Telewizja Republika

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

 

 

 

 

HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH

 

W sobotę, o godzinie 9:15 rano czasu polskiego (2:15 am CST) Telewizja Republika wyemituje kolejny felieton red. Doroty Kani z cyklu "Koniec systemu".

 Tematem wyjątkowo ciekawego odcinka jest uwikłanie polityków w lobbing na rzecz ...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Kraj

 

 

 

 

 

 

 

HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH

 

W sobotę, o godzinie 9:15 rano czasu polskiego (2:15 am CST) Telewizja Republika wyemituje kolejny felieton red. Doroty Kani z cyklu "Koniec systemu".

 Tematem wyjątkowo ciekawego odcinka jest uwikłanie polityków w...

3.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Muszę przyznać, że rządy PiSu przeszły moje najśmielsze oczekiwania:
miała być tylko DobraZmiana, a już się cuda dzieją:

W czwartek premier Beata Szydło potwierdziła, że obecny prezes NBP Marek Belka będzie kandydatem polskiego rządu na szefa...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Niby żadna rewelacja, ale oni wciąż są za nim. Mając Żelaznych, co żadnej gry się nie boją, decyzję o referendum w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych Komorowski mógł podjąć dzień po przegranej I-ej turze, 12 maja 2015 r. jawnie kłamiąc i instrumentalnie traktując Nowych, których chciał pozyskać:

"Zawsze wspierałem JOWy i jestem pewien, że przy mobilizacji publicznej ta...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

W całej zadymie Kukiz-Gójska/Hejke wypowiedziało się tyle autorytetów (z niezastąpionym red. Warzechą na czele), że ledwie się w internecie pomieścili.

Wygrał – przegrał, ustawka – nie ustawka, makiawelicznie odzyskuje swój elektorat antypisowski – zwykły agent i sk…, a  jakoś nikt z tych mądrali nie zająknął się o kwestii zasadniczej:

1. jaki jest sens iść na wywiad do...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Nie zdążyłem go zadać, gdy przyjechał w piątek do Wrocławia na zaproszenie pewnego forum akademickiego. Czytał niewydaną jeszcze książkę. Ma pojawić się jesienią w sprzedaży. O sobie ją napisał, a właściwie o swoich myślach. Wystarczyłoby o sobie, bo to gęsta historia Polski, ale człowiek to przecież zbieranie myśli, łączenie na różnych piętrach, by cokolwiek rozumieć, by znaleźć pomost do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika elig
Idee
Przedwczoraj, 14.01.2014 w portalu Wirtualnemedia.pl ukazały się dwie wiadomości, przemilczane w innych serwisach informacyjnych. Pierwsza dotyczy miejsca dla multipleksie dla TV Trwam, a druga - rozwoju Telewizji Republika. Tytuł tej pierwszej to "Duże roszady w naziemniej telewizji. Kanały TVP za miesiąc zmienią multipleksy" /...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

To nie prowokacja. Mógłbym z łatwością wymyśleć inny tytuł, gdyby nie przekonanie, że każdy inny rozmydla skutecznie problem, który chcę poruszyć. Przyjdą takie czasy, że oba nazwiska historia nagrodzi według własnej miary. A nasze stukanie w klawiatury ma sens tylko wtedy, kiedy nam się uda te obie postacie ocenić właściwie, bez niepotrzebnych uprzedzeń.

Mam pewien komfort: nie śledzę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj
Grupa dziennikarzy określających się mianem "niepokornych", o której prawicowcy mówią często z przekąsem "nasi", odniosła w ostatnich ośmiu latach wielki sukces i to pomimo wściekłych ataków mediów mainstreamu. Popatrzmy, jak wyglądała sytuacja mediów w maju 2005 roku. Prezesem TVP był Jan Dworak /tak, ten sam !!!/. "Gazeta Wyborcza" sprzedawała 447 tys. egz. "Rzeczpospolitą" kierował...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)