Co pacnął gen. B. Pacek, czyli o zamglaniu mgły

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Hmmm... Co krok – to prorok. A może... meteorolog?

Okazuje się, że mgła jest niemniej zaraźliwa od wirusa grypy. Okazuje się również, że każdy – podobnie jak generatorem grypy – może być generatorem mgły. Kiedy tylko chce, albo kiedy mu pasuje.... Ostatnio w Polsce namnożyło się takich generatorów i buchają kłębami nie gorzej od tego z filmiku na YT. Nie wiem na czym to polega – czy pismaki z „odpolitycznionych” mediów są tumanami, czy ich rozmówcy. A może pismaki i ich rozmówcy? To, że mają niskie mniemanie o swych odbiorcach i uznali, że czytają ich tumany, którym można wcisnąć każdy kit, to od dawien dawna wiadomo. Bo kto ich czyta i ogląda? Odbiorcy mainstreamu dzielą się na dwie grupy – na lemingi, które łykną wszystko póki mają na grilla i puszkę zimnego „Lecha” oraz na wariatów, oszołomów czyli zaplute pisiory, które fakt, że od 10 kwietnia 2010 r. dzielą każdy włos na czworo ale kto by się przejmował kimś, kto nie ma nic do gadania!...
Do podobnego wniosku doszli wszyscy, którzy z racji wykonywanych zawodów mają jakąkolwiek styczność ze śledztwem smoleńskim i bezkarnie, bez żadnej odpowiedziałności pozwalają sobie na produkcję mgły wokół tej smoleńskiej – począwszy od płemieła kłamczucha i jego kłamiących ministrów, poprzez akredytowanego przy MAK po „odpolitycznione” prokuratury i dziennikarzy „odpolitycznionych” WT....

Po wielokrotnym i nieskutecznym odgrzewaniu kotleta o rzekomych naciskach będącego rzekomo „pod wpływem” gen.Błasika na załogę rządowego Tu-154M 10 kwietnia 2010 r., po „sensacji” GW o zarejestrowanej przed jego odlotem do Smoleńska zadymie między despotycznym generałem i krnąbrnym dowódcą załogi Tu na Okęciu (co namolnie sugerują niezastąpione „odpolitycznione” misiaczki z TW), nową porcję mgły wygenerował generał Bogusław Pacek, doradca najlepszego psychiatry wśród ministrów i najlepszego ministra wśród psychiatrów. Twierdzi on bowiem, że „Piloci TU-154 doskonale wiedzieli, jeszcze przed startem, co naprawdę działo się w Smoleńsku.”, tzn. „Piloci Tu-154 mieli
przed startem prognozę mówiącą o "silnym zamgleniu" na smoleńskim lotnisku .
Mogli startować, ale powinni liczyć się z koniecznością lądowania na zapasowym lotnisku”.

Naprawdę, panie generale?? Może w... Witebsku?

Gen.Pacek działa chyba na tej samej zasadzie co świadek GW, który był 10.04.2010 r. raniutko na Okęciu i niby widział ale tak właściwie to nie widział awantury. Lub na zasadzie owej kamery, która ma wizję ale nie ma fonii, co rekompensuje niezwykle inteligentnym czytnikiem stanów emocjonalnych. Zupełnie jak psychologowie MAK... Czy to nie genialne?

Skąd generał czerpie swe informacje, że oni wiedzieli „naprawdę”? Czyżby był tamtego pamiętnego kwietniowego poranka w Smoleńsku i widział mgłę, której nie było i telepatycznym mostem przekazywał prognozę na Okęcie?
Komu wierzyć - generałowi czy załodze Jaka40, wiozącego na uroczystości katyńskie dziennikarzy?
„W chwili rozpoczęcia lądowania Jaka-40 (07:15) warunki pogodowe na lotnisku Smoleńsk "Północny" zaczęły się gwałtownie pogarszać. Widzialność zmniejszyła się do 1000-1500 metrów (o 07:00 wynosiła 4 km), pojawiła się mgła. Pogoda na lotnisku pogarszała się z minuty na minutę.” (tvn24 „Tak lądował Jak-40”, link poniżej)

15 min. wystarczyło by warunki atmosferyczne w Smoleńsku zmieniły się diametralnie, ale to generałowi nie przeszkadza twierdzić, że załoga o mgle z godz.7.15 wiedziała przed 6.00...

