie nadziwic ile tu chamstwa glupoty, cwaniactwa i jadu.

Tego nigdzie nie ma. W Polsce odbywa sie rownanie w dol.

Ja mam kontakty z Polska codziennie - z racji mojego zawodu. Wiec prosze sie o mnie nie martwic.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#397042

Kobieto, nie ściemniaj !!

Przedmiotem dyskusji najpierw było to, że straszysz sądem za treść wpisów i komentarzy - "Gdyby Polska byla krajem normalnym, to za wypisywanie tego, co mozna przeczytac na NIEZALEZNEJ/NB, a takze tutaj, autor tych "dziel", a moze i kilka osob wspierajacych tego geniusza swoimi komentarzami, byliby pociagneci do odpowiedzialnosci sadowej."

Później dyskusja zboczyła na tory czysto personalne - "

Nie przypominam sobie, zebym z Panem i tym drugim osobnikiem (Nurmi) pila kiedykolwiek wodke - a wiec na TY nie jestesmy ! Prosze przestrzegac odp. formy, bo ten portal znow przeksztalcicie w szambo i ludzie beda uciekac - zostanie plebsik !Demokracji nalezy sie uczyc - widze, ze dwoch intrygantow ciezko wystraszylam !!!

PS: Na miejscu Pana Gawriona natychmiast bym sie skontaktowala z moim adwokatem." lub inny cytat - "Prostakow i cwaniakow, takich jak w/w powinno sie wyrzucac z Niepoprawnych. Nie maja NIC do powiedzenia, pieniacza sie i moga doprowadzic do tego, ze ludzie madrzy i dobrze wychowani beda z tego portalu uciekac .Bo kto chce sie z plebsem (takze tym, przegonionym przez uniwersytety o randze powyzej 400) zadawac ?"

a skończyła na "kulturalnym" ocenianiu Polski i Polaków - "

Polska jest bardzo biednym krajem, takze dlatego, ze Polacy nie potrafia ze soba wspolzyc w sposob godny. Kraj bez zadnych osiagniec, w zadnej dziedzinie. Glupota i zadufanie w sobie, chamstwo przeogromne.

(...) Zryjcie sie dalej, tam nad Wisla, obrzucajcie sie blotem,  klamcie, pograzajcie sie w biedzie i nedzy - sami jestescie sobie winni.

 

Jak widać to, że sprawy sporne rozstrzyga sąd to jedynie fragment. natomiast za całość zasługujesz jedynie na wywalenie z tego portalu - jako ewidentna zakamuflowana opcja antypolska. Guzik mnie obchodzi kim jestes, ale to takie wlasnie osoby jak ty swoimi wpisami prowokują do okresleń, że jak tak ma wyglądac nowa odsłona NP, to tylko plakać zostało !

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#397051

Juz dawno zgubil Pan watek, rzecz w tym, zeby innym przywalac - nieprawdaz ? Szczegolnie takim, ktorzy maja osiagniecia w zyciu, bo samemu jest sie tchorzem i anonimowo jest sie odwaznym, szczegolnie w bluzgach i podejrzeniach. Kabluje Pan z Tworek ? Ma Pan manie przesladowcza ? Wokol Pana sami wrogowie, zdrajcy, zlodzieje, agenci obcego wywiadu no i naturalnie, ANTYPOLACY.

Mamusia zapomniala swego czasu wychowac ?

Ten filmik to o takich pieniaczach jak Pan i ten drugi. Jest Was niestety wiecej w Polsce - no i dlatego jest tam nad Wisla, jak jest...

http://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#397075

dla dzieci o kaczorze Dafim.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396953

"Na miejscu Pana Gawriona natychmiast bym sie skontaktowala z moim adwokatem."

W ciemno polecam "twojego" adwokata. Oraz kolegów adwokata, kolegów jego kolegów. Całą te brać (a raczej najpierw zapłać) adwokacką.

Mnie tu ban prędzej spotka. A nie groźne kiwanie palcem w bucie.

Zieeeew.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396842

Logiczne - myślenie.
Nie było ponieważ nie było nigdy takich wydarzeń i nikt nigdy nie pomawiał mnie w taki sposób.

Trzeba mieć trochę wyczucia zanim zaczyna się oskarżać kogoś, np. admina tego miejsca, o kradzież o inwigilację danych? Uważasz że możesz zrobić to na którymkolwiek portalu? Sprawdź - idź np. na blogmedia, blogpress i napisz że admini Redaktorzy są złodziejami, że inwigilują swoich użytkowników.

