Budowa Baltic Pipe wstrzymana! Cofnięto wydane w 2019 roku pozwolenie środowiskowe. "Wyrażany ubolewanie z powodu tej decyzji"

Obrazek użytkownika contessa
Nazwa serwisu: 
[WPOLITYCE.PL]
Cytat: 

„Pozwolenie środowiskowe Baltic Pipe zostało cofnięte” - podał portal biznesalert.pl. Budowa lądowej części rurociągu na terenie Danii ma zostać wstrzymana. Dotyczy ona lądowej części projektu, realizowanej na terytorium Danii przez spółkę Energienet. (...)"

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Tak wygląda jedna z bitew w toczącej się od dawna wojnie energetycznej. To jawne potwierdzenie istnienia tej wojny. Wojny bez dronów, czołgów, armii uzbrojonych żołnierzy. Wystarczą walizki pieniędzy dla przekupnych urzędników, seryjni "samobójcy", katastrofy smoleńskie (takie jak rozbite z drobny MAK samoloty Tu-154M i CASA), kupieni posłowie.

A jak naczalstwo tej wojny ma dobry humor i chce pokazać wyraźnie kto tu rządzi, wysyła dwa myśliwce do samolotu cywilnego z setkami pasażerów, wśród których są jacyś tam "opozycjoniści". Myśliwce zmuszają samolot rejsowy do lądowania na najbliższym lotnisku WNP, a opozycjoniści wysadzani - czytaj - porywani i umieszczani w więzieniach bez kontaktu ze światem zewnętrznym. To się dzieje naprawdę, o ile oczywiście nasze media w tej materii nie kłamią, bo i to trzeba brać pod uwagę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1672491