Komu wierzyć - generałowi Packowi czy np. ambasadorowi Bahrowi, który 10 kwietnia na lotnisku w Smoleńsku był? W swym wywiadzie dla GW ambasador Bahr mówi:

„„Podeszła do mnie pani wicegubernator Smoleńska. To postawna przystojna blondynka po czterdziestce. Powitała mnie słowami: mamy dobrą pogodę.

Pomyślałem, że nie za bardzo. Dobrą - zgodziłem się z nią przez grzeczność.

Po wymianie uprzejmości rozbiliśmy się na dwie osobne grupy. Polacy stali z Polakami, Rosjanie z Rosjanami. Zwykle tak bywa.

Po 15, może 20 minutach czekania pojawiła się mgła. Tumany chmur szły od lewej strony do prawej. Było ich coraz więcej, narastały w błyskawicznym tempie. „.

Jak wierzyć generałowi, doradcy ministra, który już dawno stracił wiarygodność?
Jak wierzyć generałom, którzy zmieniają zdanie co 5 min? No, może nie co 5 min, a co 5 miesięcy - Jak40 nie złamał procedur (wersja z czerwca 2010), koniec sprawy i nagle w styczniu 2011 okazuje się, że jednak złamał...
Jak wierzyć generałom prokuratorom, którzy pozwalają sobie na stwierdzenie, że coś tam nie będzie brane w śledztwie pod uwagę bo zdarzyło się po katastrofie (badanie ubrań ofiar, tajemniczo „znikniętych” sms-sów i rozmów telefonicznych, itd.).
Jak wierzyć dyplomatom, opowiadającym bajki o Ile, wiozącym samochody dla prezydenckiej delegacji?
Jak wierzyć WT, które - jak lwica swych małych - bronią każdej tezy każdego palanta, którego sobie zaproszą na pogaduchy i puszczają w obrót newsy bez upewnienia się czy przypadkiem nie będzie to zbyt ciężkiego kalibru kant, który może zaciążyć na reputacji? No, chyba, że reputacja jest ostatnią rzeczą, o którą się troszczą mając nad sobą rządowy parasol...

Nie tak dawno zastanawiałam się nad tym co jeszcze wyciągnie z kapelusza kuglarz E.Klich (http://niepoprawni.pl/blog/1792/o-czterech-prawdach-i-co-jeszcze-trzyma-...), ale myślałam naiwnie, że po miesiącach preparowania tylu nieprawdopodobnie brzmiących tez i „argumentów”, agresywnie narzucających bajkę o winie załogi, repertuar matactw i infantylnych zarzutów się wyczerpał. Jednak im bardziej mgła otaczająca premiera i działania jego najbliższego otoczenia, odpowiedzialnego za organizację lotu śp.Prezydenta Kaczyńskiego do Katynia, się rozwiewa, tym więcej w śledztwie smoleńskim kuglarzy, aktywujących coraz to inne i nowe generatory mgły.
Zadziwia również fakt bo pamięć ludzka bywa zawodna, że im więcej czasu mija od katastrofy, tym więcej szczegółów tak wielu sobie przypomina. Zupełnie odwrotnie jest z wyjaśnianiem drobnych detali – im więcej czasu upływa, tym łatwiej ustalić chronologię i odsiać prawdziwe fakty od wrzutek, a tymczasem... ? Bałagan się zwiększa.

Wniosek z tego następujący się nasuwa – wyleczeni nagle z amnezji działają na zamówienie i generują mgłę celowo...
Komu to służy? Komu na tym zależy? Bo przecież nie czystemu jak łza premierowi Tuskowi, topiącemu żal w objęciach Putina i nie rustykalnemu Komorowskiemu, uwielbiającemu wspólne przeżywanie obojętnie czego obojętnie z kim...
Niech może wreszcie każdy, kto jest zaangażowany w śledztwo smoleńskie siądzie na dupie i zacznie wykonywać rzetelnie co do niego należy bo opłacany z pieniędzy podatników, zostanie rozliczony ze wszystkiego gdy przyjdzie czas. I niech przy okazji nie zapomina, że prawda ma to do siebie, że przez każdą mgłę się przebije. Nawet tą najgęstszą....

