18 milionów haków.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

„Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych” - George Orwell.

Cytat równie znany jak autor.

A to Wam coś mówi:

...egzekucja będzie prowadzona w trybie jak najmniej uciążliwym dla zobowiązanego...”.

Czy to znaczy, że lina będzie jedwabna, czy też może ostrze „ostrzejsze” ? A może kat ustali ze skazańcem dogodny dla niego termin egzekucji, by była ona jak najmniej uciążliwa, albo jej nie było w ogóle.

Można sobie żartować z wielu rzeczy, tu jednak nie ma żartów. Państwowa Komisja Wyborcza to nie jest niezależny organ, jest jak najbardziej zależny, od władzy jak i od służb. Wskazuje na to dotychczasowa jej działalność, ostatnie osiągnięcia na polu i niwie utrwalania władzy oraz przeszłość i powiązania jej członków. Opisywano to wielokrotnie, kto chce ten sobie znajdzie. Warto jednak zająć się spiskową teorią PKW. Nie stawiam tezy, iż w 2001 roku planowano uwalić tylko PSL. Sprawa dotyczy rozliczenia kampanii wyborczej z 2001 roku. Wtedy Państwowa Komisja Wyborcza zakwestionował rozliczenie PSL, a sąd nakazał zwrot pieniędzy z odsetkami. Mówimy o niebagatelnej kwocie 18 000 000,-pln wraz z odsetkami. I wszelkie wrzutki TVN24, że wystarczy by każdy członek PSL wpłacił stówkę z hakiem, a sprawy nie będzie odciągają uwagę o sedna sprawy. Nikt przy zdrowych zmysłach, oczywiście za wyjątkiem wybitnych umysłów pokroju PoKurczyńskiego nie uwierzy, że PSL chętnie odda owe 18 baniek. Czy to rękami członków, czy też z własnego budżetu. Bo niby po co ?

Qrwa qrwie łba nie urwie.

Po co, skoro można ich nie oddać. Przynajmniej przez następne kilka lat, a minęło już daj Boże zdrowie 10 lat. Czy wyobrażacie sobie takie „tempo” egzekucji wobec szarego obywatela lub firmy prywatnej typu „Nie”Kulczyk”, ja nie. Ale co tam ja ze swoim zaślepieniem i teoriami spiskowymi. Wystarczy zacytować Mirosława Kucharczyka z Izby Skarbowej w Warszawie:

...procedury dotyczące egzekucji długu PSL ruszyły z miejsca, ale na pewno nie można mówić o natychmiastowym ściągnięciu całej kwoty. Tryb administracyjny wymaga czasu...”.

Kucharczyk zapewnia też, że egzekucja będzie prowadzona „w trybie jak najmniej uciążliwym dla zobowiązanego” -

...Tak jak w przypadku egzekucji osoby fizycznej czy firmy spłata zobowiązań została ustalona w taki sposób, by pozwalała na bieżące utrzymanie partii...”.

To nawet nie żarty, to szyderstwo i naplucie w twarz tym setkom, a nawet tysiącom obywateli i przedsiębiorców, którym nie dano możliwości spłaty zobowiązań w taki sposób, by pozwalała na bieżące utrzymanie rodziny lub kontynuacje działalności firmy.