Pisz sobie do woli że jestem chamem, nieudacznikiem, że jestem nieudolny, że się nie znam na Linuxie, serwerach, że portal wygląda okropnie, ale jeśli oskarżysz mnie o przestępstwo nie będę na to patrzył bezbronnie - bądź pewien..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396914

Tak po prawdzie, to w ogóle nie kojarzę ,bym wcześniej zamienił z Szanownym Panem choć jedno słowo (tytułuję Sz.Panem pomimo ogólnie przyjętej netykiety sugerując się możliwym oburzeniem i z obawy przed wezwaniem do sądu, a wódki też razem nie piliśmy ...) na NP.
Tym samym nie mam żadnej wiedzy, bym Sz.P. określał jako "chama, nieudacznika, nieudolnego itp itd" - bo i jak ?!

A teraz ad rem - ominęła mnie dyskusja i szarpanina na Niepoprawnych , nie zdążyłem w niej wziąć ani udziału, ani własnego zdania nie wyraziłem bo nie było jak i kiedy.
Teraz było by to już tylko podgrzewaniem atmosfery i nie widzę sensu - jeżeli NP zejdą na poziom rynsztoku albo się przecweluja, to mnie tu nie będzie w 5 minut i tyle. Rozdzieranie szat zachowam sobie na później, teraz spokojnie obserwuje co się dzieje i próbuję wyłapywać zmiany. Zauważ proszę - nie oceniam, mimo że brak mi setek znanych nicków, brak dobrych tekstów, a atmosfera jawi się na razie co najmniej jako "spsiała".

Natomiast na jedno trudno mi nie zareagować - cala ta "daf", nie wnikam czy to jakiś "desant" czy objawiona nagle siła prawnicza, jeżeli zaczyna grozić BLOGEROM sądem - to sorry, albo to idiotyzm, albo objaw degeneracji portalu. Baa, do tego te wstawki o jakimś plebsie, chłopstwie pańszczyźnianym, obniżaniu poziomu (no sorry, ale jest tu kilkaset moich tekstów i nie mam powodu uważać się za szmaciarza odrzucającego czytelników od NP) to jakiś chyba objaw kompleksów albo choroby !! Jeżeli obecna 'Władza" nie reaguje, a jak widzę - popiera takie podejście, to nie będzie to miejsce dla mnie. I tyle.

p.s. - ja nie pisałem o sprawach dotyczących adminów, portalu, zarzutach kradzieży itp - napisałem o straszeniu sadem zwykłych BLOGERÓW - nie widać różnicy ?!
To co, mam się bać bo jakaś idiotkę nazwę "inteligentna inaczej" robiąc jej tym samym "krzywdę bo upubliczniłem jej "stan zdrowia" ??

o Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#396920

Jeszcze jedna donosicielka na horyzoncie? "Üble Nachrede" w demokratychnym kraju? A szanowna Pani to w demokratycznym kraju, czy w nie demokratycznym zyje? A czy przypadkiem w tym kraju nie jest popularne przyslowie : Der größte Lump im ganzem Land, das ist und bleibt der Denunziant!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396924

Wolność słowa nie równa się brak odpowiedzialności

Co byś zrobił gdyby zaczęto o Tobie pisać żeś złodziej czyli przestępca podczas gdy całym swoim życiem starałeś się udowadniać że walczyłeś ze złodziejami?

Zwykłą krytyka przelatuje mi przed oczami i się uśmiecham - np. gdy ktoś pisze o mojej nieudolności, głupocie itp. Ale jeśli ktoś oskarża mnie publicznie o przestępstwa największego potępienia społecznego - o kradzież - musi za to odpowiadać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396911

Jestem przezorny - czytam, identyfikuję oszczerstwa i pomówienia, zapisuję strony, zapisuję dowody, nicki (część osób już zidentyfikowałem po imieniu i nazwisku).

Teraz będę obserwował jaki jest tego efekt - jeśli okaże się, że w wyniku tych oszczerstw moje dobra osobiste zostały w sposób realny i istotny naruszone (choć kodeks karny mówi tylko o możliwym, potencjalnym skutku - (...)mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania(...)) i szkodzą mojej roli i mojej pozycji, to niestety będę musiał zrobić to co konieczne..

