Jaki wyrok na dzieci nienarodzone, ale także na kształt życia społecznego państw i narodów tworzących Unię Europejską zapadnie 23 czerwca?

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[ZAKOPANE.NASZEMIASTO]
Cytat: 

(  )

Arcybiskup zwrócił uwagę, że odejście od Chrystusa doprowadziło Europę do zniewolenia przez dwa totalitaryzmy w XX wieku. – Niestety, ten „rozstaj”, o którym mówił papież 30 lat temu w Olsztynie – albo z Chrystusem do wolności, albo od Chrystusa ku jeszcze większym zniewoleniom – znajduje dzisiaj coraz to nowe kształty i postaci, niekiedy prawdziwie dramatyczne – mówił abp Marek Jędraszewski. W tym kontekście przywołał raport, który jeszcze w czerwcu ma być głosowany w Parlamencie Europejskim. Jego autorem jest Chorwat Predrag Matić z Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów. Dokument został już zatwierdzony bezwzględną większością głosów przez Komisję Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego (FEMM).

Arcybiskup streścił tezy raportu, w którym ochronę życia ludzkiego od poczęcia nazywa się „pogwałceniem praw człowieka i formą przemocy ze względu na płeć”, a aborcję „prawem człowieka”. Postuluje się zniesienie prawa do sprzeciwu sumienia u personelu medycznego, by np. uniemożliwić lekarzom opowiadającym się za życiem sprzeciwianie się zabijaniu dzieci nienarodzonych, a odmowa przeprowadzenia aborcji ma być „traktowana jako odmowa opieki medycznej”. Autorzy raportu żądają także aborcji i antykoncepcji dla dziewcząt „bez względu na wiek” i bez zgody rodziców. Dokument zakłada również indoktrynację ideologią lobby LGBT i ideologią gender od poziomu szkoły podstawowej, bez konieczności informowania i uzyskiwania zgody rodziców oraz szeroki dostęp do operacji tzw. zmiany płci, w tym dla nieletnich, finansowanych w ramach publicznych systemów opieki zdrowotnej.

Reklama

- Jaki wyrok na dzieci nienarodzone, ale także na kształt życia społecznego państw i narodów tworzących Unię Europejską zapadnie 23 czerwca? Wiele będzie zależało od sumienia europosłów, także naszych europosłów. Bardzo wiele będzie zależało -mówił arcybiskup apelując o modlitwę w intencji decydentów, aby zrozumieli, że „odrzucając Chrystusa i Jego prawo miłości porzucają człowieka i wydają go na łup ciemnych sił, aż po utratę życia”.

(  )

Ocena wiadomości: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

TomaszNajpierw Polska

@TomekRogal1976

"Komunizm, Faszyzm, europejski socjalizm, we wszystkich swych odmianach, przez ostatnie 2 stulecia czynią na wszelkie możliwe sposoby, tak naprawdę tylko jedną rzecz. Walczą z Bogiem, stawiając na piedestale atrapę człowieczeństwa..."

 

 

Stow. Pamięci i Świadectwa Arthura Bliss Lane

@SABLane_PL

I nie śmiejcie się, a zastanówcie, bo wszystko co znaliście do tych pór odchodzi bezpowrotnie, a to co stoi tuż za progiem, jest tak straszne, że aż strach..Ta wielka Europa, gnije na naszych oczach, a proces ten wydaje się być nie do zatrzymania. #sablane https://sablane.pl/blog/europa-w-

https://m.salon24.pl/0dd1d0c6c8a6be5944012bf46aab6567,860,0,0,0.jpg

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels ( und KLDachau 1933 )
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1672710