Wróćmy do PKW. Jawi mi się tak „Komisja” jako bardzo sprawne i przydatne narzędzie zarówno na czas wyborów - fałszerstwa i działania niezgodne z prawem, a także jako magazynek pistoletu z nabojami na czas po wyborach. Jakoś sobie nie przypominam by większe kłopoty z PKW miała PO, bo symboliczne, by zachować pozory jak najbardziej. PiS, PSL i SLD zawsze są na celowniku. PiS by go zneutralizować, a SLD i PSL by je mieć na pasku. Przewlekłość sprawy, korzystna dla PSL, brak skutecznej egzekucji sporej kwoty wskazuje na grę odpowiedzialnych za to organów. W normalnej sytuacji nastąpiłoby natychmiastowe zabezpieczenie owej kwoty wraz z ew. kosztami egzekucji. Nad Panem Kluską nikt się nie litował. Wszystko to wskazuje na dwie ważne sprawy. Po pierwsze sprawa ta nosi znamiona przestępstwa karnego, z poważnym zagrożeniem z kilku paragrafów. Podstawą jest działanie na niekorzyść Skarbu Państwa, reszta to sposób działania, działania w porozumieniu. Druga sprawa to wciąż wszechwładne służby i ich knowania. Którym się trudno dziwić, taka ich rola i charakter. By wygrać i utrzymać władzę powinniśmy się od nich uczyć. Władza była, jest i będzie brudna. Waldemar Pawlak i „jego PSL”, jego, gdyż nie chcę oskarżać wszystkich, ponad 100 000 członków PSL-u, otóż ta „firma” jest jednym z większych zagrożeń dla Polski, a zarazem doskonałym obiektem do szantażu i koalicji na specjalnych warunkach. Bo jak wszystko po wyborach zagra, to Vincent dług umorzy.

...piłeczka jest po stronie Ministerstwa Finansów, do którego zwróciliśmy się o rozłożenie kwoty głównej na raty oraz umorzenie odsetek. Na razie nie zajęło ostatecznego stanowiska w tej sprawie...”.

Józef Szczepanik - Pełnomocnik PSL w postępowaniu przed TK .

Nie daj Boże wygra PiS, a PSL zawiąże z nim koalicję to zobaczymy jak Izba Skarbowa przekroczy prędkość światła w „egzekucji PSL-u”. Dziwka, która na co dzień „rżnie” ( udaje ) damę, musi się liczyć, iż prędzej czy później, ktoś ją skompromituje. I tu należy oddać służbom co służbowe. Nikt nie uderzy w PSL za pomocą broni ostatecznej, czyli ujawnienia „wszystkich grzechów” Pawlaka, wystarczy ich przystopować finansowo. Pan Waldek się boi, jednak taka jak Sylvester Stallone ma problemy z mimiką twarzy. I taka Gioconda Polskiej WSI bardzo pasuje. Według mnie dla Pana Waldka nie ma już odwrotu, zabrnął za daleko. Poseł Hoffman się mylił, chłop nie dziczeje, raczej „cipieje”. A szczególnie gdy się dorwie do „Umowy Gazowej”.

GAZOWA PUŁAPKA PUŁKOWNIKA PUTINA - link.

Skarbówka co najwyżej może uszczknąć PSL trochę kasy, a nie jest to biedna partia, to bogata i solidarna rodzina. Tak naprawdę Prezes Pawlak jest już od dawna w „sieci” i to bynajmniej nie dzięki jego upodobaniom do nowinek technicznych. W sieć został złapany lata temu, a nie jest ona w żadnym wypadku zielona.

Czy Pan Waldek może wierzgnąć ?, nie sądzą, nogi zapobiegliwie ma spętane. Czy znajdą się w PSL-u porządni ludzie, którzy przywrócą polskiej wsi tą partię ? Też powątpiewam. To smutne, że polscy rolnicy, polska wieś nie może od dziesiątek lat doczekać się partii godnie ich reprezentującej. Może i na wsi czas na pospolite ruszenie tego skostniałego, postkomunistycznego układu. Czy można nie dać się 18 milionom haków ?, oczywiście. Tylko trzeba chcieć i otworzyć wreszcie usta Panie Pawlak. Nieme Kino ( link ) pozostawmy jego wielbicielom.

