Premier Szydło u "starszych braci"...będzie podpisywać polsko-izraelskie porozumienie o zabezpieczeniu społecznym...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Gdy powtarzam znajomym z uporem maniaka, że premier Szydło nie było na Intronizacji w Łagiewnikach spotykam się że stwierdzeniem, że "jeśli tak, to musiało jej coś bardzo ważnego wypaść". Ja wiem, to musiało by mieć wielką siłę rażenia, to musiałoby być coś a'la pobyt w szpitalu, albo nagły, ciężki przypadek zdrowotny...nic takiego się nie stało...pani premier że tak powiem była wtedy już jedną nogą w Izraelu. Pojechała tam w celu "konsultowania międzyrządowego z Izraelem"...

No i wypadło...nic nie może być ważniejsze, niż syreni śpiew "starszych braci"...pani premier Szydło cichuteńko oddaliła się w kierunku Judei...może nikt by w Polsce nie wiedział gdzie wyjechała, gdyby nie spektakularna stłuczka samochodów w izraelskiej kolumnie rządowej...kuźwa i poszło w świat...ajajaj...

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/izrael-samochody-kolumny-premier-szydlo-uczestniczyly-w-kolizji,693772.html

Ale oficjalnie to wiadomo, że ...

Cytuję:...

Współpraca gospodarcza w ramach programu „Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” będzie jednym z tematów poruszanych podczas dwudniowej wizyty premier Beaty Szydło w Izraelu (21-22 listopada). Podczas konsultacji międzyrządowych planowane jest podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym.

Podczas wizyty zaplanowane jest spotkanie premier Beaty Szydło z premierem Izraela Binjaminem Netanjahu. Jednocześnie prowadzone będą konsultacje międzyresortowe, w których uczestniczyć będą przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Istotnym punktem wizyty w Izraelu będzie podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym. Dotychczasowy brak takiej umowy wywoływał wiele niekorzystnych skutków, m.in. brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury. Dotychczas zarówno Polska, jak i Izrael brały pod uwagę tylko okresy ubezpieczenia ze swojego terytorium, nie wliczając ubezpieczenia z drugiego kraju.
Premier Beata Szydło odwiedzi we wtorek Instytut Yad Vashem oraz spotka się z polskimi duchownymi pracującymi w Ziemi Świętej.

https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-beata-szydlo-na-konsultacjach-miedzyrzadowych-w-izraelu.html

Szanowni Państwo...co może oznaczać termin "zabezpieczenia społeczne"...myślę, że nic innego, tylko ciąg dalszy forsowania emerytur dla żydów...bo ponoć brak takiej umowy "wywoływał wiele niekorzystnych skutków, m.in. brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury."

Tylko czyjej zapytam...oczywiście retorycznie...w 2014 roku została przegłosowana tzw ustawa o kombatantach, w konsekwencji której będziemy płacić żydom 240 milionów złotych rocznie...

Zacytuję z bloga Roberta Brzozy...

Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. 

Sebastian Rejak, odpowiedzialny w polskim MSZ za kontakty z diasporą żydowską tak to wyjaśnia: 

„…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

„Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.


Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci.

Więcej pod linkiem: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

Pani premier pojechała tam w celu, aby najprawdopodobniej zabezpieczyć interesy obywateli Izraela w Polsce...tym razem będzie to prawdopodobnie zaklepanie "na zicher"emerytur dla "kombatantów izraelskich" i ich dzieci...nie muszę przypominać, że być może wyciągnięte zostaną perfidnie z kieszeni polskiego podatnika...z kieszeni płacących składki zusowskie...

Pan prezydent Duda kiedy był z wizytą w USA obiecał coś (nie wiadomo co) nowojorskim żydom, a pani Premier pojechała podpisywać coś (nie wiadomo co) z izraelskimi żydami...to jest właśnie ta "dobra zmiana"...czy to jeszcze Polska?

Tekst ukazał się także w Kurniku Politycznym...http://trybeus.blogspot.com/2016/11/premier-szydo-u-starszych-bracibedzie.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:25)

Komentarze

zabezpieczenie

 

gdy świętem jest piatek

a nie niedziela

zabezpiecza się interesy

obywateli Izraela

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1526384

Jadąc do Izraela w czasie uroczystości Intronizacji Chrystusa , pobożna premier Szydło patriotycznego PiSowskiego rządu pokazała wyraźnie, czyje interesy są dla niej ważniejsze: Polaków czy żydów. 

Natomist podpisanie umów, według których emerytury będą przysługiwały nie tylko żydom,  którzy wyjechali z Polski w czasie wojny i w PR Lu, ale także ich dzieciom jest niczym innym jak zdradą narodową. Podobnie jak zdradą narodową jest nadanie prawa zakupu polskiej ziemi gminom wyznaniowym, ale nie indywidualnym Polakom, podobnie, jak zdradą narodową jest wsparcie finansowe potomków rezunów, którzy dokonali ludobójstwa we wschodniej Polsce, podobnie jak zdradą narodową jest podpisanie umów CETA oddających gospodarkę i sądownictwo w ręce żydowskich korporacji, czyniących z Polaków niewolników i jak zdradą narodową jest wprowadzenie obcych wojsk na terytorium Polski.

