Legitymacja prasowa to straszak na sędziów. A poza tym Rebeliantka wyzywa adwokata

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Wyzywanie prawników, którzy z jakichś względów nie spełnili oczekiwań Rebe (czyt. nie postąpili wg jej jedynie słusznych zaleceń) lub też słysząc jej odjechane teorie pukają się całkiem jawnie w czoło to najwyraźniej jej modus vivendi (sposób życia) od wielu lat.

Oto przykład jej zachowania, w wyniku którego została wyrzucona z sali sądowej. Rzecz działa się w katowickim Sądzie Okręgowym na rozprawie jej brata w czasie której żądał on od Polaków 2 mld zł – „tylko” po 54,- zł od każdego mieszkającego w Polsce wliczając w to niemowlęta i starców.

Zwróćcie uwagę, że na szyi Rebeliantki dynda legitymacja Nowego Ekranu – powinna więc zachować spokój i obserwować, co się dzieje, aby zdać relację czytelnikom. Tymczasem „dziennikarka” wykazała się jawnym optowaniem za jedną ze stron. To wyjątkowe nadużycie, prowadzące do deprecjajcji dziennikarzy sądowych, których roli trudno przecenić.

Jak widać Rebeliantka dziennikarską płachtę (w tym przypadku o dość wątpliwej wartości) traktuje jako... straszak na sędziów.

Niestety, zjawisko coraz powszechniejsze. Zamiast jednak spodziewanego efektu jest wręcz odwrotnie – im większa dyndająca płachta na szyi domorosłego żurnalisty tym mniejszy szacunek u sędziego.

Doświadczenie uczy bowiem, że wielkość legitymacji jest odwrotnie proporcjonalna do posiadanego przez „żurnalistę” intelektu.

 

2.03 2021

Wideo: 
Ocena filmu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:6)

Komentarze

Humpty Dumpty, były kurator zawodowy w Sądzie Rejonowym w Gliwicach.

Zaiste, liczba akolitów - jawnych i niejawnych - tzw. kasty jest po prostu imponująca.

Nic dziwnego, ze w Polsce sądownictwo jest bastionem postkomuny.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663390

Też jest kłamliwy, bezrobotna w latach 1999-2017? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1663391

Charakterystyczne- urojenie, narastająca wściekłość, awanturowanie się z od razy towarzyszącą myślą o pieniactwie. Gdyby nie proste usadzenie, skończyłoby się na ataku szału. Ciąg dalszy? Zapewne sterta pism, gdzie tylko się da i próba wzniecania gównoburz, prawnych, medialnych, politycznych- wszelkich. No i kolejny kwiatek do teorii spiskowej o zmowach i prześladowaniach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663399