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/324775,doradca-klicha-...
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110228&typ=po&id=po01.txt
http://wyborcza.pl/1,75480,8941828,Startujemy.html?as=1&startsz=x
http://www.tvn24.pl/1,1694039,druk.html
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110305&typ=po&id=po07.txt
http://www.wprost.pl/ar/220982/Znikajace-SMS-y-ze-Smolenska/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Widzę, że jest Pani niepoprawną optymistką skoro sądzi, że ci zaangażowani w śledztwo smoleńskie zaczną rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Oni tego nie potrafią! Gdyby wszyscy rzetelnie pracowali, to nie doszłoby do katastrofy. I teraz mają być nagle rzetelni? W nie swoim interesie?
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#141259

Adam

Wydaje się , że rzetelność lub jej brak miała
niewielki albo żaden wpływ na to co sie stało
10.04 2010 . Z rzeczowych analiz blogerów a także
komisji A.Macierewicza wynika , że był to sprawnie
przeprowadzony zamach !!!!! . Rządowe przekaziory
a wraz z nimi wspópracujący pozyteczni idioci, tudzież
agenci wpływu usiłują nam wmówic , że tzw. soviecki
bałagan i bylejakość były przyczyna tej potwornej
tragedii !!

pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Adam

#141266

Nie sowiecki bałagan, a polscy piloci i gen.Błasik.... Ta teza jest lansowana. Kto by śmiał krytykować sprawy wewnętrzne Federacji Rosyjskiej? Nawet płemieł - zatupał nóżką po raporcie MAK i szybko czmychnął do mysiej dziury. Dziwić się Globiszowi, że powiedział wczoraj - "I teraz zapraszam na scenę pana premiera Tuska. Teraz!". Krzyknął, bo Donek a nuż by dał nogę. Zbierać zgubione myśli, oczywiście...

Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141278

Tak sobie pohukuję jak puszczyk na puszczy bo prędzej dogadam się z moimi kotami niż do tych sprzedawczyków coś trafi.
Jednak jestem zdania, że komentować i punktować ich każdy krok trzeba, nawet jeśli nie daje to żadnego albo znikomy efekt.
Oni mają spać ze świadomością, że patrzy im się na ręce. I budzić się z myślą, że zostaną rozliczeni.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141275

Nie należy milczeć tylko ciągle mówić, wspominać, ponaglać. Niech cały czas czują nasz oddech na plecach.
Pozdrawiam
Szpilka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#141387

Ta kurwa ubrana w generalski mundur była wczoraj w Elblągu i też miejscowym prostakom z PełO ,,wyjaśniała, że to wszystko wina pilotów, Błasika i Kaczora.

Jak z tego widać im bliżej 10 kwietnia Tusk wysyła na turne swoich kundli poubieranych jak klauny, którymi w istocie są, w generalskie mundury, by kurwy w kraj wyruszyły w re pędy, tłumaczyć prostemu ludowi co właściwie, każdy z nich widział, czyli to co jest obowiązującą od pierwszej minuty sowiecką wersją, w która każdy ma wierzyć bez zastrzeżeń i bez zadawania pytań.

http://info.elblag.pl/5,20848,General-Pacek-w-Elblagu-mowil-o-katastrofi...

