-jak będzie wyglądał “oficjalny Kościół niby-katolicki” za kilka-kilkanaście lat

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[EKSPEDYT.ORG]
Cytat: 

(  )

– Odnotowujemy: Gdańsk, 19.01.2019. Największa jak do tej pory kumulacja elementów “nowej religii niby-katolickiej” w Polsce – czytamy. W jednym z komentarzy pod tym lapidarnym wpisem można znaleźć obszerniejszy ustęp zamieszczony przez księdza Włodzimierza Małotę CM.

– Czego tam nie było… najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej, jakiś podobno-konserwatywny arcybiskup udzielający Komunii świętej komu-popadnie, z rozpędu nawet ateistom wojującym, masoneria pisząca scenariusz liturgii “katolickiej”, zwolennik aborcji i propagator sodomii ogłoszony jako “santo subito”… po prostu – kumulacja.

Kto się temu trzeźwym umysłem przyjrzał, zobaczył jak będzie wyglądał “oficjalny Kościół niby-katolicki” za kilka-kilkanaście lat. Tak to będzie wyglądać w kościołach. W ich kościołach. Nie będą to kościoły, gdzie prawdziwa wiara katolicka będzie nauczana i praktykowana. Ona tam będzie wystawiana na pośmiewisko i kpinę. I to jest Pasja Kościoła – czytamy.
_____________________________________
Polski misjonarz o pogrzebie Adamowicza: Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice

dzienniknarodowy.pl/polski-misjonarz-o-pogrzebie-adamowicza-najwieksi-wrogowie-kosciola-honorowych-m…

Link: 

https://www.ekspedyt.org/2019/01/19/hucpa-w-gdansku-czyli-spektakularny-... (link is external)

Źródło: https://niepoprawni.pl/polecanka/gdansk-19012019-najwieksza-jak-do-tej-pory-kumulacja-elementow-nowej-religii-niby

 

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:5)