Ostatnio mam bardzo mało czasu aby czytać te wszystkie bzdury, ale znajomi donoszą mi różne linki.

Dziękuję!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396910

Teraz będę obserwował jaki jest tego efekt - jeśli okaże się, że w wyniku tych oszczerstw moje dobra osobiste zostały w sposób realny i istotny naruszone (choć kodeks karny mówi tylko o możliwym, potencjalnym skutku - (...)mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania(...)) i szkodzą mojej roli i mojej pozycji, to niestety będę musiał zrobić to co konieczne

Ojej:)

Tym "dobrom osobistym" to najwidoczniej zagrażali przede wszystkim Twoi byli koledzy, których musiałeś zwyczajnie oszukać. Sądzili że domene kupiłeś dla dzieła, a nie jak się dziś okazuje dla "swojej osoby".

"Ostatnio mam bardzo mało czasu aby czytać te wszystkie bzdury, ale znajomi donoszą mi różne linki."

LOL!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396972

elig: Wyjdźcie Panowie z tej piaskownicy i przestańcie zawracać głowę. Dla zachęty wklejam moją dyskusję z MarkD z portalu Naszeblogi.pl :

"@MarkD
elig
- 19.12.2013 23:33
Pan przekazał prawo do zamieszczania swych notek redakcji portalu Niepoprawni.pl. W wyniku rozłamu w niej redaktorzy postanowili odejść i założyć swój własny portal. W efekcie redakcja skurczyła się do jednego człowieka - właśnie Gawriona. Z powodu decyzji pozostałych współpracowników stał się on nie tylko właścicielem domeny, ale i jednoosobowym szefem oraz redaktorem portalu. Nie jest on też kimś przypadkowym. Należał do ścisłego grona współzałożycieli Niepoprawnych.pl i przez cztery i pół roku pracował dla portalu. Potem miał pół roku przerwy, a następnie dalej działał w redakcji. To co - przez prawie pięć lat był dobry, można bylo z nim współpracować, a teraz w ciągu paru tygodni stał się "czarnym ludem", którym nalezy dzieci straszyć?

Nie należy obwiniać wyłącznie Gawriona
elig
- 19.12.2013 02:01
Obie strony popełniły błędy. Gawrion skarżył się, że po półrocznej przerwie w pracy na portalu, pozostali admini traktowali go jak zło konieczne i nie liczyli się z jego zdaniem. Poza tym w chwili najwiekszego nasilenia konfliktu zażądali od Gawriona oddania im domeny. Postawili więc go pod ścianą. Nie mógł przecież tego zrobić, bo dostałby kopa w d... i zostałby na lodzie.. Gawrion nie wyrzucił siedmiu adminów, tylko pozbawił uprawnień Smoka Gorynycza, jakoby za błędy w moderacji. Wspomnieni admini odeszli sami, zostawiając portal i domenę Gawrionowi. Budyń78 wyraźnie o tym pisał. Dopiero potem Gawrion zabrał im uprawnienia adminów. Caly ten konflikt to idiotyczne starcie urażonych ego.

Nie sądzę też, iż portal Niepoprawni.pl jest skazany na zagładę. Był nieczynny przez trzy dni, a 17 i 18 grudnia funkcjonował z dużym trudem i długimi przerwami wywołanymi pojedynkiem Gawriona z Drupalem. Mimo to umieściło w nim notki 20 blogerów /nie licząc Gawriona i Lotnej/, w tym tak znani jak Godziemba, Nathanel, Aleszumm, Wiktor Smol, Ja Samuraj, Marek Mojsiewicz, Pomnik Smoleńsk, Contessa i Raven59. Uzupełniając swój blog wrzuciłam tam sześć notek. Okazało się, że miały one średnio po 237 odsłon. To oczywiście 2,5 raza mniej niż zwykle było przedtem, ale i tak jestem pełna podziwu dla hartu ducha i samozaparcia moich Czytelników. Portal może się więc podnieść. Zobaczymy....

O co nie należy go obwiniać?
MarkD
- 19.12.2013 05:04
Czytałaś notkę? Twój komentarz dotyczy konfliktu, o którym powyżej nie pisałem.