 

Przyjechał na wieś generał i powiedział co wiedział miejscowym chłopom, wyjaśnił co i jak, a jak znam życie wszyscy mu kiwali głowami licząc na apanaże i urzędy, no to do następnego lotu tutek podobno już sprawny, wsiadać koledzy i lecimy, wieża poda kurs i ścieżkę, wszystko gra, ładujcie się do tego samoltu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141262

Właśnie - mnożą się "emisariusze" wszelkiej maści i im bliżej I rocznicy, tym będzie ich więcej. Im bliżej rocznicy, tym więcej "zaskakujących sensacji" w sprawie się pojawi. Jacyś nowi "świadkowie", nowe filmy, nagrania...
Prokuratorzy już w kwietniu zeszłgo roku wylali dziecko z kąpielą i dopiero po wielu miesiącach zaczęli je reanimować bo się szum zaczął podnosić, że z ludzi durniów robią.
Co z tego - i tak na ruskie kopyto prowadzą "śledztwo"...
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141279

Contesso, wczoraj przez kilka godzin sobie studiowałem wpisy FYM a, To porażająca lektura. W jego argumentacji wszystkie te klocki są sensowne pasują do siebie, aż ogarnia przerażenie.... Ale, " NIE LĘKAJMY SIĘ "... ja dawno już miałem podobe zdanie, choć tylko intuicyjnie. Klocki komotuskiej mafii, to tylko ściema i bałagan i bardak, Nic kupy się nie trzyma. To przesądy ŚWIATŁO PRAWDY ćmiące...
CZYTAJMY FYMA !

FYM - wypada również tutaj podziekować
nietoperz, sob., 05/03/2011 - 10:11
za świetną współpracę i ogrom wysiłku jaki włożyłeś w udzielenie odpowiedzi. No i za dotrzymanie terminu. Myślę, że najważniejsze jest uświadomienie sobie tego co napisałeś:

Na tragedię polskiej delegacji z 10 Kwietnia nie wolno patrzeć przez pryzmat "własnej wyobraźni" i tego, "co się w głowie mieści", a co się w niej "nie mieści". Mnie po dziś dzień nie mieści się w głowie, że można było wywozić ludzi bydlęcymi wagonami na Sybir, albo że można było zabijać jeńców wojennych strzałami w tył głowy, a potem łgać, że zrobili to Niemcy. Wiele z tego, co robili Ruscy, nie mieści się w głowie - lecz nie zmienia to faktu, że tego, co "nie mieści się w głowie" Ruscy właśnie z zimną krwią dokonywali. To więc, czy jakaś zbrodnia przekracza ramy czyjegoś myślenia lub wyobrażenia o współczesnym świecie, nie jest żadną podstawą do uznania, że tej zbrodni nie było.

Pozdrawiam!

A kraj czuje - Prezydent znowu jest w swoim mieście

Zaloguj się lub utwórz konto,

Podobna tematyka
" BÓG, HONOR, OJCZYZNA ".....marsz !
PARTIA Z NARODEM A NARÓD Z PARTIĄ ! ...Życie po życiu .
0 IV RZECZPOSPOLITĄ W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2010 , MODLITWA.....
" WICI "

Strona główna » Blogi » Mój blog
" NIE LĘKAJCIE SIĘ ".........

poeta, 5 marca, 2011 - 08:28 Idee

" Nie lękajcie się "....

Nie lękajcie się bracia moi.
Nie lękajcie się niczego.
Lęk wam, Polakom nie przystoi.
Z męstwa słyniecie od Chrobrego.

W sercach swych macie Miłość do Polski.
W duszach jest żywa Miłość do Boga.
Was nie złamie Dramat Smoleński.
I nie zagości w sercach trwoga.

Ja dam wam z Góry moje wsparcie.
Wojska Aniołów pójdą przed wami.
Krzyż z Krakowskiego w sercach macie.
Was nie zwyciężą z piekła szatani.

Łzy, co spłynęła nimi Polska,
Echem zabrzmiały w Całym Niebie.
Ból wasz poruszył Władcę Świata.
ON da wam siłę, wsparcie w potrzebie.

PAN da siłę swojemu ludowi.
Bo PAN zna serca tych co GO znają.
ON nie zawiedzie nigdy nikogo.
BÓG kocha tych, co GO szukają.

Więc nie lękajcie się niczego.
Dajcie Dla Polski Swoją Miłość.
A wsparcie z Góry da wam Niebo.
I da wam Prawo i Sprawiedliwość...............

Notify
» poeta - blog odpowiedz dodaj do ulubionych zgłoś naruszenie 215 odsłon
Piękne.