Może młody Waldek nie czuł na jak grząski grunt wstępuje, może miał kiedyś dobre intencje. Jeżeli uważa się jednak za inteligentnego człowieka to powinien wiedzieć, że to zdecydowanie za mało by przejść „Morze Czerwone” suchą nogą. Zapewne „zdarzenia” w Smoleńsku są poza Pawlakiem, natomiast cała reszta już nie. Nie tak się plecie sieć. I pomimo, że dzięki codziennej sieczce z wiadomych źródeł wielu mieszkańców Polski prędzej uwierzy w „Zieloną wyspę Cudaka” niż niewyobrażalną wręcz aktywność służb i olbrzymi splot ich działań z każdą niemal dziedziną naszego życia, pomimo to wierzę, iż choć na razie z Polski nie ubywa agentury i użytecznych idiotów, a przecież suma dopływów jest mniejsza niż zrzut, że ten dzień jest blisko.

I z dedykacją dla Pana Waldka...

...Psy cyrkowe skaczą, gdy treser strzeli z bata,

ale naprawdę dobrze wyszkolony pies wykonuje skok bez bata...”.

George Orwell.

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cześć Braciszku :)
Chyba jednak nie doceniasz skali rządz i oczekiwań chama,
kiedy siłą wdarł się w "salony".
On jest wizytówką własnych kompleksów.
Te "firmowe" garnitury, po tym, kiedy pierwszy musiał ukrasć.
Te modelki wokół "donżuana" spod Gąbińskiej wioski.
I koledzy, pozciągani do "wsparcia".
On siedzi w tym głębiej, niż możnaby się spodziewać.
A swoją wiedzę, mógłby wyłącznie przehandlować.
Tego z kolei nie zrobi ze strachu przed "wszystkimi ludźmi stalina".
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187820

Witaj Drogo Bracie,
doceniam jurnego chłopa i jego chuć i żądze. Jednak nie jest jak polski łoś i prędzej czy później bagienko go wciągnie do reszty. Należy mu się jak mało komu. Jest wyjątkowo wrednym i cynicznym prostakiem z wybujałym ego i aspiracjami. Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Przy całym szacunku dla Polskich Chłopów.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187828

Dzięki za muzyczny "kąsek" -nie znałem :)
A co do pinokia.
Ja też myślę,że on już przekombinował.
Nadmiar wiedzy pomiędzy czekistami nigdy nie był za bezpieczny.
Ciekawi mnie tylko, czy się chłopaki pętlą podpiszą,
czy wędrowniczkowi samochód na pół pęknie?
Bo w kazdej opcji -emerytury mu nie wróżę.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187833

gość z drogi

ano przekombinował i to mocno a cięzarówki białoruskie też bywają na Polskich Drogach

pozdr :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187843

Witaj.

O ile mi wiadomo to te ciężarówki jeżdżą na łysych gumach i mają słabe hamulce. I o wypadek nie trudno.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187852

gość z drogi

re Marek Karp i INNI

serdecznie pozdrawiam

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187879

To miło, iż kąsek smaczny.

Emeryturkę zapewne już sobie zgromadził, ciekawe tylko czy z niej skorzysta.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187851

Nie ma takiej możliwości.
"Ten gruby, co płaci" jak będzie miał smrodek, to jednym ruchem i Waldusia utopi.
Dowiemy się wtedy kulisów komputeryzacji administracji państwowej.
A Walduś miał znacznie wiecej kolegów ze studiów.
Tu starczyłoby jedno tylko ogniwo rozerwać, i cała misterna konstrukcja runie.
Tak się czują bezkarni, że już i bez kominiarek działają.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187853

Witaj,drogi Przyjacielu! Aż serce żywiej zabiło,gdy odsłuchałem kawałek,który miałem nagrany na "Tonetce"- wstyd powiedzieć,ile lat temu.Ale my jak wino-im starsi,tym lepsi.W Twoim przypadku widać to  na monitorze,gdy się czyta Twoje wpisy.Dobrze ,że przypomniałeś małe co-nieco odnośnie tej niepospolitej szui.Śledzę jego karierę od początku,od zamachu stanu w 1991 r.,gdy usunął twórcę nowego PSL-u,Romana Bartoszcze. Poprzednicy moi mają rację- ktoś bardzo mocny jest jego oficerem prowadzącym i podejrzewam,że zza wschodniej granicy. 