@MarkD
elig
- 19.12.2013 13:50
Odpowiadałam na ten fragment Pana notki:

"Napisałem, w chwili gdy portal niepoprawni.pl wczoraj (17.XII) przez chwilę działał, że w związku z zagarnięciem bezprawnym moich notek, komentarzy i pracy, wyciągnę konsekwencje wobec autora tego największego od dwóch lat. Czas spełnić groźbę. Jakiś obrońca pana G, może idiota, a może tylko sieciowy ignorant, już tam wpisał, że grożę i szantażuję. A czemu nie? Moje notki i praca zostały skradzione. Mam milczeć?".

Gawrion niczego nie zagarnął i nie ukradł. Reszta redakcji sama mu to odstąpiła. Budyń78 w Liście do Niepoprawnych /TUTAJ/ napisał wyraźnie:

"Mając jednak na pokładzie wielu pasażerów nie będziemy wyszarpywać sobie z rąk kierownicy – wsiądziemy po prostu do innego samochodu. Mamy nadzieję, że razem z przynajmniej częścią z Was.".

W komentarzu dopisał, że jego nowy portal będzie w styczniu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

elig

#397013

Moment - z jakiej piaskownicy ?!

Ani słowa nie wspomniałem o jakimś zagarnianiu, kradzieży et cetera ; ja tylko z przerażeniem czytam co mnie może spotkać jako blogera NP - jak nie sąd to połajanki jakiejś nawiedzonej zza zachodniej granicy, która będzie mnie uczyć porządku. I wyższości kultury i prawa niemieckiego nad polskim bałaganem...bo jak nie, to pozew, prawnicy, sad itp itd - to ma być piaskownica ??

Poczytaj sobie co niejaka 'daf' pisze o Polsce, Polakach, jak to ładnie koresponduje z "nareszcie kulturalnym portalem", zamiast zarzucać mi głos w dyskusji, którą akurat ominąłem, czyli zmian w administrowaniu Niepoprawnymi.Nie dlatego, że nie chciałem, ale zwyczajnie z powodu nieobecności.

Nie robię z siebie żadnego męczennika, bo to do mnie należy decyzja czy będę cokolwiek pisał i gdzie - ale żadna antypolska menda komentująca na bliskim mi portalu NP nie będzie mi dyktować co mi wolno a co nie strasząc mnie karami sądowymi w euro !!!

p.s.Czytałem Twoja dyskusje z MarkD - ale to nie jest ten temat, nie zmuszaj mnie proszę o pochopne porównania.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#397019

"ja piszę bardzo poważnie"

Skoro tak - to ja od tej pory zaczynam się bardzo poważnie obawiać!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396756

 Podobno ma Pan 35 lat, a arogancji i buty u Pana, jak co najmniej u jakiegoś premiera.

Ostatnio wsławił się Pan tym, że do kobiety, która mogłaby być Pańską matką, zwrócił się Pan: "precz, kaleko". 

Ciekawe, jaką nację Pan reprezentuje, bo w polskiej kulturze takie chamskie zachowania są niedopuszczalne, grubianinie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396736

"Podobno ma Pan 35 lat"

To wyjątkowo podła insynuacja!
Jestem zdecydowanie młodszy!

Oj nieładnie powielać plotki:)

"Ostatnio wsławił się Pan tym, że do kobiety, która mogłaby być Pańską matką, zwrócił się Pan: "precz, kaleko"."

Nie wiem o co chodzi, oprócz tego że uwielbiam znecać się nad dziećmi, kalekami, osobami starszymi itd, itp.

"Ciekawe, jaką nację Pan reprezentuje, bo w polskiej kulturze takie chamskie zachowania są niedopuszczalne, grubianinie."

Nie ma niestety takiej możliwości - jak napisałem wcześniej - by pseudonim Rebeliantka powtórze: osoba całkowicie dla mnie niewiarygodna mog laby mnie choć tylko próbować obrazić.
Próbować, obrażają się wszak tylko służące i kucharki.

Proszę sobie wylosować jakąkolwiek dowolną nacje i perorować jak to 35 letni Murzyn bije inwalidów i podszywa się pod cokolwiek tam bądź. Od tego mam Rebeliantkę jak i wszelkie inne takie zbyty (nie ma literówki) internetowe.

Deklaruje przy tym że wcale mi nie imponuje że Rebeliantka za mną chodzi (hm... wiele bym oddał by znów mieć 35 lat - to fantastyczny wiek!), nic mnie nie obchodzi co o mnie osoba dla mnie całkowicie niewiarygodna nowego napisze.
Ma osoba ze mną jakiś poważny problem - to na pewno nie jest mój problem.

