Minister Ardanowski posumowuje pracę resortu

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Nazwa serwisu: 
[RADIOMARYJA.PL]
Cytat: 

Z resortu rolnictwa odchodzi Jan Krzysztof Ardanowski. Minister podsumował swoją pracę i podkreślił, że przyczyną jego odejścia jest sprzeciw wobec ustawy o ochronie zwierząt.

– Moje odejście nie jest związane z rekonstrukcją rządu, tylko z moim stanowiskiem odnośnie ustawy o ochronie zwierząt, której nie akceptuję. Uważam, że wywoła bardzo negatywne konsekwencje dla polskiej wsi i polskiego rolnictwa – oświadczył minister rolnictwa.

"Mam nadzieję, że przez te ponad 830 dni w MRiRW, moje działania które realizowałem w sposób najlepszy jaki był możliwy, w tych trudnych okolicznościach, przyniosły pozytywne skutki na wsi". - Minister Jan Krzysztof Ardanowski podczas konferencji.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:4)

Komentarze

Odejście Ardanowskiego to błąd taki jak kiedyś odsunięcie z MON Pana Antoniego...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1646851

a skąd wiesz jak było? wiele wskazuje, że czuł pismo nosem i dorabiał sobie rolę męczennika. wcześniej rolnicy nie byli nim zachwyceni, miał kontrowersyjne decyzje, nie był też zaufanym człowiekiem partii (wiele razy głosował przeciw, pamiętam że nawet przeciw ostrzeżeniu sędziów za ich działalność polityczną) zaś gada jakby czytał skrypt organizacji profuterkowych (kto ich rozgryzał i sporo czytał, ten jasno skojarzy od razu). a po drugie- dlaczego odsunięcie Macierewicza było błędem, co konkretnie on potrafi takiego, czego nie może ktokolwiek inny?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646858

że podobnie jak odsunięcie ministra Szyszki.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646904