Niueste, 5 marca, 2011 - 10:10
Piękne i poruszające. Jest nadzieja, że tak się stanie i da Bóg, że sie dokona. Pozdrawiam i dziękuję. :))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141290

Oczywiście, że czytam FYM-a. Poza tym El Ohido Siluro, OHV, Intheclouds, Rolexa, Starego Wiarusa i i. Robią kawał wspaniałej roboty, nie to co te dziady z prokuratury, którym się wydaje, że naród jest głupi i można go kiwać jak się chce. Wszystko jest do czasu, najlepszemu dzbanowi ucho się urywa...
Pozdrawiam.
contessa

PS. FYM pisze i na NP, może pod Jego ostatnią notką wpiszesz swe wyrazy uznania bo nie wiem czy do mnie zagląda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141294

U nas wszystko zaczyna iść z powrotem na ruskie kopyto. Skoro z Elbląga przenoszą do Gołdapi pułk plot, to o czym to świadczy, skoro z Obwodu Kaliningradzkiego można przez dobrą lornetę podejrzeć, co się dzieje na placu w koszarach w Gołdapi? Tak wypowiadał się pewien generał na łamach elbląskiej prasy. To są kpiny z polskiej armii, której zresztą i tak chyba już nie ma pod rządami psychiatry.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#141389

Twą samiczkę i dzieciaki zhańbię przy następnej okazji. Twoi rodzice zhańbili się ourselves. Hańba ci pacek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141280

Mgła ... Chaos ... - ja tu widzę wojnę informacyjną.

Tylko jaki jest jej cel ?

Oczysiście - chodzi o tworzenie Tematów zastępczych - kontrnrracji - narracji przeciwnej - neurtalizującej narrację opozycji - odwracjającej uwagę od rzeczy na prawdę ważnych:

Popatrzmy na kilka faktów:

dług publiczny :

 • w 2007 wynosił nico ponad 510 Mld zł
 • teraz wynosi nieco ponad 800 Mld zł !!!

  >> w ciągu 3 lat rząd zrobił ponad 300Mld zł długu !!!,

  Kto będzie to spłacał?
  "Młodzi wykształceni, z wielkich miast" ? 
  Ich dzieci? Wnuki ? Prawnuki  ? 
  Po którą generację? 
  Dlaczego media n epatują tym przestrzeń publiczną?!.

  Milczą. Produkują mgłę. 

  „Cui prodest scelus, is fecit“.

  Jak będzie wyglądała suwerenności finansowa tych pokoleń?
  Z każdymi Miliardem długu ulega erozji. Topnieje w oczach.
  Przejadana jest nasza przyszłość, ta - naszych dzieci i wnuków, nadchodzących generacji. Jakie świadectwo one nam wystawią ? 
  Niewolnictwo 'obsługi długu publicznego'?

  Za taką politykę odpowiedzialność ponosi Rząd, jego premier, potem elity, które go wypromowały: Media, Establiszment, wszelkiego koloru Elity, no i te np miliony polaków uwiedzione w wyborach przez "nasze" Media.
  Te miliony - prowadzone na powrodzie "nowoczesności", "globalizmu" - a jakże! - "modernizacji" i takich tam innych chwytliwych haseł ... - Miliony prowadzone jak krowa za żelazne kółko przekłuwające zczepione w jedno, sklejone medialnym klajstrem tak rozumianej "modernizacji", spacyfikowane ideologią, umysły zdezorientowanych Polaków, wiedzionych wizją 10 cudów. Młodzi wykształceni ... chowający babci jej dowód - bo odważyła się myśleć inaczej, mieć własne zdanie - o zgrozo: przeciwne od mainstreamowego. - tańczący w rytm medialnej mgły dezinformacji swój chocholi taniec!

  Nie winię ich za ich nieświadomość,  za to, że mili złoty róg i "ostał im się ino sznur", bo nawet o nim nie wiedzieli. Winię establiszment, klasę polityczną, elity intelektualne, ale przede wszystkim winię Media, że nie informują, że stawiają ideologiie ponad pragmatyzm gospodarczy, budżetowy, polityczny (sic w tej kolejności !). Kryzys elit i wartości w naszym nieszczęśliwym kraju to dla mnie przede wszystkim kryzys odpowiedzialności Mediów.