Proszę cierpieć cicho, albo głośno. Wszystko jedno.
Pewna kategoria osób ma prawo zmyślac o mnie co tam się zachce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396764

 Grubianinie, nie chodzę za Tobą, tylko protestuję przeciwko obrażaniu Gawriona. Ponadto, ani wiek, ani cechy charakteru, ani "zasługi", ani poglądy, ani styl bycia, ani nic, dokładnie nic, nie upoważnia Cię do oceny mojej warygodności. 

Podrośniesz i zrobisz coś dla Polski, to będziesz mógł się zabierać za takie odpowiedzialne zajęcia. A teraz,  z tymi sztuczkami z kursów marketingu dla ubogich duchem i chamstwem: won za Don.

Bez odbioru. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396771

Tak! Siłom i godnościom osobistom z takimi!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396772

 Niestety, na takich, co pobierali nauki "manier" w szkole Bartoszewskiego, nie ma innej metody.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396775

"Grubianinie, nie chodzę za Tobą, tylko protestuję przeciwko obrażaniu Gawriona"

Nie ładnie kłamać!

Ja nie znajduje żadnego powodu by za Rebeliantką chodzić.
Nie jestem go sobie w stanie nawet wyobrazić.

"Ponadto, ani wiek, ani cechy charakteru, ani "zasługi", ani poglądy, ani styl bycia, ani nic, dokładnie nic, nie upoważnia Cię do oceny mojej warygodności."

Juz to było Rebeliantce tłumaczone przy okazji chodzenia za mną (ponoć 35 letnim potencjalnym ciachem)iż skoro pisze że wg mnie Rebeliantka jest całkowicie niewiarygodna to wyjścia sa dwa.

Pierwsze, zupełnie wg mnie oczywiste. "Co mnie tam obchodzi co tam jakiś nurni bełkocze".

Drugie to przyznanie że jest między nami bardzo poważna nierównowaga.Pisząc najbardziej oględnie - znam wiele osób znacznie intrygujących...

"Podrośniesz i zrobisz coś dla Polski, to będziesz mógł się zabierać za takie odpowiedzialne zajęcia."

Ani myślę zrobić coś bez akceptacji "Rebeliantki"!

"A teraz, z tymi sztuczkami z kursów marketingu dla ubogich duchem i chamstwem: won za Don.
Bez odbioru."

Miła Rebeliantko, ja tę obietnicę znam:)
I wierze Ci osoba całkowicie niewiarygodna tak samo jak za pierwszym takim zaklęciem.
Czyli niespecjalnie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396780

 Nie zrozumiałeś za pierwszym razem? To powtarzam, spadaj. Za Don.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396781

z osobą Rebeliantką.
Niestety - bez wzajemności:)

"Nie zrozumiałeś za pierwszym razem? To powtarzam, spadaj. Za Don."

Obiecanki...

Kiedy miałem 35 lat, a Rebeliantka tyle wyśledziła - to ja faktycznie dużo mniej rozumiałem.

Przede wszystkim kreacje internetowe.

Zwłaszcza tę charakterystyczną bezczelność, charakterystyczną tak dla agentury jak i internetowych "kreacjonistów".

Ponad dekada od tego czasu, uświadomiła mi to właśnie.

Jestem dla rebeliantki za stary. Pod każdym względem.
To wiadomość absolutnie pewna.

Do widzenia!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396795

 I możesz przekazać swoim trenerom, że techniki z kursów dla ubogich duchem nie sprawdzają się.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396798

No jasssne że mogę.

Czy Rebeliantka może się wreszcie wyspać z myślą że ?

Wydaje mi się że to pozwala jakoś tak pójść do przodu, przejść nad tym co kompletnie nieistotne.

"Moich trenerów" już dawno skopałem. Nie zawsze mam pod ręką staruszkę i to kaleką.

Oj chyba rozgoszczę się na dłużej na "nowym" portalu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396812

 To nielogiczne wielo- i pustosłowie, okraszane obelgami, jest dramatycznie nudne. Kierunek Ci już  wskazałam - "chamstwo za Don".

Bez odbioru. Jeśli w ogóle rozumiesz, co to znaczy.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396814

Ja tam sobie nie wyobrażam bym kilka razy napisał komuś "bez odbioru" i ze swego słowa zrobił potem internetowe bajty.

