W obliczu pandemii już 25 marca zawierzmy Polskę i nas samych Niepokalanemu Sercu Maryi!

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Nazwa serwisu: 
[PCH.24]
Cytat: 

„W czasach zagrożeń i kryzysów najgorętsza modlitwa nie zwalania z wytrwałego i roztropnego działania, które jest oczywistym porządkiem rzeczy. Z drugiej strony zakładanie, jakoby modlitwa była niepotrzebna, jest bluźnierczym policzkiem wymierzonym Bogu. To tak, jakbyśmy Mu powiedzieli: nie jesteś nam potrzebny, damy radę bez Ciebie. Dlatego w tej nadzwyczajnej sytuacji apelujemy do wszystkich Polaków, duchowieństwa i władz Rzeczypospolitej o wspólne dokonanie aktu zawierzenia Polski i nas samych Niepokalanemu Sercu Maryi w święto Zwiastowania Pańskiego dn. 25 marca bieżącego roku” – czytamy niepokalanesercemaryi.pl. Apel o zawierzenie Ojczyzny i naszych rodzin Królowej Polski wystosował Prezes Zarządu Stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz.

„W dobie globalnych środków komunikacji dokonanie zbiorowego aktu zawierzenia nie wymaga od nas przerywania krajowej kwarantanny czy jednolitej formy zewnętrznej, ale ufnego, szczerego serca i jednego ducha wiary, gdziekolwiek w tym dniu będziemy” – zauważają narodowcy wzywający do oddania wszystkich naszych trudów Najświętszej Maryi Pannie przypominając także słowa wypowiedziane przez Królową Różańca Świętego do pastuszków w Fatimie: „Moje Niepokalane Serce będzie dla ciebie schronieniem i pewną drogą do Boga”.

W apelu o zawierzenie się Matce Najświętszej w dniu Zwiastowania Pańskiego Robert Bąkiewicz zauważa, że aktualna sytuacja wywołana pandemią koronawirusa jest tylko jednym ze współczesnych zagrożeń. Dlatego tym silniej wzywa do oddania naszych spraw, Ojczyzny i rodzin Królowej Nieba i Ziemi.

Read more: http://www.pch24.pl/w-obliczu-pandemii-juz-25-marca-zawierzmy-polske-i-nas-samych-niepokalanemu-sercu-maryi--piekna-inicjatywa-narodowcow,74851,i.html#ixzz6HcZ3ihxm

Ocena wiadomości: 
Brak głosów