Zdradą tym bardziej podłą i przebiegłą, bo z krzyżem w jednym ręku, sztandarem w drugim i ze słowami , Bóg,  Honor, Ojczyzna" na ustach. Taka jest prawda i nie pomoże tutaj żadne zaklinanie rzeczywistości, a im szybciej Polacy się zorientują, że ten patriotyczny i religijny rząd w Warszawie nie jest rządem Polaków, a rządem okupacyjnym, tym lepiej dla nas wszystkich i dla naszych losów. Jedni zdrajcy, którzy oficjalnie twierdzili, że ,,polskość to nienormalność" zostali zastąpieni innymi, którzy udają pobożnych patriotów i katolików, a którzy nie służą ani Polsce, ani Bogu. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Lotna

 

#1526402

Lotna pisze:

"Jadąc do Izraela w czasie uroczystości Intronizacji Chrystusa , pobożna premier Szydło (...) Taka jest prawda "... 

:-O No popaczcie ludzie, a ja gapa wciąż myślałam, że uroczystości w krakowskich Łagiewnikach były w sobotę 19.11.

 

Lotna - czy Ewa Kopacz to jakaś Twoja krewna? Tak se pytam...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1526417

faryzeusz-trybeusz nic, tylko by rozliczał i tworzył listy nieobecności czy innych żydów i wrogów ludu. wot, nazbol.

nasiąkacie, towarzyszu, neonowym smrodem onuc; szkoda że tak lubicie. nawet Astra/patria wpadła popilnować politraboty. kogo jeszcze dziś macie w swojej czekistowskiej trojce?

I nielotniście, trybeus.

Z tej wizyty w Izraelu nawet wielkiego spisku nie wyskrobaliście. pomysły się kończą? Opera mydlana: najpierw wpis o nieobecnych żydach na intronizacji (co tak wam przeszkadza), teraz że nieobecni pojechali do Izraela, następnym będzie jak wracają z tegoż?

I tym razem nic o izraelskich domach publicznych? przecież jak o. Rydzyk tam jechał, to od razu pisaliście nam o panienkach.

Zafiksowaliście się na żydach czy to tak celowo? beznadzieja, trybeus, wielu więcej głupich nie znajdziecie na lep Putinka- pogromcy żydów. Spróbujcie u swoich komuchów.

Co u Córci, dalej żydy dawają prezenty? a wy to na czyjej koncesji nadajecie?

 

P.S. poza cytatami warto pisać własnymi słowami a nie zrzynać, o jakimkolwiek sensie czy myśli nie wspominając. bida z nędzą, trybeus. takie pośpieszne gramoty to na kacapski neon, co by tam zebrać starych komuchów do poplucia na żydów i Polskę. Może znów wam tam jakiś fanatyk napisze z 10 komentarzy wysławiających chrześcijańskie kołchozy CCCP, Astra chyba ma dyżur, nie bójcie się, powycina szybko, nie chce się wstydzić za was tylko społem udawać patriotów dalej.

Dochtór dodzwonił się do Trumpa? I nie chce czasem wbić się w nowoczesną? On, nowośmieszni i wy, trybeus, pisaliście ostatnio dziwnie jednym głosem o ponurym święcie niepodległości.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1526385

...i satyryczną erę mamy za sobą. Niestety. Nadeszły jeszcze tragiczniejsze czasy, czasy kontriktatorskie. Jakieś przekleństwo ciąży nad Np? Nie można merytorycznie podyskutować nad żadnym problemem!!!!!

Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów!

Wybory samorządowe zostały sfałszowane. Są na to DOWODY, w tym matematyczne, czyli nie do podważenia. Ogromne pieniądze są przewalane w „samorządach” do kolesiów. Ludzie biednieją, widzą – a przez to zaufanie do rządu maleje. Czemu więc rząd nie nakazał nowych wyborów jak najprędzej?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19166&Itemi...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1526401

"Pan prezydent Duda kiedy był z wizytą w USA obiecał coś (nie wiadomo co)"

Pan prezydent Duda obiecał wydzierżawić żydom na najbliższe 100 lat Rabkę wraz z jego mieszkańcami

a pani Premier obiecała żydom że mianuje na szefa kibucu "Rabka" znanego rabina Trybeusa.

Wiadomo że miejskimi toaletami zarządzał będzie inny rabin - Spiryto tomato

a tak generalnie to możecie i Pana Prezydenta i Panią Premier pocałować w dupę po uprzedniej dezynfekcji otworu gębowego

Odmaszerować

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1526408

Mogą cmoknąć pana prezydenta i panią premier, tam gdzie światło nie dochodzi.

Trybek by chciał decydować gdzie pan prezydent i pani premier mają składać wizyty.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1526411

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1526419

.... jaki ładny  profil. To ten nordycki żydzio  z Nełonu ?

Takim nosem to można rozbijać pestki  avocado.

Jednak Andzia z Kalisza ma gust.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1526421

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1526422

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1526423

Warto o tych pastuchach sowieckich pamiętać
Warto

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1526447

Cebulara z Kalisza pisze love do Alfonsa powiadasz, no pomidorek łun jak z obrazka, mamy pokazują dzieciakom unego gdy nie chcą spać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1526452

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526426

A kto nam daje takie dobre oceny:-))))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1526427

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526430

musi byc kolorowo :-)))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1526431

jak dałeś radę przerobić Gustawa Holoubka na menela? a może to jakiś jego krewny?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1526449

Polish President AT The Mound Of Liberation

23.11.2016 Piekary Śląskie Poland

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526440

14 lat temu zmarł Rafał Gan-Ganowicz.

Odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1526441

będzie podpisywał książkę Resortowe Dzieci - Politycy. Książkę będzie można zakupić przed spotkaniem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1526484

Jedni się wykazują elastycznością seksualną, a inni wyznaniową. Ciekawe do kogo Pani Premier modliła się pod tym murem. Przypuszczać choćby, iż tylko udawała, byłoby nietaktem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

              

#1526519