Oprócz wszystkiego innego - czyli dyskusyjnej wiarygodności - to straszna z Rebeliantki kokietka")

Jestem zdecydowanie zajęty - jeśli Rebeliantka rozumie co to znaczy.

Oczywiście można wygłosić kolejne "ostatnie słowo" - ale wiem że z tej znajomości nic nie będzie.

Ja mogę jedynie Rebeliantce pogłębić te wyraźnie sygnalizowane deficyty.

Dobranoc.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396822

lub 

  FOAD

  jeśli – OAO nie jest zrozumiałe.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#396829

ma niespecjalnie cicha wielbicielko.

Co to w ogóle za pomysł by przydawać moim sądom jakiegokolwiek znaczenia!

Okrutnie zakpił sobie z Rebeliantki ten informator który tak mnie odmłodził.

O co, zważywszy okoliczności, nie mam do niego jakichś specjalnych pretensji:)
Wyszło w końcu zabawnie.

Gdyby trauma dalej trwała, a powód Gawrion uznał że lepiej mnie jednak zabanować to zapraszam na Twittera.
To takie nowe medium.

Tu poruszamy się w jakiejś klubokawiarni - gość nazwany w sieci jazWSI płaczę ze mało ruchu. No faktycznie, wraz z Gawrionem nastąpiła jakaś padaczka..
Midas to prawdziwy, choć naturalnie a rebours...

Zapraszam:

https://twitter.com/Nurni11

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396846

popłuczyno po WSIowym słupie - parolu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396860

Xxxxx [dane zanonimizowane przez administrację], co ty pierdolisz... Twoje dobra osobiste spłonęły razem z kradzieżą. A teraz z łaski swojej skasuj moje konto...
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396817

Witaj

Nie przejmuj się chwilowymi wrogami. Zakodowali sobie, że "zajumałeś" portal i już. Ich pokraczny wódz im to powiedział i to jest ważne, a własny rozum się nie liczy.

Jak na samodzielną robotę, to mnóstwo wykonałeś.
Teraz trzeba się ostro zabrać do pisania, bo statystyki nieco przysiadły.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#396651

Gratulacje z powodu uruchomienia serwera.
Niepoprawni znów nadają :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#396660

I nawet moje konto przetrwało. Chciałbym napisać coś podnoszącego na duchu, ale niestety w głowie pusto. Pozostaje tylko życzyć powodzenia. Zatem - powodzenia!

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396667

..tak trzymaj !!!! pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#396668

lesdan

Trzymaj sie i nie przejmuj sie prowokacjami.Jest to robota specjalna , zeby to co dobre zburzyc.Jestes uczciwym czlowiekiem czego doswiadczylam.Alleluja i do przodu.Pozdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

lesdan

#396976

Jak znajdziesz czas, to wywal proszę to 'Submitted by' przed każdym nickiem i datę, bo chyba po aramejsku...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#396862

zrobione - dzięki za zgłoszenie :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#396919

lesda

Trzymam kciuki , wesprzec nie moge bo sie na tym nie znam ale zycze powodznia :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

lesdan

#396978

Dziękuję - przyda się :-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#397110

Czytam te "pyskówki" i zadziwia mnie to wybujałe ego kilku osób, przekonanie o bycie jakimś znakomitym erudytą, "czucie się dotkniętym" czasem przez niedokładne odczytanie, lub nawet przypisanie niebyłego zdarzenia.
Nie znam się na informatyce, więc może tylko "życzeniowe" oczekiwanie:
Możliwość zablokowania na blogu osoby trzykrotnie zgłoszonej, (natychmiast po 3 zgłoszemiu),
Zablokowanie na tydzień osoby zgłoszonej 5-krotnie w Danym dniu na różnych blogach.

Te "pyskówki" obniżają tylko rangę portalu.

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Stasiek

#397219

Ja chyba się szybko nie obrażam. Mam grubą skórę.
Niedługo zacznę pracę nad nową wersją drupala. Zobaczymy co oferują moduły dla wersji 7. Od dawna planowaną funkcjonalnością było plusowanie i minusowanie komentarzy. Przy odpowiednio niskiej ocenie ich ukrycie a odkrycie tylko dla ciekawych. Uważam że będzie to dobre rozwiązanie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#397388