Pomimo braku komentarzy,pilnie Cię czytam i zawsze daję 10-tkę.

Cieszę się ogromnie,że jesteś.Pozdrawiam serdecznie.Skowronek

 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#187891

Witaj Druhu Drogi.
Tonetka, ZK240 i inne Meluzyny.
To nasza Młodość pomimo Komuny. Daliśmy radę.

Zapraszam do nowego wpisu - bo mnie z deczka TW Bolek wkurwił.

A Pawlak jest mój No 1 do odstrzału.

Jestem taki...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187999

Zawsze czytam, lecz nie zawsze pamiętam dać 10:) Ale właściwie 10 zawsze się należy.Miło się czyta.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#187824

Witaj.
Dziękuję za miłe słowa.
Jednak to Waldek chłopak morowy jest na "odstrzał" w dziesiątkę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187831

gość z drogi

jest kilka spraw,POza GAZEM oczywiscie,za które normalny Kowalski dawno by siedział i płacił ogromne pieniądze,jako rekompensatę za "uczynione szkody"

ale nie ten chłopaczek

z Nocnej Zmiany,ciekawe,kto go tak "holuje" ?

serd pozdrawiam  i dycha :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187840

Też jestem ciekaw kto jest jego "oficerem prowadzącym". Zapewne jakiś starszy kolega.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187872

http://www.youtube.com/watch?v=Di_pBO9smVA

Umieścić nie umiem, ale wystarczy kliknąć w linka.

No i dycha.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#187873

Witam, dziękuję i...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187876

gość z drogi

zboże,budzet państwa stracił co najmniej  18 mln zł,/jesli dobrze wtedy zapisałam

sobie/

dalej prezes Giełdy TOWAROWEJ i obecność w sejmie

dalej: :"złoty trójkąt Buchacza 1994 /1995/Oleksy i Cimoszewicz byli wtedy na szczytach wadzy/wtedy SP utracił kontrolę nad majątkiem,którego wartość szacowano" ówczas" na około 500/800 mln zł

dalej:

a raczej wcześniej

Spółdzielczy Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy KARBONA

weksle i Bykowski

to tak

troszkę na temat i w sprawie,pozdrawiam 

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187903

Jest tego troszkę. Właśnie zaglądnąłem na Twój komentarz na Blogmedii o Pawlaku pod starym wpisem.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187910

gość z drogi

kiedyś miałam tego więcej,ale spalił sie dysk i diabli wzieli moją "pamięć"

serd pozdrawiam :)

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187917

Ja tam mam zapiski i pisemne i komputerowe gdzie się tylko da. Na wielu komputerach i blogach. A moja "Pamięć" się coraz częściej odświeża. Czemu dam wyraz wkrótce w pewnym wpisie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#187962

Chciałbym Cię o coś poprosić Braciszku.
Ale to może na priv, zeby nie psuć niespodzianki:)
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187970

gość z drogi

kiedyś miałam tego więcej,ale spalił sie dysk i diabli wzieli moją "pamięć"

serd pozdrawiam :)

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#187921

gość z drogi

znalezione na strychu

nie umiem wklejać,ale opiszę Wprost 28 styczeń 1996

strona tytułów a na niej młody jeszcze Pawlak pod ręke z jednej strony Geremek,z drugiej Miller

pod nimi NAPIS :

"GRY OPOZYCYJNE"

DALEJ STR 19 ten sam tytuł i przywódcy SLD,siedząc na bombie podłożyli minę pod cała scenę polityczną

jak widać grają juz od dawna w te gry,sami swoi 

serd pozdr 

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#188678

Ta weź mi podaj gdzie to jest, link czy co tam masz.

Pozdrawiam Grzebaczy PSL-u.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#189172