Po stronie prawdy

Obrazek użytkownika Roman z USA
Wideo: 
Ocena filmu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:5)

Komentarze

Jeśli zobaczycie w swojej lodówce kurczaka, którego tam wcześniej nie było, zachowajcie czujność. To może być agent organizacji prozwierzęcej, umieszczony tam, żeby was pożreć

https://krytykapolityczna.pl/felietony/jas-kapela/przemysl-futrzarski-platne-trolle/

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644584

Już od dawna wiedziałem, że ten typ jest wrogiem Polski i ich sympatykiem. W swoim komentarzu powołuje się na  "Krytykę Polityczną", która jest wrogą Polsce agenturą i opiekunką antypolskich komunistycznych bandziorów. To w jej redakcji skryli się szwabscy bandyci zaproszeni z Niemiec do rozbicia Marszu Niepodległości w 2011-ym roku. Wygląda na to, że osoby, które pozytywnie oceniły ten jego prymitywny i głupi komentarz to jakaś antypolska paczka, bo nie wierzę w to, że nie wiedzą co reprezentuje "Krytyka Polityczna".

https://www.rp.pl/artykul/751891-Krytyka-Polityczna-krytykowana-za-Antife.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1644588

Nie wiem, skąd taka pseudoprawicowa histeria, że wytyka się inne źródła, niż te odgórnie wskazane jako koszerne. Widać takie komunistyczne nawyki. Znam nie tylko komunistyczne portale i działaczy, przeglądam nawet żydowskie, czytałem masę ich opracowań. A ty, w tej Ameryce, słuchasz mediów lew.-lib., czy ze złością zamykasz uszy? A Żydów? Przecież tam macie nadreprezentację we wszystkim. Czy to znaczy, że sam jesteś Żydkiem? W końcu jesteś uciekinierem okołomarcowym, nie?

Powiedz mi piękny Romanie, jak można orientować się we świecie i nie mieć najróżniejszych źródeł informacji. Jeśli masz fejsa czy tt, to czy pomijasz informacje zapoczątkowane ze źródeł lewicowych? Tam to wręcz niemożliwe, co chwila są posty typu, czym się zajmuje lewica albo kto coś napisał bądź powiedział. Takie zakazy są więc czystą głupotą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644622

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1645370