  Odpowiedzialność polityczną oczywiście poności rząd - ten uważam za fasadowy. Zza fasady działające siły okradają z przyszłości nasze nieszczęśliwe społeczeństwo, po cichu za parawanem mgły szumu mdeialnego tematów zastępczych przesuwają koszta tzw "rządowej" - polityki w przyszłość. "Kupują sobie czas" - za robiąc długi na nasz poczet, my zachowujemy się jak pijak, który nie mysli o przyszłości, byle by tylko teraz starczyło aby dobrze zapić i zakąsić, więć zamienia całą jego własność, na szybką forsę. Oj Po przebudzeniu głowa będzie starsznie bolała, oj będzie - kac ... to będzie massakra !!!.

  Kto za to odpowie ? My wszyscy Ci co nas ciemiężą wykrdną się przecież spod odpowiedzialnośći gdy rząd przegra wybory. Jego spóścizna spadnie na barki następnych ekip rządowych.

   

 • deficyt budżetowy sektora finansów publicznych
  • wg stndardu liczonego przez Eurostat 108 Mld zł ,
  • wg Tuska kreatywnej księgowości a la Grecja to  52Mld
 • słabnąca gospdarka, rosnące bezrobocie,
 • drenaż pieniędzy z OFE aby tę dziurę ratować
 • drogi - leżą
 • kolej - na bocznym torze
 • infrastruktura szybkiego internetu dla regionów - zblokowana wirusem strategii polaryzacyjno-dyfuzyjnej rozwoju w żułwim tempie poza metropolami.
 • ifrastruktura digitalizacji rozgłośni radiowych i tv - zapomiana, odłożona na późnij, nic  o niej nie słychać [pewnie po co sobie budować konkurencję w do tzw - pisząc Wajdą - przyjaznych nam mediów ]
 • kryoptoprywatyzacja służby zdrowia
 • kompromitacja polityki zbliżenia wobec Putina
 • katastrofalna kneblująca nas do 2047r umowa gazowa
 • zniszczone bezbieczeństwo energetyczne.
 • przegrywana wojna demogaficzna [współcznnik wymienialności pokoleń Polaków wynosi 1,3 !!! - przypominam wymienialność biologiczna leży powyżej 2,3 dzeci na parę małżonków w rodzinie.]
 • Stocznie, rybołustwo, rolnictwo, --> katastrofalnie zaniedbane lub zniszczone
 • lasy ... --> póba ratowana budżetu przez wyprzedaż lasów
 • wyprzedaż majątku publicznego [wielu firm przynoszących dochody] w okresie kryzysu !!! [czyli w okresie najbardziej niekorzystnym dla wyceny firmy]
 • wyprzedaż ziemi aby ratować budżet !!!
 • ...

Może ktoś zechce jeszcze uzupełnić tę listę lub ją poprawić o dalsze szczegóły.

 

Jak widać jest co ukrywać za prawanem mgły prowadzonej z nami wojny informacyjnej, walki o hegemoniię interpretacji rzeczywistośći "wg własnego klucza" - w końcu po co Polacy mają wiedzieć, że zrobią coś dobrze, że są np potrójną Norwegią Europu jeśli chodzi o surowce energetyczne, ... . Lepiej żeby byli przekonani że o mało co to stali by się autorami II wojny światowej,  holokaustu, że są nienawistnym, ksenofobicznym, antysemickim, narodem za którego przeszłość należało by się już tylko wstydzić. Wtedy pójdą do wyborów i wybiorą polityka który nie będzie pretekstem do jeszcze większych kompleksów, którego Europa tak lubi że część tego uczucia spływa na nich i pozwala się im dobrze czuć.

 

Pzdrwm

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#141480

To wszystko prawda i wałkujemy to tutaj nieustannie, jednak...Winni przede wszystkim są ślepi wyborcy! I są na równi ze swymi pupilami winni stanu Polski.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141547