Wybory w USA ... dlaczego Trump ma szanse to wygrać

Obrazek użytkownika wilre

 

Anna Olech 1 godzinę temu

Witam Panie Arturze..slucham pana relacji zawsze z wielkim zainteresowaniem i przyjemnoscia...zawsze tez czekalam z niecierpliwoscia az pojawi sie pan z komentarzem..zwykle slucham wywiadu kiedy to pan gosci u p. Lukszy w Realu .Sa to prawdziwie rozmowy na poziomie..Coz smutno robi sie nam wszystkim, jestem zwolenniczka Trumpa ..Jedyny czlowiek co w tej chwili moze uratowac wolnosc dla calego swiata...coz gady szaleja...ale wierze, ze dobro zwyciezy i nastepnym razem kiedy sie pan pojawi to z usmiechem na ustach z dobrymi wiesciami ..pozdrawiam z Toronto..

AUTOR:

Artur Kalbarczyk

Kalbarczyk Artur

 

Trump działa, wysłał swoich adwokatów do Wisconsin, Michigan, Pennsylvania i Arizony. Trump krzyczy “oszustwo, oszustwo” i na ten moment raczej wszyscy ciągle nie dowierzają, że USA, jeśli chodzi o organizowanie wyborów, zbytnio nie różni się od Somalii.

Joe Biden zapowiedział, że zamierza się ogłosić zwycięzcą, już tak oficjalnie ! ogłosił także że, “jego zespół przygotowuje się do przejęcia władzy”.

Jestem przekonany, że sytuacja dopiero się rozkręca, to zapewne potrwa, adwokaci, sądy, nakazy sądowe, liczenia i ponowne liczenia... to będzie trwało kilka tygodni, jeśli nie miesięce, wszystko przed nami.

Artykuł poniżej, nie pozostawia dużo złudzeń... w siedmiu dzielnicach w Milwaukee (Wi) , Biden otrzymał więcej głosów od liczby zarejestrowanych głosujących... nic dodać nic ując, tego rodzaju informacje nadchodzą z różnych rejonów Michigan, Wisconsin i Penn St. https://mkecitywire.com/.../564495243-analysis-seven...

Wideo: 
Ocena filmu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1651089

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1651120

Kalbarczyk Artur

 

Trudno jest mi napisać jaki dzisiaj mamy system w Stanach Zjednoczonych. Wszystko jest kwestionowane, wolność słowa, wolność gospodarcza, wolność religijna... atakowane, palone są kościoły, aktorzy muszą przepraszać za dowcipy wypowiedziane 20 lat temu... kapitalizm to w USA był bardzo dawno temu i tylko niewielu pamięta te czasy. Ron Paul mawiał, że w USA mamy dzisiaj “korporatyzm”, swego rodzaju faszyzm, państwo policyjne. Takie są dzisiejsze realia i to jest bardzo smutne.…

Jedyne co się za bardzo nie zmieniło w USA to amerykańska konstytucja, to jest ta sama konstytucja napisana przez ojców amerykańskiej rewolucji, dodane jest kilka poprawek, jednak to ta kontytucja ciągle obowiązuje w USA, jako prawo najwyższe do tego prawa odwołuje się Sąd Najwyższy w USA. To ta konstytucja, sprawiła że USA wyrosło na największą potęgę gospodarczą i militarną Świata... chciałby napisać, że właśnie takiej konstytucji życzyłbym każdemu państwu, Polsce też.
Gdzie leży więc problem...? problem leży w obsadzie ławek sędziowskich. Lewicowi aktywiści nauczyli się pisać i czytać, a ich lewicowi towarzysze którym udało się wygrać wybory tu i tam, mianowali swoich towarzyszy do ławek sędziowskich... a nawet kilku doczołgało się do SCOTUS. To właśnie pani Ruth Ginsbrug i wielu jej podobnych, ich orzeczenia sądowe nie były oparte na prawie czy na konstytucji, ich orzeczenia sądowe oparte są porządku socjalnym wpisanym w manifest komunistyczny Karola Marksa. Ci ludzie kompletnie zaczęli ignorować konstytucję, zachowują się tak jakby konstytucja nie istniała, i tym samym z normalnego państwa zrobiło się to co widzimy dzisiaj na ulicach amerykańskich miast... bezprawie, morderstwa, palenie własności prywatnej itp...
Nowy SCOTUS, to 6:3 dla republikanów... mogę napisać, że jest szansa, że nowa pani Sędzia przechyli szale na korzyść republiki amerykańskiej i jest szansa, że przetrwa ona jeszcze 2 pokolenia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1651392