#k e l k e s z o s

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[SALON SB24]
Cytat: 

kelkeszos    16 maja 2020, 12:20

 

Po swojej mieścinie widzę, że przytłaczająca większość jej mieszkańców znalazła się w sytuacji przypominającej mieszkańców Kijowa z powieści Bułhakowa "Biała Gwardia".
Co chwila trzeba zmieniać szyldy. Jeszcze w kwietniu wszędzie wisiała MKB "prawdziwa prezydent". Potem, powolutku, z ogrodzeń posesji, kandydatka PO zaczęła znikać, zastępowana nieco mniejszym banerem : "Szymon ma mój głos".
Gdy Hołownia zastąpił Kidawę naprzeciwko Kościoła, wydawało się, że to kandydat TVN jest ostatecznym nominatem "antypisu". Teraz pewnie będą zdejmować Hołownię i wywieszać Trzaskowskiego, aż mi ich żal.

Zimną krew zachowują tylko bukmacherzy, Andrzej Duda nadal płaci 1,4 : 1, więc jak ktoś chce zmonetyzować sukces Prezydenta, to musi obstawiać w sposób bardziej wyrafinowany, przy wyższym kursie. Na przykład, że Andrzej Duda wygra z przewagą większą niż .....
Mam wrażenie, że Trzaskowski, przy którym nawet Tusk jest tytanem pracy nigdy nie zgodziłby się na kandydowanie w warunkach normalnej kampanii, wymagającej osobistego wysiłku wkładanego w wyborcze spotkania.
W obecnej sytuacji wystarczy parę razy pojawić się w telewizji, coś chlapnąć o wielkiej determinacji i chęci poświęcenia młodego życia w obronie demokracji i pójść spać. Nie wiem jaka jest etymologia słowa "pierniczyć", ale uczony Trzaskowski zapewne ma taką wiedzę, jako, że pierniczenie doprowadził do perfekcji. 

Widzę jedno niebezpieczeństwo. PO wykonała manewr obliczony na uśpienie przeciwnika. Wystawili kandydata, którego przez grzeczność należałoby zbyć ziewaniem i to może być pułapka. 
Na marginesie - uczeń i nominat Geremka powoli przejmuje władzę w PO. Historia zatacza krąg.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

donna clara  16 maja 2020, 13:33

https://www.salon24.pl/u/ufka/1046534,nowe-otwarcie#comment-18527687

Już to pisałam, ale powtórzę.
Politycy PIS mają swoją kadencję zapewnioną i wygodnie usadowieni w swoich parlamentarnych fotelach zajęli się frakcyjnymi wojenkami, które odreagowuja na tt.


Stracili kontakt z rzeczywistością i wyborcami.
Ostatnio wysłuchałam Wosia w RM. Ten nadal nie łapie, że od pół roku nie jest już w MS,  a w MŚ. Chyba był bardzo zdziwiony, że ludzie, coraz bardziej świadomi, pytali się o konkrety związane z ochroną przyrody, a on zamiast dać konkretne odpowiedzi to powoływał się na nieistniejącą ustawę i bił pianę. Totalnie zlekceważył słuchaczy.


O kurskiej TV mam takie samo zdanie. Jeśli PAD wygra, to pomimo jej tępej propagandy. Kiedy do nich dotrze, że minęło 5 lat? Świat nie stoi w miejscu, doszli nowi wyborcy i nowe problemy.
A oni wciąż to samo, tym samym językiem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1630613