Wyborcy Trumpa pozostają pełni energii i są gotowi do dalszego forsowania tego, co słuszne

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[SALON24]
Cytat: 

(  )

Walka w obronie tego, co słuszne, wymaga odwagi, a wybory w 2020 roku pokazują, kto to ma, a komu brakuje. (Podobnie było w Polsce podczas wyjaśniania przyczyn Katastrofy Smoleńskiej, gdzie niewielu herosów staneło przeciwko całemu światu…)

Co więcej, zostanie to zauważone i zapamiętane przez blisko 75 milionów legalnych i prawomocnych wyborców prezydenta Trumpa.

 Prezydent Trump jest traktowany niesprawiedliwie i wszyscy to widzą.

W tym momencie jedyne pytanie brzmi: kto ma kręgosłup, by coś z tym zrobić. 6 stycznia 2021 r. Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych będzie musiała liczyć głosy z Kolegium Elektorów. Legalność i autentyczność elektorów wyznaczonych przez kilka stanów pozostają sporne, a niektórzy członkowie Kongresu planują sprzeciwić się temu procesowi. Chociaż obiekcje nie są nowe (Demokraci zrobili to w 2016 r.), tym razem jest przytłaczające poparcie dla sprzeciwu.

Oprócz spodziewanych politycznych fajerwerków w salach Kongresu, zwolennicy prezydenta Trumpa, planują odwiedzić Waszyngton, aby okazać poparcie i wywierać presję na urzędników, aby domagali się uczciwości w naszych wyborach.

W ramach tego procesu organizacja Raise Up Trump PAC wystosowała petycję w sprawie narodowego sprzeciwu obywateli, żądając od Kongresu zaprzestania pieczętowania wyborów w 2020 roku.

https://www.raiseuptrump.com/

(  )
Przed planowanym 6 stycznia masowym pokojowym protestem liberalny burmistrz Waszyngtonu wprowadza nawet nowe ograniczenia, aby restauracje i hotele nie obsługiwały gości w mieście podczas wiecu. ONI bardziej gardzą Trumpem niż dbają o swój kraj, gospodarkę czy prawa konstytucyjne. Prezydent Trump zdobył większość prawnie oddanych głosów dzięki swoim znakomitym osiągnięciom. Jeśli lewicy ujdzie na sucho z tą kradzieżą, będą mieli znacznie większe problemy, ponieważ prawdziwa większość ludzi w Stanach Zjednoczonych na każdym kroku będzie odrzucać jakąkolwiek realizację radykalnej lewicowej agendy.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)